Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wy jestesce strasznie pisalscy..nie sposob nadazyc za wami nie sposobO.o..musialabym noc poswiecic zeby nadrobic zaleglosci w tematach jakie poruszacie...ale noc wole jednak na spanie poswiecic...potem bym wygladala...jakby mnie nie bylo...

siedze z babka...to za duzo powiedzinae...siedze obok babki...dziadek bawi sie moim rowerem bo sobie ubzdural ze mam za duzo krzepy w rekach i powyginalam kable i zaciski przy kierownicy:szydera:..moze i tak ale ja tego nie czulam...tak czy inaczej wymienia cos tam w hamulcach..niech sie bawi..

ciekawostka..dzwonila!!!!!!szefowa z agencji z pytaniem...dlaczego maz pdp zrezygnowal ze zmienniczki ktora tu byla ostatnio..O.o...mowie ze to pytanie raczej nie do mnie...no to ona ze moze cos wiem...a ja na to.." wiem, ale nie powiem"..killer mi sie przypomnial:d i tym sposobem musiala jednak zapytac bezposrednio meza pdp...a czy to zrobila...nie mam pojecia i w sumie mnie to lotto..po kilku zmianach zamianach itd..i przypadkach u moich kolezanek stwierdzam....kasuja prowizje to niech sie wykazuja...mi nie przybedzie a moge byc opatrznie zrozumiana...nie chodzi o egozim bo nie to jest moja intencja ale..chyba przestane sie wyrywac do przodu..owszem moge pomoc zasugerowac ale..musze widziec w tym sens i potrzebe czuc zeby to jakos trybilo..

tak inaczej od jutra..32

mirelka bedzie sie pakowac w nocy wiec rano kawa bedzie pewnie juz czekala na nas:d

prawda mirelko?:haha:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Paolo napisał:

Ja też nie będę dziś szczytował. Bolą mnie ręce...

Ja już mam czyściutko ..wychuchane ...wydmuchane . Odkurzacz już mi niepotrzebny ...mogę Ci pożyczyć ...mocno ssie . Ciągnieeee....jak jasny gwint ..do ostatniej kropki ...okruszynki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja już mam czyściutko ..wychuchane ...wydmuchane . Odkurzacz już mi niepotrzebny ...mogę Ci pożyczyć ...mocno ssie . Ciągnieeee....jak jasny gwint ..do ostatniej kropki ...okruszynki .

Tylko żeby dobrą stroną ciągnął...ten odkurzacz

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Zaraz to Cię opluję i jeszcze :grzmotnąć:  w łeb dołożę. ...a tak w ogóle to mnie coraz mniej i boję się ,że mnie Osobisty w łóżku nie znajdzie .:trele: .

@Afryka

aj aj jak mowi przyslowie ,,chlop nie pies ,na kosci nie poleci,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knorr napisał:

A szybki obiad: pierś indycza grillowana, surowka z cykorii z mandarynką, sokiem cytryny i oliwą z orzechów włoskich. Sypnąłem ziele pietruszki na wierch i jagody goji.

Do picia sok z czerwonych buraczków z sokiem z cytryny i miodem. 

@Knorrze sie spytam: nie czysci was po tych sokach buraczanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...