Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem w deszczowy poranek. Sączę drugą kawcię i jakoś tak nie jestem przekonana do końca- czy aby dalej nie śpię. 

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie. Od rana z bólem głowy więc proszę nie hałasować :haha:

Mnie jak bolał ząb-to go wyrwałam:haha:. A tak na serio to:cmok:

                         Słońca w serduchach, alleluja i do przodu:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@violka wczoraj zobaczyłam Twoje firankowe rękodzieło i zatkało mnie. W sensie podziwu i pomysłu!  O cierpliwości nie wspomnę. Chciałam napisać, że ja też i takie tam- ale nic z tego. Robótki ręczne nie są moją najmocniejszą stroną:haha:

Jeżuuuu . Czemu te baby tak unikają " robótek ręcznych " :haha:

Za słowa uznania dziękuję bardzo :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rodzinka z wczasów wraca :(

Nie jest źle dom stoi tak jak stał na swoim miejscu. Dziadek jest cały i zdrów, kot też ;)

Rodzinie w postaci wnuczka oraz sąsiadce głowy z niczym nie zawracalam. 

Ogólnie w mojej ocenie spisałam się na 5 czyli na prezent z mało egzotycznego kraju liczę  mam nadzieję, że o mnie pamiętali, że ja tu wogole jestem :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Kolejny" fascynujący "dzień pracy przede mną i jeszcze trochę ich będzie. :d. Pogoda niezbyt, chłodnawo i wieje okrutnie, zaczynam tęsknić za upałami :haha:

Hej, ho, hej ho, do jakiejś pracy by się szło :d. Serdeczności na sobotę i to nie Wielką, Wielcy będziecie jak ją dobrze przeżyjecie. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marta B napisał:

Witam

U mnie na wyspie też wieje ale ja przyzwyczajonaNie to co Wy

Byle wiaterek i łojojoj

Miłego dnia,kaptur na głowę i na spacer a nie siedzieć w betach;)

Ja nawet kaptura nie potrzebuje. Uwielbiam letni deszcz. I zaraz po obiedzie poleze na drugi spacer. Pierwszy odpykałam po śniadaniu bo musiałam wypierdaczyć worek z plastikami:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski :d kawka wypita babka oddana w rece coreczki zaraz wybywam z domciu :oklaski: wolna sobota  pogoda nie straszna  jade do mojej ostatniej PDP  bo fajna babka z niej i bliziutko spokojnego dnia wszystkim zycze :oklaski:    

Edytowane przez megy
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Marta B napisał:

Witam

U mnie na wyspie też wieje ale ja przyzwyczajonaNie to co Wy

Byle wiaterek i łojojoj

Miłego dnia,kaptur na głowę i na spacer a nie siedzieć w betach;)

Koleżanka zez Kielc? Się pochwalę, że kiedyś zaliczyłem wszystkie wokółkieleckie kamieniołomy. Trzy tygodnie mi to zajęło. I wcale nie wiało. To chyba pomówienia.

Gód myrning.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas1965 A Górę Miedziankę i miejscowość o takiej nazwie znana Ci? Albo Rykoszyn czy Gałęzice ze Wspinaczkowym Rajem? 

Mojego Pana Szkodnika,  męża znaczy okolice. Bo ja też świętokrzyska czarownica. 

No oczywiście ,  że z tych czarujących..xd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

@Tomas1965 A Górę Miedziankę i miejscowość o takiej nazwie znana Ci? Albo Rykoszyn czy Gałęzice ze Wspinaczkowym Rajem? 

Mojego Pana Szkodnika,  męża znaczy okolice. Bo ja też świętokrzyska czarownica. 

No oczywiście ,  że z tych czarujących..xd

Zmusiłaś mnie do zerknięcia na mapę i odświeżenia wspomnień. Wszystkie te nazwy są mi bliskie. Dotarłem nawet do Wąchocka, żeby sobie nastukać młoteczkiem kawałki czerwonego piaskowca.

A granica między czarownicą i czarodziejką często bywa płynna.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...