Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ewa14 napisał:

Oj tam..........nie płakaj..........to jak każda nowa zabawka. Najpierw jest wielkie zainteresowanie, potem odrzucimy ją w kąt:cmok:

:cmok:Jedyna nadzieja w tym :) Ale może nie ma tego złego co by na dobre itd :) Wy się bawcie a ja nadrobię zaległości w realu:) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Joy napisał:

Żeby mi się teraz tutaj tak podobało jak mi się nie podoba :( Jedyna nadzieja w tym,że się gify znudzą i wylądują w giflandzie czy jak tam się ten wątek nazywa:tak2:.

Oficjalnie i głośno ogłaszam strajk gifowy:haha:.Ja chcę Wasze literkiiiiii:rozpacz:

Nie wiem, czy zwróciłaś uwagę, że ja gifuję tam gdzie trzeba? :haha: No....z jednym wyjątkiem...musiałam Mojego Bohatera bronić...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa się kończy...szkoda...:haha: Nie wiem czy zasnę....popołudnie pełne wrażeń miałam...i sny będą pewnie wokół bajkowych tematów krążyć...:haha: Pozostaje mi pożegnać was i udać się w objęcia Jego.....Jedynego....Niepowtarzalnego...Wspaniałego...Cudownego...:1007_hearts:  Tego, któremu na imię SEN...:szydera: image.png.0e037734bfdc4aaec88f482aa8a9c6fa.png Dobrej nocy kochani życzę....:cmok: Do jutra....:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Środa się kończy...szkoda...:haha: Nie wiem czy zasnę....popołudnie pełne wrażeń miałam...i sny będą pewnie wokół bajkowych tematów krążyć...:haha: Pozostaje mi pożegnać was i udać się w objęcia Jego.....Jedynego....Niepowtarzalnego...Wspaniałego...Cudownego...:1007_hearts:  Tego, któremu na imię SEN...:szydera: image.png.0e037734bfdc4aaec88f482aa8a9c6fa.png Dobrej nocy kochani życzę....:cmok: Do jutra....:cześć:

mirabelko i to bez niemieckiego cytatu?????:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzien bry:d...pomyslalam ze niespodzianke zrobie i kawe zrobie dla rannych ptaszkow a tym co pozniej sa   przechowam w termosie...co wy na to?images.jpg.ac482e6bcf4430c37a921e71f6ebc2ae.jpg

doczytalam wlasnie ze tramawaj wodny kierunek gdansk hel konczy sie juz 2go wrzesnia ...i tak sobie pomyslalam  ze spakuje dooopsko i ruszte w te pedy...odplyw juz 8:30   na miejscu bede po 10ej...starczy czasu na zlazenie pogladanie itp...nie to ze nie znam na polwyspu ale..wiecie d czasu jak mozna wszedzie zagladac i sporo ciekawych rzeczy mozna obcykac i foeteczki probic...stanowiska bombowe itd....

wczoraj polowalam na jerzyki.....cale mnostwo pod oknem sie kotlowalo....kot na parapecie wariacji dostawal ale one sobie nic kompletnie nie robily...cudne ptaszki

 

trzymcie sie cieplo i milego dnia...

nie staram sie nadrabiac waszych stronek..nie da sie...ale myslami jestem z wami

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...