Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ORIM napisał:

Cześć ! 

Aż żal mi posladki sciska,że musiałem wracać do pracy w taką pogodę.Cóż życie od 8 do 17 szybko zleciało to też pozytyw :d

O! Czeeesc! Jak ja Cie dawno nie widzialam! Az mi sie spiewac z tej radosci zachcialo "Milosc, milosc w Zakopanem! Polewamy sie szampanem", to apropo tej cudnosci pogody;)))

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Annika2017 napisał:

inny temat...pytanie...czy  ktoś z tu obecnych korzystał z multiformularza na tym portalu, jeśli tak to czy istotnie jest pomocny w znalezieniu dobrej oferty 

Korzystalam z tego formularza, nie skorzystalam z ofert. (Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem dobra oferta, mnie sie nie podobaly, maks 1300 proponowali, ale czesciej mniej.) Za to powiem Ci, ze telefonow nie nadazylam odbierac. Dziesiatki dziennie po prostu.:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

O! Czeeesc! Jak ja Cie dawno nie widzialam! Az mi sie spiewac z tej radosci zachcialo "Milosc, milosc w Zakopanem! Polewamy sie szampanem", to apropo tej cudnosci pogody;)))

A wiesz dzis jakies takie dwa b........bardzo lubiące ten rodzaj muzyki jechały przez miasto a radio na full.Nasi tu byli.:dDasz wiare,okna pootwierane,panna spiewa i prawie tanczy w aucie. Sławomir zawojował Wurzburg :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ORIM napisał:

A wiesz dzis jakies takie dwa b........bardzo lubiące ten rodzaj muzyki jechały przez miasto a radio na full.Nasi tu byli.:dDasz wiare,okna pootwierane,panna spiewa i prawie tanczy w aucie. Sławomir zawojował Wurzburg :d 

No pacz! A ja ich nie widzialam:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

O! Czeeesc! Jak ja Cie dawno nie widzialam! Az mi sie spiewac z tej radosci zachcialo "Milosc, milosc w Zakopanem! Polewamy sie szampanem", to apropo tej cudnosci pogody;)))

czesc myszko a gdzie sie podziewalas".Milosc w zakopanem "   piosenka kojarzy mi sie z cudnym miejscem:d    A dlaczego masz na swoim profilu DIABEL  WCIELONY  nie wyglaasz:hura:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Annika2017 napisał:

inny temat...pytanie...czy  ktoś z tu obecnych korzystał z multiformularza na tym portalu, jeśli tak to czy istotnie jest pomocny w znalezieniu dobrej oferty 

Dziękuję wszystkim za rozsądne i pomocne odpowiedzi w ww. temacie. :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Annika2017 napisał:

inny temat...pytanie...czy  ktoś z tu obecnych korzystał z multiformularza na tym portalu, jeśli tak to czy istotnie jest pomocny w znalezieniu dobrej oferty 

nie kozystalam , wole sama wybrac firme lub wiecej.Osobiscie wybralam 3 firmy,i z jednej skorzystalam:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

czesc myszko a gdzie sie podziewalas".Milosc w zakopanem "   piosenka kojarzy mi sie z cudnym miejscem    A dlaczego masz na swoim profilu DIABEL  WCIELONY  nie wyglaasz

Czesc Malenka :d Podziewalam sie tu i owdzie, ale najwiecej w TK Maxx-ie . Ja tez tesknilam ;))))

Diabel Wcielony to moje drugie imie, mamu i tatu tak nazwali:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

To własnie łowy z TK MAXX 

Spodnie Cross,bluza Mustang i koszulka do biegania :d Oni wiedzieli żeby tą koszulkę przecenić :d będę w niej biegał ..........................do TK MAXX:d

 

DSC_1488.JPG

Bede Cie wspierac w tym bieganiu! Nie bedziesz sam pogromco polek z butami:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

A to była przestępczość zorganizowana ,czy tylko " młodzieńczy " wybryk? :d

Zorganizowana. Bo Nugatka przykleiła swoją gumę do wyżucia pod spodek w kawiarni...Plus siku w WC. Męskim...:o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda cudna....cieply wiaterek az prosi zeby jeszcze pojezdzic ale...praca wzywa...tak juz jest...jutro tez sie urwe chociaz na godzinke ...wedrowalam po REWE i gdzie sie nie obejrzala sami swoi....zawojowalismy ten land:d

zabieram sie wiec do pracy odprezona ...milego wieczorku zycze wszystkim

do jutra

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

Daj spokoj @Paolo pusci z dymem cala wioske o co to to nie...:hura:

Jasne. Tylko napierw nakopię do dupy smerfom: Beksie,Marudzie,Przydupasowi,Ciocie,

Zawracajdupie,Popierdółce i Przychlastowi. Aczkolwiek być może to tylko jeden smerf wielu imion...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...