Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

To by było na tyle. Krótko i na temat.

Nie mam ani czasu ani ochoty czytać skąd się to wszystko wzięło.

Mam internet i poszalałam z oglądaniem filmów. Właściwie to nie pamiętam chyba nigdy w życiu nie zrobiłam sobie takiego maratonu filmowego. I chyba dobrze na tym wyszłam.

Nie ma MY nie ma WY i bez sensu jest coś komuś udowadniać bo kogoś znamy dłużej a kogoś krócej. To nieważne. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, mamy taką samą pracę i potrzebujemy miejsca w sieci by mieć kontakt z innymi osobami w podobnej sytuacji. Miejsca gdzie będzie można pożartować i poużalać czasami. Miejsca gdzie chętnie rano wpadniemy na kawkę a wieczorem się pożegnamy. W międzyczasie pożartujemy. Takie tam drobiazgi ale ważne, myślę że dla każdego z nas. Przynajmniej dla mnie.

A teraz naprawdę idę spać. Papatki.

Jutro też jest dzień.

Nowy.

@Maria Jolanta

Love.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A  weź go...tego Geronimo opitol w końcu . Jaki " gzie " ...żeby chociaż jaką pszczółką , czy innym bąkiem Cię nazwał ....ale , żeby  gzem ?!xd ...Strasznie romantyczne ....gzie .

mowilam ze nie uzywam kija:hura:tylko:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Wpadłam na chwilkę Was poczytać ale widzę , ze to lektura na całą noc :oklaski: Zanim zniknę pragnę złożyć @Mirelka1965 i panu PP image.png.ee7864fa35f1ec0996fdcbcad2252b5b.pngszerokiej i szczęśliwej drogi do domciu :) i całej podróżników którzy ruszają obojętnie w którą stronę :)

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...