Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się już nie pomylę.:cześć2: Witajcie milutko w niedzielny poranek. Ptaszki śpiewają, słoneczko świeci. Bardzo ciepły wiosenny dzień przed nami. A dziś luzik, jak co dzień. Lubię takie miejsca. Wszystko dobrze poukładane i zorganizowane.Ale wiem też,że i od nas zależy, jak sobie zorganizujemy pobyt na szteli, żeby było miło.I stworzyć sobie choćby namiastkę swojego domu. Bywajcie. Dla dziewczyn :love: na dobry dzień. :cześć:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Luciola z Beatą ...alee...dałyście czadu ...sie napracowałam , ale prawdziwy mężczyzna to jest to - super facio ...kaczorek nasz maluśki w mordkie jeża ... :dobrze:

Dzień dobry ...Wyspałam się , ale tutaj to żadna nowina , bo , czy dziadeczek w domu ..czy jak jest aktualnie - nie ma go  przy mnie  ...to i tak wysypiam się jak niemowlę ....Kawa w pysiola parzy ...cugasem sztachnę się za moment , bo przy kawie to się chce , tylko język ...kurde blaszka jak szczypie ...se narobiłam ....ale z głodu okrutnego ...wczorajszego .....Po powrocie z odwiedzin od  dziadeczka złapałam co pod ręką było i nadawało się do konsumpcji ...2 banany ...i lody wygarnęłam z zamrażarki ....Lody pychota ...tylko były tak bardzo zamarźnięte , że nożykiem sobie je odłupywałam najpierw ( ale to z okrutnego głodu ...nie z łakomstwa ) i taki jeden kawałek tego " zmrożeńca " przywarł mi do języka .....Noo...wczoraj tylko trochę szczypało ...dzisiaj dojrzałam , że mam jakby zdarty kawałek skóry na języku ...piecze jak jasny gwint ....

Aleee....na szczęście paluchami loda nie dotykałam i ....mogę pisać .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

ale to i tak lepiej niz ja zamiast pestki z awokado w dlon sie wklulam...wiec jestesmy takie dwie...nieobcykane

milego dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ale to i tak lepiej niz ja zamiast pestki z awokado w dlon sie wklulam...wiec jestesmy takie dwie...nieobcykane

milego dnia

Jedyna pociecha to taka , że jak będę jechała z " prawną " to gardłowo ...bełkocząc szwargotać będę ...będzie prawie taki ichni szwabski akcent ....normalnie jakbym się tu urodziła ...prawie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jedyna pociecha to taka , że jak będę jechała z " prawną " to gardłowo ...bełkocząc szwargotać będę ...będzie prawie taki ichni szwabski akcent ....normalnie jakbym się tu urodziła ...prawie xd

no widzisz...czyli szukamy pozytywow...zawsze i wszedzie:d...

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przywitam się i ja w niedzielny poranek...:cześć3: Siorbie ostatnią kawkę na tej steli.....i jest mi zajebiaszczo :hura: Za 7 godzin już mnie tu nie będzie....:hura: Zmienniczka dzisiaj rusza do boju, a ja za obserwatora robić będę...:hura: Wszystkim życzę cudnej niedzieli....5ac99a6f0ff39_myszzsercamizamiastkwiatw.jpg.ea761393d5c28382cc36c13b2b59d74e.jpg

@Mirelka1965szczesliwej podrozy i baw sie dobrze na urlopie :całus::476_red_car:.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry !

Słonko świeci , ptaszek śpiewa ......a mnie się marzy kurna chata ...już za chwileczkę już za momencik ... choinka jasna , jeszcze dwa dni z życia kobiety zapracowanej i....arwie derczi Roma...

Dość tych gorzkich żali . Dobrego dnia Mordecki , radości w sercu ,dumy na obliczu i.... odpuść Panie mordercze myśli.:d :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,wiosna na całego i to od samego rana .

Wczoraj wieczorem już jakiś bzyacz chciał wlecieć do mojego pokoju ,musiałam mu zatrzasnąć okno przed nosem,bo pewnie liczną ma rodzinę ,a miodem nie ociekał , żądłem nie zdążył się pochwalić,pogoniłam dziada :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Przywitam się i ja w niedzielny poranek...:cześć3: Siorbie ostatnią kawkę na tej steli.....i jest mi zajebiaszczo :hura: Za 7 godzin już mnie tu nie będzie....:hura: Zmienniczka dzisiaj rusza do boju, a ja za obserwatora robić będę...:hura: Wszystkim życzę cudnej niedzieli....5ac99a6f0ff39_myszzsercamizamiastkwiatw.jpg.ea761393d5c28382cc36c13b2b59d74e.jpg

Czy już życzyć szerokości.?Spokojnej drogi i wspaniałego urlopu.:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Przywitam się i ja w niedzielny poranek...:cześć3: Siorbie ostatnią kawkę na tej steli.....i jest mi zajebiaszczo :hura: Za 7 godzin już mnie tu nie będzie....:hura: Zmienniczka dzisiaj rusza do boju, a ja za obserwatora robić będę...:hura: 

@Mirelka1965  Szerokiej drogi.........i fajnego urlopowania.:zdrówko:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...