Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ivanilia40 napisał:

Nie spinaj się tak Lócynko :d

ja??? ja jestem niespotykanie spokojnym czlowiekiem moja droga zeby sie spiac musialabym sie wkur...c...a na to potrzeba sporo energii

kazdy przeceiz moze pisac na forum to co gdzies tam go gniecie lub....dla jaj...lub ot tak..

luzik...jestem....rozpieta...:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ja??? ja jestem niespotykanie spokojnym czlowiekiem moja droga zeby sie spiac musialabym sie wkur...c...a na to potrzeba sporo energii

kazdy przeceiz moze pisac na forum to co gdzies tam go gniecie lub....dla jaj...lub ot tak..

luzik...jestem....rozpieta...:d

To zópełnie jak ja,polózowałam warkocze i lózik ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

To zópełnie jak ja,polózowałam warkocze i lózik ;)

co nie zmienia faktu ze jak kazdy uczesnik tego forum moge wyrazic albo swoja aprobate albo i nie...

ja sobie pofolguje na swoim terenie niedlugo ...no dobra kwestia jak kto rozumie slowo poluzowac...moja babka uczyla mnie ze takie rzeczy powinno sie robic z klasa

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra..

patrze a zegarek i..uswiadomilam sobie ze trzeba sie zabierac do wieczornego rytualu..

zycze spokojnego wieczoru wszystkim 

jutro sobotnio wiec balujcie do woli oby tylko butelki potem w koszu byly:szydera::pejcz:

moze jutro was doczytam ale jak pisalam..watpie..tego nie da sie ogarnac..

jutro wiosna w calej pelni wiec slonecznie i dobrze..

a mirelka ty kawe dostaniesz pozniej no bo skoro DOPIERO :trele:o 6ej masz zmienniczke...to wystygnie:haha:

dobrej nocy 

do jutra pewnie...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja to chyba nie powinnam się wcale odzywać...bo mogę niechcący w dziób zarobić...:haha:

a czemu...skoro pisze sie o  slina na jezyk przyniesie dlaczego ty masz nie moc wyrazic swojej opinii ...wolnosc wypowiedzi dziala w obie strony..na forum rowniez

mnie martwic zaczyna tylko...no powiedzmy...zwiezlosc, styl, tematyka, slownictwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...