Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no muszę napisać,,byłam w Pl dwa dni , bo Slodziak upatrzył sobie przyczepkę samochodową ,chce nową, chodz ma dwie i super sprawne,ale co mi tam ,chcesz to kupuj, pojechaliśmy i kupiliśmy ,oczywiscie zarejestrowana na mnie bo w Pl kupiona, wszystko ok, ale wracamy ze Szczecina do domu i po 300km zatrzymujemy się na stacji benzynowej i co? tak byla zle skręcona konstrukcja ,że odkręcila się sruba ze stelaża ,spadła jedna szyna na podłogę i poharatała ,zrobiła ogromną głęboką ryse ,,szyna jest ok, ale podłoga masakra,,,ot mamy szczęscie co? ale nischt zu tragisch, od razu porobilam zdjęcia i wysłalam do sklepu reklamacje i jestem ciekawa co mądrusie mi odpiszą, 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie wiem czy gigant ale zawsze wyższa od innych kumpelek. To frustrujące bywa:p

No to super, modelaszcza jesteś,,:oklaski: jakie frustrujące ,jakie,,są kurduple i giganty, a Ty jesteś model wysoki, ja jestem model może średni, :szydera: och Fioletka ciesz się ,że Cię widać:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@❤️Wenusia ❤️ koleżanko Ty zmienilaś się z Violi na Wenusie i miałam ciuteńki problem kto i co, nowy awatar itd, ja już chyba nie nadążam , ale daję radę, w mig rozszyfrowałam,:cmok:ale awatar :tak:

Dziekuski @Blondi  wróciłam do starego nicku i avka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

No to super, modelaszcza jesteś,,:oklaski: jakie frustrujące ,jakie,,są kurduple i giganty, a Ty jesteś model wysoki, ja jestem model może średni, :szydera: och Fioletka ciesz się ,że Cię widać:szydera:

Modelaszcza to ja byłam ileś kilo temu. Teraz nawet sie fotografuje na tle duzych obiektow, np. koloseum czy inna piramida, coby odpowiednie proporcje zachować:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...