Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Moni.r napisał:

Ja wogole jestem wielką fanką fusiarowej kawy.Do tego stopnia ze jadąc na zlecenie mam swoją ulubioną "Prime":d.Wszyscy sie śmieją ze mnie ze kawe to z de sie do pl wozi a nie odwrotnie ale nic nie poradzę lubie ją i już:d

Dzien dobry tak wogole i milego dnia.

W Polsce w Lidlu jest GOLD Caffe - dla mnie ona najlepsza .... i koniecznie w kubku ...w szklance juz mi nie smakuje ;;;))):d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, anna5826 napisał:

W Polsce w Lidlu jest GOLD Caffe - dla mnie ona najlepsza .... i koniecznie w kubku ...w szklance juz mi nie smakuje ;;;))):d

Dallmayar 50% entkoffeiniert...mój faworyt, bo nie mam po niej herzklekoty...:oklaski: Na promocji za śmieszne pieniądze do kupienia...:oklaski: Targam zawsze "parę" sztuk, bo i nas nie do kupienia....:haha:I oczywiście tylko kubek...tak że 400 ml na dzień dobry....:szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

U mnie zapowiada się ładny dzień....mam taką nadzieję :d

Miłego i spokojnego dnia życzę wszystkim.

Dzieńńńńńń dobry. U mnie też ciekawie. PoP wczoraj łyknęła tabletki na spanie i obudziła się o 9:00 . Super. Teraz śniadanko , zakupki,do obiadu tużżżżżżżżżż....., słońce w ogród już zagląda, tylko chłodny wiatr po moi długim krzyżu hula;). Nic to, żaden kłopot. W pokoju ciepło, lapek na kolanach i doborowe towarzystwo naprzeciw. Ściskam Was grabiami  i całuję trzonkiem:cmok:

A teraz biegnę na zakupy. Macie jakieś zakupowe marzenia ? Tylko nie dom (błagam)

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dzieńńńńńń dobry. U mnie też ciekawie. PoP wczoraj łyknęła tabletki na spanie i obudziła się o 9:00 . Super. Teraz śniadanko , zakupki,do obiadu tużżżżżżżżżż....., słońce w ogród już zagląda, tylko chłodny wiatr po moi długim krzyżu hula;). Nic to, żaden kłopot. W pokoju ciepło, lapek na kolanach i doborowe towarzystwo naprzeciw. Ściskam Was grabiami  i całuję trzonkiem:cmok:

A teraz biegnę na zakupy. Macie jakieś zakupowe marzenia ? Tylko nie dom (błagam)

 

Nie musi byc od razu dom. Wystarczy mieszkanie :p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dzieńńńńńń dobry. U mnie też ciekawie. PoP wczoraj łyknęła tabletki na spanie i obudziła się o 9:00 . Super. Teraz śniadanko , zakupki,do obiadu tużżżżżżżżżż....., słońce w ogród już zagląda, tylko chłodny wiatr po moi długim krzyżu hula;). Nic to, żaden kłopot. W pokoju ciepło, lapek na kolanach i doborowe towarzystwo naprzeciw. Ściskam Was grabiami  i całuję trzonkiem:cmok:

A teraz biegnę na zakupy. Macie jakieś zakupowe marzenia ? Tylko nie dom (błagam)

 

Zakupowych marzeń nie mam....:d u mnie Pdp zjadła śniadanie i dalej śpi....wstanie na obiad. Jutro o 6.30 wyjazd z domu do kliniki na wymianę bateri od rozrusznika.....ciekawa jestem jak ona wstanie tak rano....?

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Zakupowych marzeń nie mam....:d u mnie Pdp zjadła śniadanie i dalej śpi....wstanie na obiad. Jutro o 6.30 wyjazd z domu do kliniki na wymianę bateri od rozrusznika.....ciekawa jestem jak ona wstanie tak rano....?

 

To dzisiaj gładki dzionek, ale jutro będziesz miała co się wyginać. Wymiana baterii to też wielkie  przeżycie dla niej. A ty będziesz miała pewnie  luz. Powodzenia

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ciągoty do pracy i podróżowania zarazem, że załatwiam sobie robotę w innym ciekawym europejskim kraju. Kto jedzie ze mną ? Walizka będzie przymocowana do mojej osoby rzemieniami. Nie oddam jej nikomu -.->:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Mam takie ciągoty do pracy i podróżowania zarazem, że załatwiam sobie robotę w innym ciekawym europejskim kraju. Kto jedzie ze mną ? Walizka będzie przymocowana do mojej osoby rzemieniami. Nie oddam jej nikomu -.->:(

Czyżby Hiszpania ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Mam takie ciągoty do pracy i podróżowania zarazem, że załatwiam sobie robotę w innym ciekawym europejskim kraju. Kto jedzie ze mną ? Walizka będzie przymocowana do mojej osoby rzemieniami. Nie oddam jej nikomu -.->:(

Jestem za a nawet...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MeryKy napisał:

U mnie jest zimno. Drugi dzień siedzę w domu bo się trochę zaziębiłam. Łykam tabletki i herbatki parzę:d

W domciu najlepiej przecież jest :d Opijesz się herbatek różnych, wyzdrowiejesz i wszystko będzie ok. No a potem do roboty - co już nie jest takie ok :| 

Dzień dobry wszystkim. U mnie nadal chłodno, chmurki ale bez deszczu. Mnie się podoba :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, awe59 napisał:

Zakupowych marzeń nie mam....:d u mnie Pdp zjadła śniadanie i dalej śpi....wstanie na obiad. Jutro o 6.30 wyjazd z domu do kliniki na wymianę bateri od rozrusznika.....ciekawa jestem jak ona wstanie tak rano....?

 

Może polunatykuje w kierunku kliniki ?? Będziesz szła za nią i kierowała nią we właściwym kierunku, żeby np. na lampę nie weszła :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Heidi napisał:

Mam takie ciągoty do pracy i podróżowania zarazem, że załatwiam sobie robotę w innym ciekawym europejskim kraju. Kto jedzie ze mną ?

Ja! Ja! Ja!

 

Mnie też ciągle nosi.

Pracę w opiece łączę z "turystyką".

Teraz mam dobre miejsce (tfu...tfu...odpukać), ale już mnie nosi. Już bym chciała zmienić..Duszę się w jednym i tym samym miejscu.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Ja! Ja! Ja!

 

Mnie też ciągle nosi.

Pracę w opiece łączę z "turystyką".

Teraz mam dobre miejsce (tfu...tfu...odpukać), ale już mnie nosi. Już bym chciała zmienić..Duszę się w jednym i tym samym miejscu.

O to, to....ta duszność...:haha: Mnie nosi od czasu, jak w jednym miejscu trzy lata byłam....i już tak nie chcę...>:( A teraz babka się dopytuje, czy znowu przyjadę...:( Powiedz mi jak tę turystykę uprawiasz? Na koszt własny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mycha napisał:

W domciu najlepiej przecież jest :d Opijesz się herbatek różnych, wyzdrowiejesz i wszystko będzie ok. No a potem do roboty - co już nie jest takie ok :| 

Dzień dobry wszystkim. U mnie nadal chłodno, chmurki ale bez deszczu. Mnie się podoba :d

Tylko ze ja siedze w domciu nie swoim.

Jestem uziėbiona i nie moge turystyki uprawiac :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powiedz mi jak tę turystykę uprawiasz? Na koszt własny?

Tutaj akurat, gdy mam wychodne (dłuższe wolne) dostaję kieszonkowe na przysłowiową kawę. Starcza mi to na bilety autobusowe.

Zdarzało mi się też tak, że dostawałam bilety do ręki. Jednorazowe lub ichniejsze karty na okaziciela.

Albo rowerem- tak zjeździłam Monachium i bliskie jego okolice.

W innym miejscu byłam np. blisko swojej rodziny i przyjaciół, to z nimi samochodem gdzieś jeździliśmy.

 

No, ale to też dłuższe wolne potrzeba, przez 2 godziny pauzy dużo się nie zobaczy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Basiaim napisał:

Tutaj akurat, gdy mam wychodne (dłuższe wolne) dostaję kieszonkowe na przysłowiową kawę. Starcza mi to na bilety autobusowe.

Zdarzało mi się też tak, że dostawałam bilety do ręki. Jednorazowe lub ichniejsze karty na okaziciela.

Albo rowerem- tak zjeździłam Monachium i bliskie jego okolice.

W innym miejscu byłam np. blisko swojej rodziny i przyjaciół, to z nimi samochodem gdzieś jeździliśmy.

 

No, ale to też dłuższe wolne potrzeba, przez 2 godziny pauzy dużo się nie zobaczy.

Fakt...dwie godziny to za mało. Swego czasu jeździłam do pracy swoim autkiem i mogłam to i owo zobaczyć....przez dwie godziny Kassel i okolice...:( Byłam wtedy nieświadomą opiekunką i można mi było wcisnąć kit, że tylko tyle się należy...>:( Ale miałam wtedy dużo znajomych w okolicy, było z kim napić się kawy, gdzie na plotki pójść...:oklaski: Z kieszonkowym to masz fanie...:dobrze: Mnie nie zdarzyło mi się jeszcze otrzymać kieszonkowego...:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MeryKy napisał:

No jednak w innej firmie pracujemy..też z Wrocławia,ale żadna z tych..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Mam takie ciągoty do pracy i podróżowania zarazem, że załatwiam sobie robotę w innym ciekawym europejskim kraju. Kto jedzie ze mną ? Walizka będzie przymocowana do mojej osoby rzemieniami. Nie oddam jej nikomu -.->:(

Zycze Lekkiej pracy polaczonej z pluskaniem sie w morzu - w czasie wolnym ..duzo sloneczka :327_sunny::320_sun_with_face::321_crescent_moon: i ksiezyczowych nocy ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Ja! Ja! Ja!

 

Mnie też ciągle nosi.

Pracę w opiece łączę z "turystyką".

Teraz mam dobre miejsce (tfu...tfu...odpukać), ale już mnie nosi. Już bym chciała zmienić..Duszę się w jednym i tym samym miejscu.

Basiu nie duś się kochana.I niech cię nie nosi.Dobrze masz.Bo czasami dwa razy można na minę trafić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Czyżby Hiszpania ?

 

Hiszpanii juz się "najadłam" jak można to tak delikatnie określić. Teraz interesuje mnie kierunek Francja. Miejsce, z którgo będzie można np. busikiem zwiać w razie katorgi . Przeciez podróże kształcą :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt...dwie godziny to za mało. Swego czasu jeździłam do pracy swoim autkiem i mogłam to i owo zobaczyć....przez dwie godziny Kassel i okolice...:( Byłam wtedy nieświadomą opiekunką i można mi było wcisnąć kit, że tylko tyle się należy...>:( Ale miałam wtedy dużo znajomych w okolicy, było z kim napić się kawy, gdzie na plotki pójść...:oklaski: Z kieszonkowym to masz fanie...:dobrze: Mnie nie zdarzyło mi się jeszcze otrzymać kieszonkowego...:( 

Mnie zdarzylo sie otrzymac koperte na pozegnanie ...ale ot tak w tyg nigdy .... Chyba ze extra za 1 dzien Swiat 100 euro ...a slyszalam o prezentach - np zloto ..lancuszek lub kolczyki ...nie wiem ile w tym prawdy ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...