Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, makaroni napisał:

Bez roboty też nie lepiej. Myślałam, że miesiąc w domu posiedzę i znajdą mi zlecenie, okazuje się że nie. Zaczynam się martwić czy kiedykolwiek coś dla mnie znajdą :płacz:.

Z Twoim językiem uderzaj bezpośrednio do Anglii albo Szkocji, gdzie tam sobie chcesz. Szukaj w wielu agencjach, czasem te "niemieckie" mają zlecenia z językiem angielskim. Nie bądź na łasce agencji bo oni to wykorzystają. Nie wierzę że tylko jedno miejsce mają !

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, makaroni napisał:

Bez roboty też nie lepiej. Myślałam, że miesiąc w domu posiedzę i znajdą mi zlecenie, okazuje się że nie. Zaczynam się martwić czy kiedykolwiek coś dla mnie znajdą :płacz:.

A Ty pracujesz przez polską agencję czy angielską?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się tutaj coraz bardziej podoba.

Na obiad zwykłe mielone, ziemniaczki i sałata a pdp zachwalała jakby to były jakieś frykasy.

Placek z rabarbarem upieczony, trochę za wilgotny bo rabarbaru za dużo ale smaczny. xd

Teraz lenistwo a później spacerek. Słoneczko świeci, żyć nie umierać. Fajne miejsce mi się trafiło. Wszyscy pdp znają. Dzisiaj byłam drugi raz w piekarni i babeczki się zapytały czy mieszkam teraz z pdp bo mnie widziały i skojarzyły fakty. W ogóle to wszyscy ją tu znają i lubią. Bo fajna z niej babeczka jest. :oklaski:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie się tutaj coraz bardziej podoba.

Na obiad zwykłe mielone, ziemniaczki i sałata a pdp zachwalała jakby to były jakieś frykasy.

Placek z rabarbarem upieczony, trochę za wilgotny bo rabarbaru za dużo ale smaczny. xd

Teraz lenistwo a później spacerek. Słoneczko świeci, żyć nie umierać. Fajne miejsce mi się trafiło. Wszyscy pdp znają. Dzisiaj byłam drugi raz w piekarni i babeczki się zapytały czy mieszkam teraz z pdp bo mnie widziały i skojarzyły fakty. W ogóle to wszyscy ją tu znają i lubią. Bo fajna z niej babeczka jest. :oklaski:

Fajowo :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, makaroni napisał:

Bez roboty też nie lepiej. Myślałam, że miesiąc w domu posiedzę i znajdą mi zlecenie, okazuje się że nie. Zaczynam się martwić czy kiedykolwiek coś dla mnie znajdą :płacz:.

Wejdź na Poloniusz. Zleceń od groma i ciut, ciut....Nie marudź, nie użalaj się nad sobą...:lanie: Duża dziewczynka jesteś, mądra....znajdziesz sobie sama lepszą robotę, tylko poszukaj...:telefon:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, anna5826 napisał:

Kotely teraz ubij ..posyp wegeta i przyprawami na talerz do woreczka  i do lodowki ..zobaczysz jakie beda kruche i soczyste.....

a mozna bez vegety tylko sol i pieprz ? nie bedzie zgagi:szydera:...a jak jeszcze w jajku rozmaconym zostawisz beda dokladnie takie same....soczyste i kruche

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie się tutaj coraz bardziej podoba.

Na obiad zwykłe mielone, ziemniaczki i sałata a pdp zachwalała jakby to były jakieś frykasy.

Placek z rabarbarem upieczony, trochę za wilgotny bo rabarbaru za dużo ale smaczny. xd

Teraz lenistwo a później spacerek. Słoneczko świeci, żyć nie umierać. Fajne miejsce mi się trafiło. Wszyscy pdp znają. Dzisiaj byłam drugi raz w piekarni i babeczki się zapytały czy mieszkam teraz z pdp bo mnie widziały i skojarzyły fakty. W ogóle to wszyscy ją tu znają i lubią. Bo fajna z niej babeczka jest. :oklaski:

No to Ci się nalezy po Twoim poprzednim PDP

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

Witajcie Bumerangi.  No to babcia ma swojego fana i nie ma co im przeszkadzać.:cool:  

Co tu wejdę to ciągle tu jesteście :d.  I dobrze, bo po to właśnie tu też zaglądam, żeby  :dyskusja:.  Moja pop strzeliła mi dzisiaj tekst, że ja głupia jestem. I tak mi się dobrze zrobiło :d:d, że aż jej podziękowałam:d:d.  Teraz to już mam do dyspozycji: niezrozumienie,  niesłyszenie, niewidzenie. Jakie to przyjemne uczucie.  I niech  tak już zostanie .Moja babcia ma za przyjaciela Pana Dementz. Też nie będę  im przeszkadzać,  bo ja dobrze wychowana jestem:haha:

lepsze ze glupia niz stara krowa albo i gorzej...te wasze pdp maja ciekawych znajomych...:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A mnie się tutaj coraz bardziej podoba.

Na obiad zwykłe mielone, ziemniaczki i sałata a pdp zachwalała jakby to były jakieś frykasy.

Placek z rabarbarem upieczony, trochę za wilgotny bo rabarbaru za dużo ale smaczny. xd

Teraz lenistwo a później spacerek. Słoneczko świeci, żyć nie umierać. Fajne miejsce mi się trafiło. Wszyscy pdp znają. Dzisiaj byłam drugi raz w piekarni i babeczki się zapytały czy mieszkam teraz z pdp bo mnie widziały i skojarzyły fakty. W ogóle to wszyscy ją tu znają i lubią. Bo fajna z niej babeczka jest. :oklaski:

Tylko się cieszyć cieszeniem z Twojego zadowolenia :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

lepsze ze glupia niz stara krowa albo i gorzej...te wasze pdp maja ciekawych znajomych...:d

Ha. Ona mi, że ja głupia  jestem. A ja jej ,że inteligentna strasznie jest.  :gra:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucyna.beata napisał:

a mozna bez vegety tylko sol i pieprz ? nie bedzie zgagi:szydera:...a jak jeszcze w jajku rozmaconym zostawisz beda dokladnie takie same....soczyste i kruche

Jest taka delikatna przyprawa do pieczonego boczku ... wtedy sa aromatyczne i pyszne ... w jajku i panierce tuz przed smazeniem ....:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Ha. Ona mi, że ja głupia  jestem. A ja jej ,że inteligentna strasznie jest.  :gra:

Znajoma dzwoni do mnie i placze ze ma wredna babke -ktora mowi jej ze jest stara i brzydka .... Mowie jej wiec co robila kiedys inna Polka ...gdy juz tego zniesc nie mogla... ubrala sie bardziej elegancko ..uczesala a gdy przechodzily kolo lustra powiedziala ..alez ja sliczna jestem ...podzialalo ... jesli macie podobnie ..wykorzystajcie to ....  Bo warto ...:oklaski::trele::o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To że dostałaś oferty to jedno. Ale czy postawiłaś swoje warunki? To jest bardzo ważne! Nie bierz co ktoś daje, żądaj pieniędzy,  odmawiają transferu, nie życzysz sobie nocnego wstawania, internet obowiązkowo, zagwarantowane przerwa i wolne. To podstawowe warunki. I wymyśl coś co dka ciebie jest ważne, np. miasto,  nie wieś. Jak nie da ci jedna agencja to dzwoń do drugiej. Ale w KAŻDEJ żądaj,  grzecznie,  uprzejmie ale żądaj...

Ja bym jeszcze ZAKUPY dodala ..ze osobiscie ...  i nigdy wies gdy do sklepu 10 lub wiecej km ... a rodzinka cos tam wg swego widzi mi sie podrzuci .... 3 tyg tak mnie zwodzili..az stanelam ze na juz potrzeba ..a corcia ze w przyszlym tyg w srode ... zaczelam brzydkich slow uzywac ..oczywiscie po POLSKU ...troche znaly ale co mi tam .... LOTTO...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

lepsze ze glupia niz stara krowa albo i gorzej...te wasze pdp maja ciekawych znajomych...:d

We Wloszech podopieczna na POLKE mowila ty PUTANO ... a ta ja tulila i dziekowala a takich slow nie ma w slowniku .... zmienniczka gdy to uslyszala .... pyta ja ; ty wiesz co ona do ciebie mowi ... a ona na to ..nooo nie ale tak cieplo i delikanie .... A wiecie co to znaczy ??? ty kurwo ...  Takie jędze tez sa ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, anna5826 napisał:

Znajoma dzwoni do mnie i placze ze ma wredna babke -ktora mowi jej ze jest stara i brzydka .... Mowie jej wiec co robila kiedys inna Polka ...gdy juz tego zniesc nie mogla... ubrala sie bardziej elegancko ..uczesala a gdy przechodzily kolo lustra powiedziala ..alez ja sliczna jestem ...podzialalo ... jesli macie podobnie ..wykorzystajcie to ....  Bo warto ...:oklaski::trele::o

Ciuchy  to ja mam ładne,  tylko skąd takie lustro  wsiąść,  żeby się w nie zmieścić xd:d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anna5826 napisał:

Znajoma dzwoni do mnie i placze ze ma wredna babke -ktora mowi jej ze jest stara i brzydka .... Mowie jej wiec co robila kiedys inna Polka ...gdy juz tego zniesc nie mogla... ubrala sie bardziej elegancko ..uczesala a gdy przechodzily kolo lustra powiedziala ..alez ja sliczna jestem ...podzialalo ... jesli macie podobnie ..wykorzystajcie to ....  Bo warto ...:oklaski::trele::o

Czadowo...:oklaski: Kapitalna metoda do wykorzystania pod każdym kątem...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, anna5826 napisał:

Ja bym jeszcze ZAKUPY dodala ..ze osobiscie ...  i nigdy wies gdy do sklepu 10 lub wiecej km ... a rodzinka cos tam wg swego widzi mi sie podrzuci .... 3 tyg tak mnie zwodzili..az stanelam ze na juz potrzeba ..a corcia ze w przyszlym tyg w srode ... zaczelam brzydkich slow uzywac ..oczywiscie po POLSKU ...troche znaly ale co mi tam .... LOTTO...

Fakt, nie pomyślałam jak ważne jest samodzielnie wybierać produkty, a nie dostawać jakieś ścierwoloty...>:( Miałam tak tylko raz i nigdy więcej...Wieś nie jest zła, pod warunkiem, że samochód jest na miejscu do dyspozycji bei Bedarf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, anna5826 napisał:

Znajoma dzwoni do mnie i placze ze ma wredna babke -ktora mowi jej ze jest stara i brzydka .... Mowie jej wiec co robila kiedys inna Polka ...gdy juz tego zniesc nie mogla... ubrala sie bardziej elegancko ..uczesala a gdy przechodzily kolo lustra powiedziala ..alez ja sliczna jestem ...podzialalo ... jesli macie podobnie ..wykorzystajcie to ....  Bo warto ...:oklaski::trele::o

A może to prawda  jest, że jest brzydka i stara?  Ale żeby zaraz płakać  z tego powodu? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...