Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj obskakiwalam Czechosłowację,,z basenu zreyzgnowaliśmy bo na basen będzie jeszcze full czasu,,za to wybraliśmy sklepy,,,pierwsze to dla mnie fajki,,kupił 6 sztang następnych ,,chodz w domu mam jeszcze ponad 3 sztangi,,a sam słodziak nie pali,,ale fryzjera zaliczył, kawy nakupił do automatu,,a potem sklepy,, nawet porcelana Versace,,niech ją ,,,normalnie trochę takiej porcelany do domu i jak w kosciele ,,,a drogie !!!!:szok: nie dla mnie ,,szklana kula ponad 600euro,,trochę zlotka ,,nie ladne a cena kosmos,,i te wzorki Versace to nie mój styl,,,ale zobaczylam ,,,ceny też nie dla mnie,,bo wolę przepuscić kasę na coś bardziej użytkowego,,,nic nie kupilam,,nic a nic,,nic ,,buty jakieś ortopedyczne ,,i bardzo dobrze ,,bo i te ceny jakieś kosmiczne,,,gdzie mnie ten slodziak zawiozł dzisiaj,,,na jakąs wiochę radochę:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, megy napisał:

ja dzis tez na minie caly dzien jestem moja zmienniczka miala przyjechac w sobote a ja rano w niedziele m ialam jechac niestety dostalam tel z biura ze na zyczenie rodziny wola zeby zmienniczka przyjechala w niedziele takze przyjdzie mi tu jeszcze caly dzien siedziec masakra co za ludzie zeby dziewczyne zaraz po podrozy do roboty stawiac zle jestesmy obydwie

Rodzinka ma życzenia ,,,a niech ich :grzmotnąć: nawet nie wiedzą ,,jak czlowiek chce zjechac od takich co mają życzenia,,,nie rozumieją,,,a dzień cały jak niedziela ,,to się cholernie ciągnie,,działaj,,może jeszcze coś zdziałasz abyś mogła jechac w niedzielę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz gadalam z wnuczkiem on mi w oczy wmawia ze to nie jego pomysl tylko mojej agencji klocilam sie z nim strasznie powiedzialam ze klamie ze zmienniczka ze mna gadala przez telefon i pytala czemu tak ma byc ze ona jest tez zdziwiona   tyle ze go wkurzylam bo powiedzialam ze moze byc tak ze ja wczesniej moge odjechac a oni beda musieli z babka siedziec ale pewnie tak nie bedzie  iiii nie dosyc ze bez przerw to jeszcze mi przyjdzie cala noc jechac  losie :rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, megy napisał:

juz gadalam z wnuczkiem on mi w oczy wmawia ze to nie jego pomysl tylko mojej agencji

Czy oni wszyscy muszą tak kręcić,,jak oni kochają mataczyć,,jeden na drugiego zwala,,,łącznie z agencją,,

jak to ,,w ogóle przerw nie miałaś? chyba coś czytalam,,że nie możesz babci samej zostawic itd, i jeszcze rodzinka ma życzenia,,,ładnie dyrygują wszystkimi,,ślicznie rządzą,,,w życiu by mnie tam więcej nie zobaczyli,,ale wojnę bym zrobiła ,,,agencja też mi sie nie podoba,,szukają niewolnika,,przyjedzie zmienniczka bawic się w niewolnika,,,uffff 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Czy oni wszyscy muszą tak kręcić,,jak oni kochają mataczyć,,jeden na drugiego zwala,,,łącznie z agencją,,

jak to ,,w ogóle przerw nie miałaś? chyba coś czytalam,,że nie możesz babci samej zostawic itd, i jeszcze rodzinka ma życzenia,,,ładnie dyrygują wszystkimi,,ślicznie rządzą,,,w życiu by mnie tam więcej nie zobaczyli,,ale wojnę bym zrobiła ,,,agencja też mi sie nie podoba,,szukają niewolnika,,przyjedzie zmienniczka bawic się w niewolnika,,,uffff 

wojna wybuchnie po moim powrocie ja ja osobiscie rozpetam  zmienniczce obiecali ze beda przerwy to stara zmienniczka  byla przerobila tez brak przerw no coz kazdy ma swoj plan na zycie ......ona powiedziala ze przyjezdza pod warunkiem ze beda przerwy czeka tydz i zjezdza wrazie W ja dziekuje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór :d witam sie dopiero z Wami bo moje Szczęście wypełniło mi dzisiejszy dzień po brzegi :d było cudnie....miłego wieczoru Kochani

Dobry wieczór Tobie Nugatko i twojemu szczescie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Nugatka napisał:

Dobry wieczór :d witam sie dopiero z Wami bo moje Szczęście wypełniło mi dzisiejszy dzień po brzegi :d było cudnie....miłego wieczoru Kochani

Mi tak codziennie wypełnia mój słodziak czas,,,i ciągle słysze tylko ,,skarbie,,skarbie,,skarbuniu-hahahha w życiu nie slyszalam tyle razy wypowiedzianych skarbów:hura:,,życie jest jednak piękne,,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Mi tak codziennie wypełnia mój słodziak czas,,,i ciągle słysze tylko ,,skarbie,,skarbie,,skarbuniu-hahahha w życiu nie slyszalam tyle razy wypowiedzianych skarbów:hura:,,życie jest jednak piękne,,,

Jak sie ma przy sobie Skarb i jest sie tym Skarbem dla drugiej osoby , to znaczy, ze ma sie juz wszystko :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Dobry wieczór po długiej przerwie.  Do końca czerwca i ciut będę tu serfowac w wolnym czasie jesli pozwolicie.  Będąc w opiece zmieniłam swoje nawyki do tego stopnia,  ze w dzień śpię razem z pop i wieczorem razem z kurami ginę w przestworzach kurnika. Możliwe, że niedlugo też będę korzystac z pieluch xd. Czas pokaże. Tymczasem dziś już powieki opadają mi na oczęta i spadam stąd w moje magiczne miejsce tj. Pod poduchy. Dobranoc forumowiczom.

 

@Heidi jest zguba!

A propo s znalazla sie twoja walizka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Czyli jesteś już prawdziwą opiekunką :haha:Większość z nas jak nie wychodzi z domu na przerwie , to zasypia na zawołanie :haha:

to mnie uspokilas bo myslalam ze mna cos nie teges jest...przerwa to cudny czas kiedy moge walnac sie na wyro i spac spac spac...ufff

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam do łazienki,,bo ja biorę łazienkę w szpony co noc albo co wieczór,,mieliśmy teraz gosci przez dwa dni -niemcy,,i pani powiedziała ,że oni nie biorą codziennie pryśnica i się nie myli,,>:( co my mieliśmy za ubaw ,,no jak się nie myć,,masakra,,a bardzo fajni ludzie i w życiu bym nie powiedziała ,że mogą myć sie raz na miesiąc,,,no ,,ale i tak bywa,,dobrze ,że mój słodziak co noc albo wieczór razem ze mną sie pryśnicuje,,bo nie wyobrażam sobie inaczej,,,rano to nie to,,rano to ja sie myję też jak mam taką potrzebę,,,tak obserwowalam już na campingu ,,wieczorem malo kto się myl i rano było trochę więcej brudasków,,,do pryśnica,,,no to popisalam,,a teraz jazda do wody:oklaski: Dobranoc kochani :spioch::serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

to mnie uspokilas bo myslalam ze mna cos nie teges jest...przerwa to cudny czas kiedy moge walnac sie na wyro i spac spac spac...ufff

Ja przykładam głowę do poduszki i nie zdążę  nawet policzyć do dziesięciu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mnie powiedzieć Wam dobrej i spokojnej nocy

Kurde pośladki mnie bolą od siedzenia przed kompem, oczy zresztą tez.

Zakończyłem swój projekt, ciekawe jak zostanie oceniony, ,mnie starczy tylko akceptacja.

Spadam przybrać pozycję poziomą.

Jeszcze raz Dobrej nocki:cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Przyszło mnie powiedzieć Wam dobrej i spokojnej nocy

Kurde pośladki mnie bolą od siedzenia przed kompem, oczy zresztą tez.

Zakończyłem swój projekt, ciekawe jak zostanie oceniony, ,mnie starczy tylko akceptacja.

Spadam przybrać pozycję poziomą.

Jeszcze raz Dobrej nocki:cześć2:

image.png.bcb49c64e53e28aee7ae55f2bb3ddb07.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

Przyszło mnie powiedzieć Wam dobrej i spokojnej nocy

Kurde pośladki mnie bolą od siedzenia przed kompem, oczy zresztą tez.

Zakończyłem swój projekt, ciekawe jak zostanie oceniony, ,mnie starczy tylko akceptacja.

Spadam przybrać pozycję poziomą.

Jeszcze raz Dobrej nocki:cześć2:

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, geronimo napisał:

Przyszło mnie powiedzieć Wam dobrej i spokojnej nocy

Kurde pośladki mnie bolą od siedzenia przed kompem, oczy zresztą tez.

Zakończyłem swój projekt, ciekawe jak zostanie oceniony, ,mnie starczy tylko akceptacja.

Spadam przybrać pozycję poziomą.

Jeszcze raz Dobrej nocki:cześć2:

jezeli to ma zwiazek z wawa i 1944 to trzymam kciuki:oklaski:..warto zeby tylek dretwial

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

Ja przykładam głowę do poduszki i nie zdążę  nawet policzyć do dziesięciu :szydera:

o nie ja to sie musze kokosic szukac miejsca ukladac przekladac ale paskuda jestem...musze miec cisze ...mocny sen i gleboki to juz jak na ryj padam wtedy ciagiem i bez sikania az wstane...ale to naprawde rzadko...

o i jak widac ja juz na ngach i nie powiem ze to reisefieber

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...