Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Trafiła prosto do pisuaru , czy na podłogę ....psikała ?

Do studni na rynku. Bezpośrednio. Akurat przejeżdżał Ojciec Mateusz i nie wyrobił na zakręcie z wrażenia. O Matko Bosko Kożuchowsko...I Sandomiersko. 

Edytowane przez Paolo
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paolo napisał:

Do studni na rynku. Bezpośrednio. Akurat przejeżdżał Ojciec Mateusz i nie wyrobił na zakręcie z wrażenia. O Matko Bosko Kożuchowsko...I Sandomiersko. 

To ksiądz Mateusz wrażał coś ? ...Tej Nugatce jednej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Nugatka wystapi jako gwiazda w nastepnym odcinku.

 

Teraz, hawana napisał:

Nugatka wystapi jako gwiazda w nastepnym odcinku.

O ...gościnnie . I będzie jeździła autkiem Natalii ...z najwdzięczniejszymi oznakowaniami  tablicy rejestracyjnej ... ELA...w łódzkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

A wiesz dzis jakies takie dwa b........bardzo lubiące ten rodzaj muzyki jechały przez miasto a radio na full.Nasi tu byli.:dDasz wiare,okna pootwierane,panna spiewa i prawie tanczy w aucie. Sławomir zawojował Wurzburg :d 

Jak ja wam zazdroszczę tego Wurzburga jak mi się tam podobało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

Jak ja wam zazdroszczę tego Wurzburga jak mi się tam podobało:)

Przymil się do Nugatki i Paola to Cię zaproszą ...ugoszczą ...jako i mi obiecali na koniec mojego turnusu ...tylko nie mogę się jeszcze zdecydować u kogo nocowac będę ...Solidarność jajników nakazuje u Nugatki ...ale kurde blaszka u Paola może być .....śmieszniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...