Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Slonca nie widac,chmury ciemne,troche pada.Pogoda nie zacheca do pracy!Raczej kusi powrotem do lozka!Niestety,lozeczko zaslane i trzeba odrzucic takie mysli!Kawke wypic,kolejnego papierosa wypalic i zmykac na gore do pracy.

Szybko mijajacego piatku!Slonca , niech rozjasni ten dzien!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)

Sarenki po śniadaniu,ja po kawusi,pies śpi spracowany po nocnej zmianie,pan F.wyprawiony do pracy.Dzień zapowiadany ,jako najcieplejszy  w tygodniu.Rosa jeszcze nie wyschła. Ogarniam się i pędzę plewić:)Miłego dzionka i do potem.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  :d

Słońce daje po oczach od rana...dziś ma byc najcieplej w Pl do 29 stopni w cieniu....od jutra załamanie pogody i burze....straszna susza wszedzie i pożary lasów. Na wyjazd biorę pelerynę przeciwdeszczową i kalosze...:szydera:

Miłego i spokojnego dnia  :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Odpaliłam stanowisko siorbankowe :szydera: Melduję się czujna, zwarta i gotowa...do przedostatniego dnia na wygnaniu :oklaski: Słonko świeci i cieszą się dzieci...czy tak to jakoś leciało :haha:Teraz mogę poczytać wasze wczorajsze klepadła i przygotować się mentalnie do dnia dzisiejszego :haha: A tymczasem informuję, że.....1775200807_dziedobrypiteczek.gif.499ed55e3f3bf6e534607e6a7e5204e2.gif I niech ten piąteczek, piątunio będzie najpiękniejszy, jak to tylko możliwe...czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Jak mi gacie będą z tyłka spadać to już wiem czego użyje:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

@Blondi a Ciebie gdzie znowu niesie ? Znowu Ci się szwendaczek włączył ? :szydera: zyczę Ci bezpiecznej i szybkiej drogi  :cmok:

Tylko nie szwędaczek -mam dosć szwędaczka :przekleństwa::szydera: ja potrzebuję trochę osiąsc na doopie :tak2: koleżankom życzę bezpiecznego dotarcia do celu :cmok: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...