Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Tomas1965 napisał:

No jaaaasne... A ja jutro pobiję swoją życiówkę na 100m.

No i jeszcze jedno: na cholerę prułaś to, co sama niby pętliłaś? 

Niewierny Tomaszu . 

Materiałów dowodowych nie udostępnię , ponieważ obiecałam @ORIMowi nie dręczyć go widokiem baby z szydełkiem w ręku . Ponoć na ten widok dostaje palpitacji :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Niewierny Tomaszu . 

Materiałów dowodowych nie udostępnię , ponieważ obiecałam @ORIMowi nie dręczyć go widokiem baby z szydełkiem w ręku . Ponoć na ten widok dostaje palpitacji :szydera:

Ja tam swoje wiem i omotać się nie dam! A jak fakty mówią inaczej, tym gorzej dla faktów. O!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zdechł mi internet >:( 

Czytam, że już Ci działa..

Ja też dziś miałam problem.

Najpierw pokazywał, że brak dostępu do sieci. Po kilkukrotnym resecie zażądał nowej konfiguracji, rejestracji.

Po ponad pół godzinie zatrybił sam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Basiaim napisał:

Czytam, że już Ci działa..

Ja też dziś miałam problem.

Najpierw pokazywał, że brak dostępu do sieci. Po kilkukrotnym resecie zażądał nowej konfiguracji, rejestracji.

Po ponad pół godzinie zatrybił sam.

Za poprzedniej mojej bytności u Divy umarł stary router...na śmierć prawdziwą :haha: Stała opiekunka była przez tydzień ślepa i głucha, bo telefon też nie działał. Zakupili nowy router, podobno wielkiej mocy, który miał obsługiwać olbrzymie obszary, mimo bardzo grubych murów, w starej kamienicy. I coopa. W części mieszkania działał super, a w części praktycznie wcale. Ale znalazłam repeater i postanowiłam "coś" z nim zrobić :haha:I zrobiłam, choć walka była ciężka :szydera: A teraz mogę sobie włączyć jakąś wymagającą stronkę i pooglądać to i owo :oklaski: Mam radochę jak dziecko w BN przy choince :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

:haha: w parku na ławce

, ale w Polsce i nie śledzie,  tylko wódką my się raczyły- czyli paniusia z poczty- z pewną panią prezes banku będąc w sanatorium. Bo chciałyśmy sprawdzić co czują żule,  gdy po kryjomu z gwinta piją w krzakach..

 

Nie pamiętam tych odczuć. :szydera:

 

Dobrzewnoc Łobaczki!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

329799544_dziedobrypiteczek.gif.22b12c6968c1b6cb6e5310f49cebd143.gif ...czyli pierwszy tydzień na projekcie dobiega końca :oklaski: I to jest powód do radości :haha: A reszta to same pikusie :szydera: Dzisiaj kolejny dzionek wolności....przychodzi turecka kumpela i obie panie (chyba) pojadą erkundować muzea :oklaski: A jak nie pojadą, to i tak ja wybywam :oklaski: Jeszcze planów nie poczyniłam, ale spontan jest najlepszy :oklaski: I tym optymistycznym akcentem lecę siorbać dalej kawunię, a przy okazji poczytam zaległości :szydera: A wam życzę udanego, ze wszech miar, dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

329799544_dziedobrypiteczek.gif.22b12c6968c1b6cb6e5310f49cebd143.gif ...czyli pierwszy tydzień na projekcie dobiega końca :oklaski: I to jest powód do radości :haha: A reszta to same pikusie :szydera: Dzisiaj kolejny dzionek wolności....przychodzi turecka kumpela i obie panie (chyba) pojadą erkundować muzea :oklaski: A jak nie pojadą, to i tak ja wybywam :oklaski: Jeszcze planów nie poczyniłam, ale spontan jest najlepszy :oklaski: I tym optymistycznym akcentem lecę siorbać dalej kawunię, a przy okazji poczytam zaległości :szydera: A wam życzę udanego, ze wszech miar, dnia :oklaski:

Miłego siorbania życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Szybciorem kawę żłopię ...o siorbaniu mowy nie ma ...czas mnie goni niemiłosiernie . Za półtorej godziny wsiadam do autobusu i jadę do wielkiego miasta Łódź :d Mam cichą nadzieję , że wczesnym ( do 15-tej ) popołudniem uda mi się wymknąć z wizyty , bo inaczej  przedwyjazdowe plany mogą iść się... teges .

Dość pisania ...za robotę brać się trzeba :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...