Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ...

Wczoraj , późnym  wieczorem , po tygodniowej nieobecności  powrócił na łono rodziny kocur- szerściuch jebutany :haha:Z radości , na powitanie otrzymał dwie michy z karmą - mięsną i chrupkami ...pojadł , pospał i podobno o 5-tej rano wybył z chałupy ...musi coś ważnego na mieście miał do załatwienia :haha:Jadzia była szczęśliwa , pytała , czy aby my z Helą wystarczająco mu michy napełniły , ale jak szłam już do siebie  na górę i zapytałam , czy drzwi na klatkę schodową zamknąć , coby pomieszkał trochę z nami to stwierdziła : " nieee...zostaw lekko uchylone , bo jak Kasperek będzie chciał wyjść to będzie mi miauczał ! "...noo...niech miauczy ,ale na dolinach , pod sypialnią Heli ...co będzie starszej pani przeszkadzał , jak i tak nie da rady mu drzwi otworzyć ? xd ...Wczoraj deszcz lał od samego południa , teraz już słonko wychodzi , ale chłodno . Plany wyjściowe mam a co z nich wyjdzie to nie mam bladego pojęcia .Wszystko zależy od pogody :d

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maras1 napisał:

życzę wszystkim szybkiego powrotu do domu ,,do osób które was kochają .trzymajcie się,macie swój dom ,macie gdzie wracać

he man i have the power GIFJak to przeczytałam to coś scisnelo mnie w gardle i długo nie chciało puścić. 

W jednym zdaniu zawarles sens istnienia, sposób na szczęście i spełnienie :cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

@ewal8 To znaczy, że jak w kwestii pochówku!? Babcię podciepną, gdy księżyc zajdzie komuś obcemu w nogi, bo za wafla nie kumam!? :szok:

Dobrze zakumałaś, bo to tak mniej więcej będzie wyglądało. Gdyby babcia wiedziała, co ją czeka po śmierci, to by nie umarła :)

Ostatnią wolą babci był tradycyjny pochówek w trumnie do ziemi, w uszytym przez tatusia dawno temu czarnym eleganckim kostiumie. Oczywiście  na tutejszym cmentarzu, w miejscowości, gdzie spędziła ponad 3/4 swojego życia.

Synuś jednak zamierza ją spalić i zabrać do rodzinnego grobowca żony w miejscu ich zamieszkania, w którym spoczywają przodkowie żony i ma zamiar położyć ją obok bardzo nielubianej swatowej. W przyszłości razem z żoną zamierzają położyć się obok. Pikanterii dodaje fakt, że synowa odwiedzała babcię raz w roku na urodziny i to wpadała na 15 minut. Nigdy nie dzwoniła, nigdy nie interesowała się zdrowiem babci, nawet święta babcia spędzała jedynie  z opiekunką. Z życzeniami też synowa nie dzwoniła.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ...

Wczoraj , późnym  wieczorem , po tygodniowej nieobecności  powrócił na łono rodziny kocur- szerściuch jebutany :haha:Z radości , na powitanie otrzymał dwie michy z karmą - mięsną i chrupkami ...pojadł , pospał i podobno o 5-tej rano wybył z chałupy ...musi coś ważnego na mieście miał do załatwienia :haha:Jadzia była szczęśliwa , pytała , czy aby my z Helą wystarczająco mu michy napełniły , ale jak szłam już do siebie  na górę i zapytałam , czy drzwi na klatkę schodową zamknąć , coby pomieszkał trochę z nami to stwierdziła : " nieee...zostaw lekko uchylone , bo jak Kasperek będzie chciał wyjść to będzie mi miauczał ! "...noo...niech miauczy ,ale na dolinach , pod sypialnią Heli ...co będzie starszej pani przeszkadzał , jak i tak nie da rady mu drzwi otworzyć ? xd ...Wczoraj deszcz lał od samego południa , teraz już słonko wychodzi , ale chłodno . Plany wyjściowe mam a co z nich wyjdzie to nie mam bladego pojęcia .Wszystko zależy od pogody :d

Miłego dnia :cmok:

A to się poszlajał koteł jeden

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, hawana napisał:

@Darekr jestes brzydki, jak mogles kolezanek z forum nie zaprosic.

Pisałem chyba ze dwa miesiące temu i pytałem czy

jest jakaś koleżanka z Forum w okolicach Kazimierza,

ale odezwu nie było!!!

W Sandomierzu było inaczej,

Geronimo całą noc spędził z nami

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

A to się poszlajał koteł jeden

Miłego dnia życzę

O ...jak miło :d

Ja Tobie również życzę miłego :)

P. S ...żeby tylko reszta  Ciebie nie papugowała , bo jak zaczniemy sobie pojedynczo życzyć to serwer padnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekr napisał:

Pisałem chyba ze dwa miesiące temu i pytałem czy

jest jakaś koleżanka z Forum w okolicach Kazimierza,

ale odezwu nie było!!!

W Sandomierzu było inaczej,

Geronimo całą noc spędził z nami

Toś Ty tego @geronimo do trójkąta wciągnął ...a Twoje ciche wielbicielki ( przez skromność wrodzoną palcem nie wskażę ! ) cierpią , bo o nich zapominasz ?! Ożesz Ty w mordkie jeża ...zapamięta Ci się to , oj zapamięta ...gadzino jedna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...jak miło :d

Ja Tobie również życzę miłego :)

P. S ...żeby tylko reszta  Ciebie nie papugowała , bo jak zaczniemy sobie pojedynczo życzyć to serwer padnie xd

Coś mi się wydaje że już wieczorem zaczął ledwo zipieć

Ahahaaa obyśmy się tego wszyscy trzymali nie tylko w przywitajkach 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewal8 napisał:

Dobrze zakumałaś, bo to tak mniej więcej będzie wyglądało. Gdyby babcia wiedziała, co ją czeka po śmierci, to by nie umarła :)

Ostatnią wolą babci był tradycyjny pochówek w trumnie do ziemi, w uszytym przez tatusia dawno temu czarnym eleganckim kostiumie. Oczywiście  na tutejszym cmentarzu, w miejscowości, gdzie spędziła ponad 3/4 swojego życia.

Synuś jednak zamierza ją spalić i zabrać do rodzinnego grobowca żony w miejscu ich zamieszkania, w którym spoczywają przodkowie żony i ma zamiar położyć ją obok bardzo nielubianej swatowej. W przyszłości razem z żoną zamierzają położyć się obok. Pikanterii dodaje fakt, że synowa odwiedzała babcię raz w roku na urodziny i to wpadała na 15 minut. Nigdy nie dzwoniła, nigdy nie interesowała się zdrowiem babci, nawet święta babcia spędzała jedynie  z opiekunką. Z życzeniami też synowa nie dzwoniła.

Nieładnie że nie uszanowali jej woli Ona się przecież modliła więc chciała mieć katolicki pogrzeb...

Chyba koszty tradycyjnego pochówku okazały się zbyt wysokie? I po kryjomu będzie pochowana,ech....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wyspie leje że hej ,strugi wody

Oby jutro było lepiej bo przecież to godzina " O" i babcie trzeba na imprezkę przetransportować,a jak wiadomo do auta się jej nie wsadzi bo aut tutaj niet.

Może dorożkę z dachem zaanonsują i tak podjedziemy z fasonem pod knajpę?

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darekr napisał:

Pisałem chyba ze dwa miesiące temu i pytałem czy

jest jakaś koleżanka z Forum w okolicach Kazimierza,

ale odezwu nie było!!!

W Sandomierzu było inaczej,

Geronimo całą noc spędził z nami

To fajnie . Mnie w tym roku Sandomierz, a w zasadzie Tarnobrzeg tez ominął.  Ale w przyszlym roku kto wie

I dzien dobry:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...