Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, violka napisał:

Nooo . Tego nie przebiję , bo ja mam tylko 10 meterków wspólnego tarasu , ale za to mogę otworzyć furtkę i mam full trawniczka i plac zabaw pod domem :p:haha:

jeszcze sie nie ciesz na ten trawniczek..bo to moze ..wkrótce to Twoja praca.A duży ten trawniczek?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

jeszcze sie nie ciesz na ten trawniczek..bo to moze ..wkrótce to Twoja praca.A duży ten trawniczek?

Trawniczek obcina gospodarz  osiedla , a nawet gdyby nie , to mogłabym z kosiareczką pochodzić , ale gdyby usłyszeli moją stawkę , to szybciutko wystrzygli by go osobiście , nawet nożyczkami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Mam w pokoju sygnalizację że trzeba się szykować do spania.

O 19:40 włącza się radio a ja kolejny dzień aż podskoczyłam z zaskoczenia. :haha:

A światło o ktorej Ci zgaszą?jak zasygnaluzują to ok a jak nie to .....surprise :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mam w pokoju sygnalizację że trzeba się szykować do spania.

O 19:40 włącza się radio a ja kolejny dzień aż podskoczyłam z zaskoczenia. :haha:

A podpowiada kiedy siku i kupke ;;;))):ostrzegam:woda polej to sie wylaczy a TY udawaj niewiniatko ...co sie stalo ..albo bejsbolem ciach ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Trawniczek obcina gospodarz  osiedla , a nawet gdyby nie , to mogłabym z kosiareczką pochodzić , ale gdyby usłyszeli moją stawkę , to szybciutko wystrzygli by go osobiście , nawet nożyczkami :szydera:

Mogłabyś sie przy okazji poopalac:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie oddam. Fajnie gra. A ja lubię muzyczkę. :haha:

Patrzę ma moją anielicę , siedzi sobie wpatrzona w telewizor , promienie słońca odbijają się jeszcze na jej twarzy i jakoś nie wyobrażam sobie , że mogłabym wyganiać ją o tej porze  do łózka . Ale o 21.30 mogłoby zacząć grać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Ta moda na cekinki i różnego rodzaju kamyki i perły , ponaszywane aż w nadmiarze , to też trend poprawny politycznie :haha:

biżuteria też idzie w tę stronę.Nawet seriale filmowe. Oswajają nas..... , oswajają z nowym trendem. Czy to czasem nie jest manipulacja ? Dobrze chociaż, że u nas wielożeństwa nie ma. Możemy czuć się bezpieczne (może choć odrobinę bezpieczne)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...