Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no dobra...sie nameczylam ale zaparzylam 

kawa dla wsiech

zapraszam

 

juz.gif

Skąd wzięłaś tego gościa ?

Jakiś leniwy bo miesza ciągle w jednym miejscu. :d

 

Witam porannie.

Myślałam że będę miała rano problem ze wstawaniem ale jakoś się udało.

Jakoś dotrwam do końca tym bardziej że ładna pogoda się zrobiła a dzisiaj ma być jeszcze ładniejsza. Jeszcze 18 dni.

Za oknem pięknie smuży się świt, nad drzewami wstaje na różowo. Fajnie to wygląda. :d

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Od godziny jestem na nogach . Za oknami świta ...mówią , że rozkwita ....jakoś tak to leciało ...Nieważne , ważne , że zapowiada się piękna pogoda ....chmury ..deszcze mnie przytłaczają .... Najprawdopodobniej dzisiaj podjedzie po mnie " prawna " i pojedziemy w odwiedziny do mojego dziadeczka . Przynajmniej jakąś atrakcję mieć będę .....chyba , że " prawna " plany zmieni ...a wszystko możliwe ...Oglądnęła bym sobie ludzi ...może nawet udałoby mi się na nich ...tych ludzi ..nie szczekać ? ....Tak se marzę tylko ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Najprawdopodobniej dzisiaj podjedzie po mnie " prawna " i pojedziemy w odwiedziny do mojego dziadeczka .

Zapomniałam że jesteś teraz osamotniona.

Nie lubię gdy podopieczni są w szpitalu i nie ma znaczenia że to tylko badania i nie muszę się martwić. Jakoś taka osamotniona się czuję.....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Beata Ka napisał:

A ja sobie leżę,popijam kawę i wspominam dzień,kiedy rodziłam Córeczkę.Tak,tak,dzisiaj jadę na Jej 30 tkę.Pyk,ale to zleciało.Nic mi tak w życiu nie wyszło,jak Ona.Tyle.Wiecej nie napiszę,bo buczę,pa.

Ja mam dwa prototypy i na szczęście nie weszły do masowej produkcji bo dzięki temu są wyjątkowe. :oklaski:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę pomóc lucynie beacie,bo się zajedzie:tak2:....W niedzielny poranek witam Was,życząc spokojnego dnia i udanej niedzieli :cześć2: Pogoda zachęca do spacerów. Po śniadaniu zabieram dziadka i robimy wycieczkę na obiekty olimpijskie, potem Alstadt i obiadek...Dziś dzień wolny od gotowania, fajowo czasami coś zjeść podanego przez kogoś innego. Odpoczywajcie się, radujcie się pobytem na forum i zapomnijcie o podziałach. Pa :cześć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Zapomniałam że jesteś teraz osamotniona.

Nie lubię gdy podopieczni są w szpitalu i nie ma znaczenia że to tylko badania i nie muszę się martwić. Jakoś taka osamotniona się czuję.....

Też mam samo ...To nic , że niby luzik , ale głucha cisza mnie przytłacza . Nie powiem , bo mam na to sposób ...muzyka leci równo , ale to tylko taka namiastka zagłuszenia ...Z przyzwyczajenia chodzę prawie na palcach , żeby do 8.30 - 9 mieć trochę wolnego ..i ...nie obudzić za wcześnie dziadeczka xd.... Z rana były wizyty Diakonie , które podają leki ...później śniadanie ...szykowanie obiadu ...w międzyczasie jakis abort i leciało . Po obiedzie wpadała ktoraś z dziewczyn - Polka albo Niemka - żebym miała pauzę i ..gadałyśmy ...gadałyśmy i było fajnie . Kolacja o 18-tej i nieraz dziadeczkowi nie zdążyłam jeszcze ust chusteczka wytrzeć a już podjeżdżały Diakonie , żeby położyć go do łóżka ...a ja wtedy wiedziałam , że już jestem wolna , przez duże W ...a teraz to nie wiem , czy cieszyć się z wolności jak jestem sama jak palec ...?....Marudna widocznie jestem i tak niedobrze i tak źle ...A co tam ..aby do przodu  ...27 kwiecień tuż ..tuż .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

muszę pomóc lucynie beacie,bo się zajedzie:tak2:....W niedzielny poranek witam Was,życząc spokojnego dnia i udanej niedzieli :cześć2: Pogoda zachęca do spacerów. Po śniadaniu zabieram dziadka i robimy wycieczkę na obiekty olimpijskie, potem Alstadt i obiadek...Dziś dzień wolny od gotowania, fajowo czasami coś zjeść podanego przez kogoś innego. Odpoczywajcie się, radujcie się pobytem na forum i zapomnijcie o podziałach. Pa :cześć:

Szybki jesteś ....albo ..to ja dzień zgubiłam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Skąd wzięłaś tego gościa ?

Jakiś leniwy bo miesza ciągle w jednym miejscu. :d

 

Witam porannie.

Myślałam że będę miała rano problem ze wstawaniem ale jakoś się udało.

Jakoś dotrwam do końca tym bardziej że ładna pogoda się zrobiła a dzisiaj ma być jeszcze ładniejsza. Jeszcze 18 dni.

Za oknem pięknie smuży się świt, nad drzewami wstaje na różowo. Fajnie to wygląda. :d

 

on roboty szukal a ja mu na to..bedzie musial mieszac i mieszac...za euro od godziny ..nie pytalam o doswiadczenie:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Beata Ka napisał:

A ja sobie leżę,popijam kawę i wspominam dzień,kiedy rodziłam Córeczkę.Tak,tak,dzisiaj jadę na Jej 30 tkę.Pyk,ale to zleciało.Nic mi tak w życiu nie wyszło,jak Ona.Tyle.Wiecej nie napiszę,bo buczę,pa.

Cyt. " Nic mi tak w życiu nie wyszło , jak Ona " ....znaczy , że co Kruszynko ...szybko , lekko i bez komplikacji , czy jak ? :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Radek50 napisał:

muszę pomóc lucynie beacie,bo się zajedzie:tak2:....W niedzielny poranek witam Was,życząc spokojnego dnia i udanej niedzieli :cześć2: Pogoda zachęca do spacerów. Po śniadaniu zabieram dziadka i robimy wycieczkę na obiekty olimpijskie, potem Alstadt i obiadek...Dziś dzień wolny od gotowania, fajowo czasami coś zjeść podanego przez kogoś innego. Odpoczywajcie się, radujcie się pobytem na forum i zapomnijcie o podziałach. Pa :cześć:

radziu ja ci serdecznie ale to bardzo bardzo dziekuje tylko  ze dzisiaj dopiero sobota:d...czy ty aby wczoraj nie tego???:wino:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " Nic mi tak w życiu nie wyszło , jak Ona " ....znaczy , że co Kruszynko ...szybko , lekko i bez komplikacji , czy jak ? :trele:

Basiu,piękna,mądra,ta z tych co to zawsze-ja siama.Nie słodzę,ale taka jest.Córka i Przyjaciel.

13239333_1731429617126292_2355373199500067445_n.jpg

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...