Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Pomysl o sprzataniu po nich .... Musialam kiedys wchodzic do kojca by posprzatac .... byl jeden i o malo mnie nie zezarl.....:donos:

Pewnie coś mu zrobiłaś , że miał takie nastawienie do Ciebie :haha: Sprzątania nie muszę sobie wyobrażać , bo mam u siebie piesa , ponad 60 kg :szydera: Jak nadejdzie ten dzień , że nie będę musiała po nim sprzątać , to nie wiem kto mnie z doła wyciągnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

Są bardzo przyjazne, chociaż Sina  nie wszystkich akceptuje. 

Moją ostatnią zmienniczkę tak obszczekiwała że aż córka Pdp była w szoku. 

Przyjeżdża do mnie wiele koleżanek i nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. 

Pies wyczuje ..gdy sie ktos boi.... a ja widzialam atak domowego psa na moja siostre gdy ja mama kiedys wystroila na uroczystosc w szkole ... nie pogryzl jej tylko przewrocil ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Pewnie coś mu zrobiłaś , że miał takie nastawienie do Ciebie :haha: Sprzątania nie muszę sobie wyobrażać , bo mam u siebie piesa , ponad 60 kg :szydera: Jak nadejdzie ten dzień , że nie będę musiała po nim sprzątać , to nie wiem kto mnie z doła wyciągnie :(

Pies nie musi mieć 60 kg....moja jamniczka Maja tak dużo brudziła, że też było co robić...Niby nic, a brakuje tego....:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Pewnie coś mu zrobiłaś , że miał takie nastawienie do Ciebie :haha: Sprzątania nie muszę sobie wyobrażać , bo mam u siebie piesa , ponad 60 kg :szydera: Jak nadejdzie ten dzień , że nie będę musiała po nim sprzątać , to nie wiem kto mnie z doła wyciągnie :(

Nic mu nie zrobilam ...  byl w zagrodzie u podopiecznej ...  Jesc i pic mu dawalam i to szybko gdy byl z drugiej strony ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Wczoraj zażyłam wolnego, shopping uskuteczniłam.

Buty zakupić musiałam, bo pakując się w lutym na wyjazd nie przewidziałam aż takich upałów. Coś tam zapobiegliwie wzięłam, ale nie wystarczająco.

Bluzeczkę i cardigan również....Takie promocje, że grzech nie kupić.

Pooddychałam miejskim "smrodkiem" i wróciłam na swoje zadupie.

Jeszcze 9,5 dnia :) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

A widziałaś kiedyś brzydką młodą parę????>:( nawet jak by mieli po 100 lat to są piękni bo emanuje od nich szczęście :)

Widziałam. Pewnie wewnętrznie byli piękni.....Ale zewnętrznie.....niekoniecznie. Jednak mimo to są doskonałym małżeństwem. Już 10 lat.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Widziałam. Pewnie wewnętrznie byli piękni.....Ale zewnętrznie.....niekoniecznie. Jednak mimo to są doskonałym małżeństwem. Już 10 lat.

Oj tam oj tam to wyjątek wyjątkowy był  wyjątkowy no i jednak byli piękni na swój sposób:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...