Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Podobnie robila znajoma ... taka opiekunka ktora ja zmienialam ... nawet jej powiedzialam ze jest glupia ... I masz babo placek co jedna wywalczy -druga w miesiac zepsuje .... albo taka lizuska na wolne nie wychodzi tylko w pokoju gnusnieje a kolejna ma problem bo za tel chwytaja i skarza ...ona wychodzi na zewnatrz ....

Co poradzisz, zawsze trafi się jakaś czarna owca.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, megy napisał:

ja niewiem gdzie wy znajdujecie te hojne rodziny ja wlasnie poprosilam zeby pojechac do sklepu zeby buleczki na jutro kupic mowi corka ona mi kupi wyszlo  e musialam oddac ohhhh

Nie ma hojnych rodzin,trzeba się upomnieć o to co sie należy ,grzecznie ale stanowczo,to nic ze rodzina jest miła i szkoda psuć relacji.....ja tez jestem miła....i miło mówię o potrzebach...PDP i moich

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, megy napisał:

ja niewiem gdzie wy znajdujecie te hojne rodziny ja wlasnie poprosilam zeby pojechac do sklepu zeby buleczki na jutro kupic mowi corka ona mi kupi wyszlo  e musialam oddac ohhhh

Wrocila teraz znajoma i tez mowila ze za swoje kupowala ..bo pieczywa brakowalo ....ale do Firmy nie zglasza ...bo jej kolejnego zlecenia nie dadza .... i MASZ BABO PLACEK .... az strach sie bac ..jechac po niej .... Ale tak wlasnie uczymy.....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, awe59 napisał:

Noooo.......dziś odwalilam kawał roboty......na mopie śmigałam....babci pościel zmieniłam....sobie też....pralka chodziła do południa na okrągło.....pajęczyny wszystkie omiotlam....łazienkę babci i swoją na błysk wypucowałam.....piekarnik mi sie od czegoś zasyfił to też musiałam go wypucować.....teraz dopiero przed wyjazdem gruntownie wysprzątam.....za dwa miesiące :d będę teraz leżeć i pachnieć.....:szydera:

Aaaaa.....I jeszcze biszkopt upiekłam i przełożyłam go kremem truskawkowym !

Swoją normę wyrobiłam na 2 miesiace :d

Jesteś moim klonem chyba.Ja tez jak wpadam, najpierw lukam, co będę używać i szoruję zaaz na początku. Potem mam świadomość, że nie przykleję się do "czegoś" sprzed lat i nic w żołądku mi się nie zalęgnie niepożądanego. Brawo @awe59. A....jedno pytanie ? Mogłabyś wpaść do mojego domu  po zjeździe, bo o jego sprzątaniu zapominam :haha:.Wszedzie robię porzadki, a u siebie , o....  historio i zawsze zwlekam:szydera:  obiecuję sobie, że następnym razem jak wrócę, to ogarnę ten zapomniany temat. Jednak jak to zrobić, gdy zjeżdżam ostatnio na 4 do 5 dni i znowu heja na końO.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awe59 napisał:

Noooo.......dziś odwalilam kawał roboty......na mopie śmigałam....babci pościel zmieniłam....sobie też....pralka chodziła do południa na okrągło.....pajęczyny wszystkie omiotlam....łazienkę babci i swoją na błysk wypucowałam.....piekarnik mi sie od czegoś zasyfił to też musiałam go wypucować.....teraz dopiero przed wyjazdem gruntownie wysprzątam.....za dwa miesiące :d będę teraz leżeć i pachnieć.....:szydera:

Aaaaa.....I jeszcze biszkopt upiekłam i przełożyłam go kremem truskawkowym !

Swoją normę wyrobiłam na 2 miesiace :d

I to się nazywa wolna sobota....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Nie ma hojnych rodzin,trzeba się upomnieć o to co sie należy ,grzecznie ale stanowczo,to nic ze rodzina jest miła i szkoda psuć relacji.....ja tez jestem miła....i miło mówię o potrzebach...PDP i moich

Są hojne rodziny, są. I jest ich sporo. Tylko trzeba na taką trafić. Najgorzej miałam ostatnim razem na Bajerach. Ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odczuwać głodu. I oprócz Wstręciucha, to wszędzie mogę sobie dodatkowo kupować delikatesy na jakie mam ochotę... Masz rację, że trzeba głośno i wyraźnie artykułować nasze potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, anna5826 napisał:

Wrocila teraz znajoma i tez mowila ze za swoje kupowala ..bo pieczywa brakowalo ....ale do Firmy nie zglasza ...bo jej kolejnego zlecenia nie dadza .... i MASZ BABO PLACEK .... az strach sie bac ..jechac po niej .... Ale tak wlasnie uczymy.....

Najczęściej takie dziwolągi nie bywają na forach. To skąd mogą się dowiedzieć, że można inaczej? :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Jesteś moim klonem chyba.Ja tez jak wpadam, najpierw lukam, co będę używać i szoruję zaaz na początku. Potem mam świadomość, że nie przykleję się do "czegoś" sprzed lat i nic w żołądku mi się nie zalęgnie niepożądanego. Brawo @awe59. A....jedno pytanie ? Mogłabyś wpaść do mojego domu  po zjeździe, bo o jego sprzątaniu zapominam :haha:.Wszedzie robię porzadki, a u siebie , o....  historio i zawsze zwlekam:szydera:  obiecuję sobie, że następnym razem jak wrócę, to ogarnę ten zapomniany temat. Jednak jak to zrobić, gdy zjeżdżam ostatnio na 4 do 5 dni i znowu heja na końO.o

A nie można tak pani zatrudnić? Chyba bogatą opiekunkę na Saxach stać na 50 zł? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś już zamiast do stołu,  na wieczór  do wanny podaję . Co zrobić ?sobota.jpg.fe2cb9c02006bee4d2e436f48fa4a9e8.jpg, takie życie.

Nie ważne: czarna owca, czy głupia owca , ważne żeby kieliszek był czysty . Dzisiaj mogę robić za foczkę i machać łopatkami

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Są hojne rodziny, są. I jest ich sporo. Tylko trzeba na taką trafić. Najgorzej miałam ostatnim razem na Bajerach. Ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odczuwać głodu. I oprócz Wstręciucha, to wszędzie mogę sobie dodatkowo kupować delikatesy na jakie mam ochotę... Masz rację, że trzeba głośno i wyraźnie artykułować nasze potrzeby. 

juz kolejny raz trafiłam do rodziny u których sama decyduje o zakupach i o tym co jemy.Bez przesady ale gdybym miała prosić o bułkę...mięso,jogurt czy owoce?....juz by mnie tam nie było...a napewno rodzina uslyszałaby co o tym myśle ,agencja tez.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...