Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Marta B napisał:

Są dwa sklepy spożywcze i piekarnia.No i oczywiście sklepiki z pamiątkami.

Nie ma problemu z zakupami ale... drożyzna tu straszna.Mniej więcej każda rzecz 100% droższa niż na lądzie.

No ale tu biedni ludzie nie przyjeżdżają,bo doba w hotelu od 150 Eu wzwyż.I trzeba rezerwować ci najmniej na pół roku przed sezonem...

zlecenie brzmi ciekawie wrecz egzotycznie, prawie jak urlop , tych wysepek jest tam kilka nie wiem ktora ma te prawie 500 mieszkancow ale to raczej niewazne , szukac przeciez na googlach nie bede ....powodzenia na tym krotkim wyadzie  i dobrej kaski

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poczytawszy wiem mnej wiecej co i jak...

kawa prawie wypita ale moze jeszcze jedna chlapna dla rozruchu

trzeba torby spaowac na wypad 4dniowy i to tez wyspa ale zdecydowanie wieksza niz u kolezanki z piekna stolica i syrenka siedzaca na kamieniu   a wyspa nazywa sie DANIA i to tez wyjazd sluzbowy:oklaski:, mam jednak nadzieje ze bedzie czas na zwiedzenie paru ciekawych miejsc i spacer brzegiem morza az do 447_309899.thumb.jpg.2b5a1ea1c0de55606e650b5c220003e8.jpg

gedser_odde_vlf.jpg.453285be64be301cc7acd827a2fa6f74.jpg

milego dni zycze i jak to dzisiaj przeczytalam..pchamy wozeczki pchamy liczac mamone w portfelach..oby jak najwiecej i oby sie nam nie zmeczyc udalo

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski: Veni, vidi....i lenia mam takiego, że nawet nie chce mi się pisać na forum :haha:Jakieś zajęcia sobie wyszukuję...czyli kuchenne rewolucje uskuteczniam :haha: Wczoraj bigosik uczyniłam, jutro serniczek machnę....ale generalnie nic mi się nie chce :tak2: Pogoda taka sobie...ciepło i parno....pretekst by nosa nie wyściubiać z domu :haha: Internet jest, to lukam sobie tu i tam :haha: Poczytuję was, ale na moją częstą obecność jeszcze nie czas :haha: Za słodko mi póki co :tak2: Niemniej każdemu życzę miłego dnia i  107981527_dziedobryrodawiewirka.jpg.b194a237e76b703c3cf280fbeca70db7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Powstałam i wylazłam z betów z własnej , ale niestety przymuszonej woli ...siku mi się chciało . I bardzo dobrze . Wypiję mojego szatana , farbę na rozczochraną narzucę ....czas zaczyna popitalać jak opętany . Mało  casu , kruca bomba...mało casu . Jutro obowiązkowo kofer spakować muszę , jakieś przedwyjazdowe zakupy zrobię , małe , całkiem malutkie spotkania rodzinne ...w piątek robię wypad do miasta Łodzi a jak wrócę to na pewno padnięta będę i nie będzie sił na pakowania . I po urlopie , który minął jak z bicza strzelił  :haha:Odkąd powróciłam z " prawdziwego urlopu " mam idealny kontakt ze zmienniczką ...mniej , więcej ze trzy razy dziennie xdSkarży się bidulka , narzeka , ale ja  jakoś we wszystkich zażaleniach współczuć jej nie potrafię ....taka franca ze mnie :haha:Nieważne ...ważne , że znów okna pomyła ...milej na świat spoglądać będę :haha:A to , że podobno (?! ) Jadzina wnuczka przychodzi i bezczelnie dopomina się o to , żeby jej jakiegoś mielonego , czy innego schaboszczaka na wynos dała ...to mi zwyczajnie zwisa . Musi zmieniła się bardzo , bo za moim , pierwszym pobytem to właśnie Michalka nam przynosiła jakieś greckie przysmaki . Nic to ....ode mnie poczęstnego nie uświadczy ...znaczy się , że z talerkiem kotlecików biegać po kwadratach nie będę xd Dybra ...żarty , żartami , ale ....kuźwa , gdyby sztela na którą jadę do tych idealnych należała to wk...nerwy by były jak nie wiem co . Sztela prawie normalna ( noce przesypiane i opitolić PDP , bo kumata można , jeśli za dużo wymaga ) , ale nie żadne cuda-niewidy , więc żaden nadgorliwiec mi nie groźny ....toto mi to lotto :haha:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Powstałam i wylazłam z betów z własnej , ale niestety przymuszonej woli ...siku mi się chciało . I bardzo dobrze . Wypiję mojego szatana , farbę na rozczochraną narzucę ....czas zaczyna popitalać jak opętany . Mało  casu , kruca bomba...mało casu . Jutro obowiązkowo kofer spakować muszę , jakieś przedwyjazdowe zakupy zrobię , małe , całkiem malutkie spotkania rodzinne ...w piątek robię wypad do miasta Łodzi a jak wrócę to na pewno padnięta będę i nie będzie sił na pakowania . I po urlopie , który minął jak z bicza strzelił  :haha:Odkąd powróciłam z " prawdziwego urlopu " mam idealny kontakt ze zmienniczką ...mniej , więcej ze trzy razy dziennie xdSkarży się bidulka , narzeka , ale ja  jakoś we wszystkich zażaleniach współczuć jej nie potrafię ....taka franca ze mnie :haha:Nieważne ...ważne , że znów okna pomyła ...milej na świat spoglądać będę :haha:A to , że podobno (?! ) Jadzina wnuczka przychodzi i bezczelnie dopomina się o to , żeby jej jakiegoś mielonego , czy innego schaboszczaka na wynos dała ...to mi zwyczajnie zwisa . Musi zmieniła się bardzo , bo za moim , pierwszym pobytem to właśnie Michalka nam przynosiła jakieś greckie przysmaki . Nic to ....ode mnie poczęstnego nie uświadczy ...znaczy się , że z talerkiem kotlecików biegać po kwadratach nie będę xd Dybra ...żarty , żartami , ale ....kuźwa , gdyby sztela na którą jadę do tych idealnych należała to wk...nerwy by były jak nie wiem co . Sztela prawie normalna ( noce przesypiane i opitolić PDP , bo kumata można , jeśli za dużo wymaga ) , ale nie żadne cuda-niewidy , więc żaden nadgorliwiec mi nie groźny ....toto mi to lotto :haha:

Miłego , fajnego dnia :cmok:

Nö i na wzajem, hejta Wio do przodu by się szło

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lucinda napisał:

no poczytawszy wiem mnej wiecej co i jak...

kawa prawie wypita ale moze jeszcze jedna chlapna dla rozruchu

trzeba torby spaowac na wypad 4dniowy i to tez wyspa ale zdecydowanie wieksza niz u kolezanki z piekna stolica i syrenka siedzaca na kamieniu   a wyspa nazywa sie DANIA i to tez wyjazd sluzbowy:oklaski:, mam jednak nadzieje ze bedzie czas na zwiedzenie paru ciekawych miejsc i spacer brzegiem morza az do 447_309899.thumb.jpg.2b5a1ea1c0de55606e650b5c220003e8.jpg

gedser_odde_vlf.jpg.453285be64be301cc7acd827a2fa6f74.jpg

milego dni zycze i jak to dzisiaj przeczytalam..pchamy wozeczki pchamy liczac mamone w portfelach..oby jak najwiecej i oby sie nam nie zmeczyc udalo

 

Udanego 'urlopowania i spacerowania życzę

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzień dobry :oklaski: Veni, vidi....i lenia mam takiego, że nawet nie chce mi się pisać na forum :haha:Jakieś zajęcia sobie wyszukuję...czyli kuchenne rewolucje uskuteczniam :haha: Wczoraj bigosik uczyniłam, jutro serniczek machnę....ale generalnie nic mi się nie chce :tak2: Pogoda taka sobie...ciepło i parno....pretekst by nosa nie wyściubiać z domu :haha: Internet jest, to lukam sobie tu i tam :haha: Poczytuję was, ale na moją częstą obecność jeszcze nie czas :haha: Za słodko mi póki co :tak2: Niemniej każdemu życzę miłego dnia i  107981527_dziedobryrodawiewirka.jpg.b194a237e76b703c3cf280fbeca70db7.jpg

Udanego dnia pełnego pomysłów na relaks

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

I ostatnia i pierwsza:)Pobudka była 3.15,he he Rozbudziłąm się i pozamiatane:(

Mglisto,ciepło i burzowo gdzieś dalej bo błyska.Wczoraj pięknie popadało pod wieczór.Zawsze sięz tego cieszymy bo odpada podlewanie ogródka:)A ogórasy ,dynia i fasola rosną jak szalone:)

Po niedzieli trzeba na jakie grzybeczki wyskoczyć:)I na jeżyny za płot:)Już na mnie patrzą,hi hi.

Jednym słowem ,urlop  wreszcie jak należy:)

Dziś atrakcja nas czeka nie lada czyli kąpiel letnia pana Yogisława.Wciąz nie wyrósł z tarzania się w krowich plackach,niestety:( pan Śmierdziel na drugie mu daliśmy:):):)Reaguje,ha ha ha 

Miłego dnia wsiem:)

Dziękuję i wzajemnie

Miłej kąpieli w błotku

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wiola7658 napisał:

Udanego 'urlopowania i spacerowania życzę

to nie urlop  a zalobny wyjazd doslownie i w przenosni....mamy pogrzeb mojej pdp ale mam tez cale dwa dni teoretycznego luzu pomijajac wizyty pastroa synow itd....ale mam plaze cale 120 metrow od domku i cale 4 kim do schodzenia wiec umkne w isce angielskim stylu na troche..martwie sie tylko ze nie mam zadnego opalacza...:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień Milusińscy :cześć2:

Tak jak Barbara wstałam bo musiałam, dziadeczka trzeba było wyrychtować do przedszkola. Teraz siedzi w blokach startowych i czekamy na telefon od szofera. :d. A ja oczywiście niewspana... caluśką noc mnie gnębiła nauczycielka od biologii :mur:. Kurza twarz, a może się bidulce zmarło i przyszła mnie powiadomić, choć jej ulubienicą nie byłam!? :haha:

Dobrego dnia, mój taki musi być, bo tak sobie postanowiłam i koniec kropka ksiądz Konopka. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d:cześć2:U mnie też pochmurno i jakoś durno.., no nic... przecież jestem w robocie :haha:Planów na dzień dzisiejszy nie mam żadnych, głowę sobie umyję to może przy okazji oczy mi się szerzej otworzą xd

Miłego dzionka, a przy okazji jakiś krok do przodu... Buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...