Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja dzisiaj też z wnuczką na zakupy się wybieram. Pewnie coś kupimy, ale jej nie dogonię. Ma więcej ciuchów niż ja. :szydera:

Wczoraj już swojej ( miejscowej ) zapowiedziałam , że na razie na zakupach towarzystwa nie potrzebuję . Ona to rozumie , wie , że mam mało czasu na przygotowania do przyjęcia gości ...i cały bałagan w związku z tym przyjęciem....ale taki fajny bałagan  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Radek50 napisał:

Dzień doberek gwiazdeczki:cześć2::oklaski:  Też z Wami już :kawa2: Witam Was z nowego miejsca. Warunki zgodne z opisem, więc spoko, spokojniutko. Tutaj bez pracy w nocy z pdp, tylko sam sobie  zafundowałem nocne wstawanie, chyba.... Muszę od dzisiejszej nocki coś wypróbować...Zakupiłem pulsoksymetr z takim pipczykiem, takie pi pi pi, który alarmuje mnie w nocy, gdy mam bezdech...Pożyjemy, zobaczymy. Czas powoli śniadanko przygotować, spokojny dzionek się zapowiada. Maria Jolanta korzystaj dziś z uroków otwartych sklepów w PL :haha:, a aniele...nie kobito, też Ci życzę miłego urlopu. Spadam po cichemu ...:cześć:

,,,,,,,,,, '' Nie szukaj Gwiazd

One nocą są, nocą

są, kiedy Wszyscy śpią''

Tak śpiewa Cle.

miłego dnia życzę.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Radek50 napisał:

Zakupiłem pulsoksymetr z takim pipczykiem, takie pi pi pi, który alarmuje mnie w nocy, gdy mam bezdech...Pożyjemy, zobaczymy.

Co się dzieje ?

Mój wnuczek był monitorowany pulsoksymetrem i innymi gadżetami ale był poważnie chory.

Zaniepokoiłeś mnie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I... jak przystało na prawdziwą urlopowiczkę ...od godziny już nie śpięxd....Nie mogłam zasnąć , zwalałam to na wszystko , tylko zapomniałam , że w ciągu ostatniej doby wypiłam morze kawy ...ostatnią kawkę strzeliłam sobie wieczorem , bo miałam gościa ....i tak my se obie z siostrą sączyły pomalauśku ...z namaszczeniem ...prawie , że ostatniego łyczka załapałam przed godziną 21 ....Noo...a później to już normalka ....za skarby świata zasnąć nie mogłam i nie mogłam pojąć co się porobiło , bo przecież padałam na pysk ......Dziś już taka durna nie będę . Wrócę do dawnych nawyków - kawa teraz i kawa po obiedzie ....proszonym ....już mnie zaproszono ....ma się farta :szydera:...A przede wszystkim radocha , bo .....podobno niedziela handlowa ....sie pobiega ...sie pieniądza trochę starci . Mussss ...stracić ....lodówka pusta , tylko coś tam zakupione na pierwszy głód , więcej nie chciałam , nie pozwoliłam dziecięciu zakupić ...

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

no to masz szczescie ze zakupy zrobic mozesz bo to teraz nic wiadomo z kim kto za ile i ...kiedy..sie jakos tak porobilo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dzień dobry Milusińscy :cześć2:... normalnie się czuję jakbym rozdwojenie jaźni miała , trzeba się w dwóch topikach przywitać!? To taki nowy " trynd" !? xd:haha: ...z deka mnie to denerwuje ....od jutra przychodzę tylko na kawę ,tym bardziej ,że podają na różniste sposoby i jest w czym wybrać .
  • Leniwej niedzieli , spokojności i niech moc będzie z Wami.:cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:
  • Dzień dobry Milusińscy :cześć2:... normalnie się czuję jakbym rozdwojenie jaźni miała , trzeba się w dwóch topikach przywitać!? To taki nowy " trynd" !? xd:haha: ...z deka mnie to denerwuje ....od jutra przychodzę tylko na kawę ,tym bardziej ,że podają na różniste sposoby i jest w czym wybrać .
  • Leniwej niedzieli , spokojności i niech moc będzie z Wami.:cmok:

 

Ja tez na kawe tylko wpadam. Jakos mi tak smakuje od ranaxd

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:
  • Dzień dobry Milusińscy :cześć2:... normalnie się czuję jakbym rozdwojenie jaźni miała , trzeba się w dwóch topikach przywitać!? To taki nowy " trynd" !? xd:haha: ...z deka mnie to denerwuje ....od jutra przychodzę tylko na kawę ,tym bardziej ,że podają na różniste sposoby i jest w czym wybrać.

 

Tamten topik to kopia z Hiltona a my tu plebs. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzien dobry kochani w ten niedzielny dzien. W nocy padalo i atmosfera sie oczyscila. Przestalam kichac:d. Serdecznosci i duzo pozytywnej energii przesylam. To przyda sie kazdemu;)

U mnie jeszcze pyli.  Balkon od mojego pokoju doslownie zolty byl. Mialam wziasc odkurzacz i te pylki ogarnac. W sumie zastanawialam sie,czy wogole odkurzaczem to mozna wciagac. Z drugiej strony na mokro strasznie by bylo umazane.

No i tak sie zastanawiam jak najlepiej ,bez uszczerbku na zdrowiu odkurzacza to ogarnac.

Wczoraj wstalam rano,a tu czysciutko. 

Dobry wiatr mnie wyreczyl.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tamten topik to kopia z Hiltona a my tu plebs. :haha:

MarJollo .... chyba najwyższa pora uczyć się kultury ...nieprawdaż ?:szydera:.....Nie martw się , żeś z plebsu ...ja też za takowy robiłam ...aleee...mnie wychowano na osobę o bardzo wysokiej kulturze . Może jeszcze nie do końca , ale staram się ...bardzo się staram i może będą jeszcze ze mnie ludzie ...kiedyś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tamten topik to kopia z Hiltona a my tu plebs. :haha:

:o Nie, no skąd...??!!??!! :o Ide "rzucić" okiem żeby się upewnić i od razu gwarantuję, że choć w mych żyłach płynie błękitna krew, to ja zwolennik (wręcz wyznawca) plebsu... :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Ja też jakoś wielkopańskich inklinacji nie mam,a poza tym przenoszenie starych przyzwyczajeń na dziewiczy grunt ,nie zawsze zdaje egzamin.:haha:

 

Moja Ty mądra Afryko :cmok:Z topikami to jak ze ścieżkami dla pieszych.., które wydeptują się same, często gęsto prosto przez trawnik... :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry po wczorajszej burzy i ulewie zrobiło się czyściej, nawet parapety umyło :). Mój pdp z racji starczej głuchoty tylko błyski widział, rano mnie pytał czy spać nie mogłam ,że tak wszędzie światła zapalałm i gasiłam :szydera:..

Rozbroiłby mnie takim tekstem. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...