Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Dzien doberek wszystkim,przesadziłam wczoraj z tymi filmami...główka boli ...spac sie chce..ale trzeba wstać...qurczaki przecież dzis sobota....jakas melancholia mnie dopadła..ALE I TAL WSZYSTKIM DZIEŃ DOBRY:d

A co oglądasz?Ja lecę z serialami.Osatnio Małe kłamstewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Teresadd napisał:

A co oglądasz?Ja lecę z serialami.Osatnio Małe kłamstewka.

Nie dzial;a mi tu showMax  wyswietla mi sie komunikat "Wyglada na to ze podrozojesz zaktualizuj miejsce pobytu" ale na nic aktualizacja namierzyli mnie i koniec.Wiec ogladam co moge i gdzie moge:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paolo napisał:

Został jeszcze wolny smerf pierdoła...Jak się nie zgłosi po to właściciel to może być Twój...

Dzień dobry. W sumie...

Jeśli ty weźmiesz Reportera, to ja mogę za Piedołę robić, chociaż, niestety takiego nie było...:trele:....ale wolałabym  za Marzyciela się przebrać...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...