Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paolo napisał:

Dusia zapomniała już sama kim jest dzisiaj i zadaje siebie trudne pytania i zastanawia się kto ją pyta...

Nauczyła się tego od starszej koleżanki po fachu, która uwielbia wymieniać "poglądy" z własnymi klonami. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też xd...ale co se pogada to jej . Popatrz tylko ( poczytaj ) jak szybko doświadczenie w fachu zdobyła . Jednak ten przemysł ciężki na coś jej się przydał ...łatwiej , szybciej i bezboleśnie w opiekuństwie się odnalazła xd

Tak tak. Dusia pracowała na tokarce w fabryce vis a vis budowy gdzie Rambo od rana trzepał gruchę. Z betonem ona była. A Dusia dalej toczy. Tyle,że dyskusje z samą sobą,lajkuje się a później sprawdza kto jej dał lajka...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelka ...niech on zdjęcie w awatar wstawi ...z koloratką xd

Znaczy, taki akt artystyczny....koloratka i fertig? :szydera: Osobiście nie mam nic przeciwko, ale potrzeba byłoby większego pliku niż 150 kb, żeby jakieś interesujące detaliki dojrzeć....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy, taki akt artystyczny....koloratka i fertig? :szydera: Osobiście nie mam nic przeciwko, ale potrzeba byłoby większego pliku niż 150 kb, żeby jakieś interesujące detaliki dojrzeć....:szydera:

Chodzi Ci o guziczki?xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

Żegnam sie z Wami so dnia jutrzejszego, temperaturka mi rośnie i zaczynam podwójnie widzieć

Do miłego, mam nadzieję ze dożyję:(:cześć2:

Mam przy sobie Amoksiklav 875 mg niestety tylko 7 tabletek,jeśli chcesz mogę ci jutro podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie, nieprawda...spakowana już jestem i jutro pośpię, oj pośpię....do przyjazdu zmienniczki o 6-tej....:szydera: I nawet czasu na przywitanie z wami nie będzie....:smutek:

czyli kawe musze jednak parzyc...trudno wstane jak zwykle a juz myslalam ze sie powyleguje..

a tematy...nadrobisz spokojnie.....i tak jestes na biezaco....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, geronimo napisał:

Żegnam sie z Wami so dnia jutrzejszego, temperaturka mi rośnie i zaczynam podwójnie widzieć

Do miłego, mam nadzieję ze dożyję:(:cześć2:

zimny oklad albo letnia kapiel powinna sprawe zalatwic ale najlepiej wylezec..

kuruj sie wiec tak jak robota ci pozwala

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geronimo napisał:

Nie wiem czy mogę to brać, poczytałem sobie i mam za mało wiedzy.

Na razie kuruję się aspiryną z wit.c

To zwykły antybiotyk,ale tylko połowa opakowania. Jak się zdecydujesz napisz mi adres i jutro wyslę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

Nie wiem czy mogę to brać, poczytałem sobie i mam za mało wiedzy.

Na razie kuruję się aspiryną z wit.c

jezeli to wirusy to nie ma sensu sie faszerowac jakimis mocniejszymi lekami..ja uparcie powtarzam..miod cytryna lipa malinki itd no i czosnek...sprobuj tak zawsze mozesz wziac cosmocniejszego ale poki walcz swoim organizmem...ale wiesz...to tylko moje zdanie

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...