Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

@kris Gdybym nie miała kurek na obiad, to po tym zdjęciu grzybowym musiałabym Cię udusić po prostu! Na szczęście kubki smakowe mam czym zaspokoić, a na fotkach widać, że dary lasu są robaczywe:szydera:

Pewnie, że robaczywe! Na dodatek siódmy od lewej w czwartym rzędzie jest trujący!

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, emma napisał:

Ale to oznacza, że żyjesz. Ja od października 2018 do stycznia 2019 nawet umyc sama się nie mogłam, a jestem przed 40-stką. Bóle k9sci na całym ciele, potem doszło zapalenie kaletek, mięśni. Zastrzyki przełomowe, leki, specjaliści, rehabilitację na NFZ i prywatnie,masaże.  Akcja jak się patrzy. Po pół roku wróciłam do pracy.  Po dwóch miesiącach znowu się zaczynały bóle bioder, kaletek,  lędzwiowy. Zaczelam znowu szukac, wyszlo przy okazji poczatki osteoporozy. Ale onanieboli. Szuksnie dalej, poprosiłam lekarza internista o skierowanie na badania boleriozy. To ona. Przyłączyli antybiotykiem 28 dni, na którym boli prawie nie było.  Tydzień po antybiotyku zaczęły wracać.  Na NFZ lekarz wskaźnik za 2 lata wizyta. Prywatnie byłam u 3 i każdy inna opinia. Dwóch przepisał znowu antybiotyk. Dziś zaczęłam kolejny. Kupić trzeba na 100%. Ponad  200zl. Przewidziana terapia na antybiotyku ponad rok. Nie wiem czy da radę żołądek.  

Słuchałam i czytałam o przypadkach śmiertelnych.  Każdy dzień trzeba doceniać. Ja jestem sama,na pomóc nie mogę liczyć od nikogo. Zwłaszcza jesli chodzi o pieniądz. ;) Zatem ciesz się nudą. Ja tez tego stanu jeszcze niecały rok temu niedoceniałam :):p 

nie wiem jak sie zapatrujesz na inne metody ale wyrpobuj czystek tylko ze jako ze to ziolo trzeba dlugo i konselwentnie brac plus imbir to tak na wstepie..wymiata smieci z organizmu...moze warto sie wspomoc?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucinda napisał:

zlecenie brzmi ciekawie wrecz egzotycznie, prawie jak urlop , tych wysepek jest tam kilka nie wiem ktora ma te prawie 500 mieszkancow ale to raczej niewazne , szukac przeciez na googlach nie bede ....powodzenia na tym krotkim wyadzie  i dobrej kaski

Kaska to raczej kiepska tu jest,to zlecenie na jednak inne zalety;)

Wyspa to Baltrum.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

nie wiem jak sie zapatrujesz na inne metody ale wyrpobuj czystek tylko ze jako ze to ziolo trzeba dlugo i konselwentnie brac plus imbir to tak na wstepie..wymiata smieci z organizmu...moze warto sie wspomoc?

Zapodaj jeszcze metodę na sodę...też może zdziałać cuda, ale szybciej :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marta B napisał:

Kaska to raczej kiepska tu jest,to zlecenie na jednak inne zalety;)

Wyspa to Baltrum.

Miłego dnia wszystkim

o dziekowac to se chetnie poczytam bo neca mnie takie malusie malusie miejsca ..mnie bornholm sie marzy ale ...no wlasnie real wola real....kasa kasa kasa...a tydzien po sezonie to dwa kola ....no ale moze kiedys

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucinda napisał:

nie wiem jak sie zapatrujesz na inne metody ale wyrpobuj czystek tylko ze jako ze to ziolo trzeba dlugo i konselwentnie brac plus imbir to tak na wstepie..wymiata smieci z organizmu...moze warto sie wspomoc?

Tak, czystek piję każdego dnia, Wit C 1000mg, Wit D3 2000 mg + k, wapń  500mg, szczeć pospolita-nalewka, Wit z grupy B, andrographis, priobiotyk Swansowa. Podobno dużo dobrych bakterii mają,  siemie lniane piję. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Zapodaj jeszcze metodę na sodę...też może zdziałać cuda, ale szybciej :tak2:

owszem ale soda to na grzyby moja droga a ta menda to inne wurmy wiec soda moze i odkwasi ale tych prazytow nie ubije....czystek to na  wiry i bakterie tudziez inne ezgotyczne infkcje 

jak sie jednak chce kots odgrzybic odczyscic to fakt soda plecana...dwa razy na dzien lyzeczka sody lyzeczka miodu pobeltac w szklance cieplej wody i  pic...na czczo i po ostatnim posilku 10 dni..bedzie letko w brzuszku jelita sie rozluznia a gazy pojda precz:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, emma napisał:

Mniejszy gwar, natura dookoła, jod, to pewnie ludzie też mniej nerwowi.  Przyjemniej się pracuje. 

Gorzej gdy PDP zachowuje i trzeba do szpitala... Ale to nie zawsze tak jest.

Nasze pdp są w tym wieku że do szpitala już ich nikt nie będzie dawał.

Wyobrażasz sobie 100 letnia babcie wiezioną tam? I tak by się nie zgodziła.

Zarówno ona jak i rodzina mają filozoficzne podejście,co ma być to będzie.

Na razie jest z nią zdumiewająco dobrze.Mialam pdp 20 lat młodszych i w o wiele gorszym stanie i fizycznym i psychicznym 

Ci do lekarza na wyspie to jest,ma dyżury.Jest też karetka ( drugie oprócz straży pożarnej auto na wyspie).

No i jest lotnisko z medycznym helikopterem.

Dentysty natomiast nie ma.Jak kogoś ząb zaboli to ałła musi się kierować na ląd.

Mieszkańcy mają tu swoje łódki i jachty,to każdy.A ci najbogatsi mają swoje samolociki.No i jest prom,dwa razy dziennie.O różnych godzinach,zależnych od przypływow morza.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, emma napisał:

Tak, czystek piję każdego dnia, Wit C 1000mg, Wit D3 2000 mg + k, wapń  500mg, szczeć pospolita-nalewka, Wit z grupy B, andrographis, priobiotyk Swansowa. Podobno dużo dobrych bakterii mają,  siemie lniane piję. 

ostra kombinacja nie powiem....ale mam wrazenie ze niektore sie z nich wykluczaj...moze przemiennie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marta B napisał:

Widoki,pauzy na plaży, spokój,jod....

... I ten "kocyk w kocyk" :o

Aha! Najmniejsza z Wysp Fryzyjskich, to Hallig Gröde /zamieszkana/ :cześć2:

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, emma napisał:

Której Twoim zdaniem sie wykluczając? ;)

ja pisze ze mam wrazenie i w glowie mi cos takiego kolacze ale zanim sprecyzuje to pewnie minie ale wpadlo mi jakis czas temu takie cos jako ze moj szogun mial dwa razy neuroborelioze 

http://www.businessmisja.pl/borelioza-5-sposobow-na-wygrana-ziola-ilads-idsa-a-moze-inna-terapia/?cn-reloaded=

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...