Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

pukalam stukalam zamkniete te wasze drzwi

Bo tam teraz chu... nocuje. Leży w butelce po starym mleku a klony go Dusią i Dusią aś sie ziakśtusią. Tam nie ma nic za Darko... Za wszystko trzeba płacić bo ciemno i pusto jak u Rambo w głowie na budowie. Wypada kupić więc baterie R65 lub zawołać Braciaków żeby te zgliszcza busami oświetlić. Wtedy może znajdzie się kotecka w kajdaneckach, reklamę środka na utylizację własnych wszy łonowych lub letniej torebki z kangura i portfela ze szczura. Agonia na własne życzenie. I czyja to jest Tina..?

Ostatni gasi światło. Zostanie tylko Dziewczynka z zapałkami bo ktoś musi posprzątać. A mleko się rozlało...

PS. Ktoś tam chyba pojdzie na karnego qtasa i to na bardzo dluuuuugo a nawet w PIStu i dalej. 

Za pół roku kończy mi się tam ban. Dając mi go chyba nie przewidzieli,że nie będę miał gdzie wrócić...:d

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Co Ty nie powiesz ? Na pewno nie za Twój niewyparzony język. :szydera::szydera::szydera:

A tak na serio to troszkę trwało zanim się przyzwyczaiłam do Twojego stylu pisania.....

 

Gdzie ty widzisz niewyparzony język? :haha: Od serca chłopak pisze i za serce w doopę dostawał....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luciola z Beatą ...alee...dałyście czadu ...sie napracowałam , ale prawdziwy mężczyzna to jest to - super facio ...kaczorek nasz maluśki w mordkie jeża ... :dobrze:

Dzień dobry ...Wyspałam się , ale tutaj to żadna nowina , bo , czy dziadeczek w domu ..czy jak jest aktualnie - nie ma go  przy mnie  ...to i tak wysypiam się jak niemowlę ....Kawa w pysiola parzy ...cugasem sztachnę się za moment , bo przy kawie to się chce , tylko język ...kurde blaszka jak szczypie ...se narobiłam ....ale z głodu okrutnego ...wczorajszego .....Po powrocie z odwiedzin od  dziadeczka złapałam co pod ręką było i nadawało się do konsumpcji ...2 banany ...i lody wygarnęłam z zamrażarki ....Lody pychota ...tylko były tak bardzo zamarźnięte , że nożykiem sobie je odłupywałam najpierw ( ale to z okrutnego głodu ...nie z łakomstwa ) i taki jeden kawałek tego " zmrożeńca " przywarł mi do języka .....Noo...wczoraj tylko trochę szczypało ...dzisiaj dojrzałam , że mam jakby zdarty kawałek skóry na języku ...piecze jak jasny gwint ....

Aleee....na szczęście paluchami loda nie dotykałam i ....mogę pisać .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...