Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Zazwyczaj śpię 6-7 godzin,ale od wczoraj jakbym jeszcze się nie obudziła, winne jest chyba niskie cieśnienie. 

Ja mam całe życie niskie ciśnienie i jakąś dziwną niechęć do picia wody , choć wiem , że tylko to może postawić mnie na nogi O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Moni.r napisał:

Ivanilia kawusia kawusia musi być.Ja po trzeciej otwieram oczy szerzej:haha:

Dobrze gadasz :haha:,bez kawusi nie mogę oczu otworzyć ,więc nawet mowy nie ma żebym nie zaczeła dnia od kawy. Mam zawsze niskie ciśnienie,a dziś to chyba wcale go nie mam, i choć już umyłam taras zeby się pobudzić,niewiele to pomogło. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Ja mam całe życie niskie ciśnienie i jakąś dziwną niechęć do picia wody , choć wiem , że tylko to może postawić mnie na nogi O.o 

Zmierzyłam niedawno/107/62/62 

Edytowane przez ivanilia40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Witaj w klubie niskocisnieniowcow Iwcia.

A ty wiesz ,ze w maju nasze swieto jest? Niestety bede w pracy,ale co tam,przezyje ;)

Wiem ,wiem ale od tak dawna imienin nie obchodziłam,że dla mnie ten dzień niczym nie różni się od innych dni. Tobie jednak złożę życzenia :cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ivanilia40 napisał:

Takie też miewam,dziś po myciu tarasu zmierzyłam,więc po kilkunastu minutach mam jak ty. Załózmy klub nieobudzonych..:szydera:

A największą ironią jest to , że wszystkie zdrowe specyfiki , które mają za zadanie dodawać energii przy okazji cudownie obniżają ciśnienie :przekleństwa: i jak żyć , jak  żyć :przekleństwa: gadanie , że z takim ciśnieniem dożywa się setki , jakoś nie podnosi mnie na duchu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Nigdy nie mów nigdy :d Szukaj więc innych agencji , które działają na tamtym rynku pracy . Może @1bozka coś Ci podpowie , ona zna angielskie klimaty :)

Tak znam i to bardzo dobrze,ale teraz jeste w DE i dobrze mi tu Powiedziałam w agencji zeby mu znaleźli kogoś do opieki kto zna ten jezyk.Okazuje sie ze nie ma problemu,starsi ludzie bardzo dobrze znają angielski.Na poprzednim zleceniu tylko w tym języku sue porozumiewałam z PDP,oni sie cieszyli ze przypominają sobie angielski,wszystkim mnie przedstawili  i mówili  ze mają pomoc angielskojęzyczną ale nikomu nie powiedzieli ze jestem z Polski.Obecnie tu gdzie jestem tez nie ma problemu cala rodzina doskonale mowi po angielsku, bo często jeżdżą do USA przedwczoraj poł dnia przegadałam z synm PDP po angielsku oczywiscie i jak oni mówią keine problem.Tak że spoko.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ivanilia40 napisał:

Takie też miewam,dziś po myciu tarasu zmierzyłam,więc po kilkunastu minutach mam jak ty. Załózmy klub nieobudzonych..:szydera:

W tym klubie mogę przewodzić:szydera:ja tez z tych spiacych krolewien:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Ja codziennie idę spać o 20-tej i o 7.10 wstaję. Mam wrażenie , że dziecinnieję. Jeszcze nie tak dawno wystarczyło mi  7 godzin snu, teraz śpię  skolko godno. Może zapasy jakieś mój organizm robi ? Czy Wy też tak macie ?

 

W łóżeczku pojawiam się przed 22-gą, ale około 6-tej jestem na nogach. 8 godzin snu ciurkiem...to jest to, co sprawia mi radość i pozwala funkcjonować...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet jak się w dzień zdrzemnę, to i tak idę do koja jak co dzień...:haha:A tutaj śpię prawie co dziennie po obiadku...a odwłok puchnie....:$

Ja byłam przekonana, że to od jedzenia puchnę, a to od spania jest :o? Rety :donos: zapaliłaś mi lampę co ma moc oświecenia całego miasta :o. Tylko, że mi  obecnie w cycki idzie. Ok... idę się dzisiaj zmęczyć zatem w miasto. Jestem umówiona na spotkanie z pewną Panią, co tu już wszystkie kąty ponoć zna. Pozwiedzamy, połazimy, pójdziemy na kawę, poplotkujemy o doświadczeniach i zobaczymy, czy to będzie miłość towarzyska :d na następny tu czas. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helena2311 napisał:

To jest tzw.opuchlizna głodowa.Specjalnie dla Ciebie...częstuj się...

25185150OPhENM4V.gif

Tak mi dogodziłaś owocowymi słodyczami, że zęby szczerzę na maksa, bo przypomniał mi się pewien obraz

uśmiech.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...