Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Wiola7658 napisał:

No to jestem kochani po psiutach u koleżanki, jestem naładowana pozytywnie i rozładowana  :p 

Życzę Wam dobrej nocki, dziś już nie odpiszę na posty ' cytatowane :szydera: boście tyle tego napisali że się nie połapię :donos:

Do juterka , jutro wpadnę na kawusię ;) Śpijcie i śnijcie :p

IMG_2417.JPG

Ciekawam co tak rozładowuje:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rozamunda napisał:

I świetowałaś?

Co!!!!  ta reklama wieki tam wisi ,,a zadupie takie, szok, nie dla mnie, ludziska tam jadą zobaczyć jak woda leci w rzece ,jakiś wodospadzik,ale mnie nie zaciągnął Słodziak ,nie dalam się aby isc km zobaczyć wodospadzik,,są jeszcze tam  ruiny koscioła, i to wszystko,:szydera: no i działająca restauracja

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rozamunda napisał:

Wiesz co dziś jak byłam w mieście na wystawce widziałam butki w deche trochę podobne do tych Twoich beżowe 240 e

Tak one kosztują w euro-zgadza się, szok i tyle,  a mi teraz non stop te buty wszystkie śliczne wyswietlają się , malo tego to jeszcze fajne ciuchy wyskoczyly ,że musialam polesc na ten lin i luknąc, trochę szmat bym stamtąd przygarnęla,:szydera:

https://www.noracora.com/collections/tops

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak one kosztują w euro-zgadza się, szok i tyle,  a mi teraz non stop te buty wszystkie śliczne wyswietlają się , malo tego to jeszcze fajne ciuchy wyskoczyly ,że musialam polesc na ten lin i luknąc, trochę szmat bym stamtąd przygarnęla,:szydera:

https://www.noracora.com/collections/tops

Ta zielona super i w te grochy:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam stanowisko siorbankowe :szydera: Melduję się czujna, zwarta i gotowa...do przedostatniego dnia na wygnaniu :oklaski: Słonko świeci i cieszą się dzieci...czy tak to jakoś leciało :haha:Teraz mogę poczytać wasze wczorajsze klepadła i przygotować się mentalnie do dnia dzisiejszego :haha: A tymczasem informuję, że.....1775200807_dziedobrypiteczek.gif.499ed55e3f3bf6e534607e6a7e5204e2.gif I niech ten piąteczek, piątunio będzie najpiękniejszy, jak to tylko możliwe...czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

Tu jeszcze byłam,na tych wyżynach, Schwarzwald

IMG_20190418_162657.jpg

To byłaś w cywilizacji. :haha:

Tutaj restauracja z pokojami gościnnymi wybudowana została w 1884 roku. Dom w którym mieszkam wygląda podobnie ale jest młodszy bo ma tylko 88 lat.

:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Uffffff.....i wystarczy .

Na dworze jeszcze chłodno i to z obu stron .Pierwszego papierosa wypaliłam na balkonie , liczyłam na to , że przed domem ( druga strona ) będzie cieplej ...iiiiii....gdziee ...tak samo .

Nie pozostaje nic innego jak rozgrzać trzewia gorącym szatanem ...i znów na wybadanie pogody , czy ociepliło się , czy nie :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Święta się skończyły, piątek mamy, czyli przedszkole otwarte. I całe szczęście, bo moja psychika już na oparach jedzie. A więc Andzia do ludzi.......opiekunka na zakupowe co nieco.:oklaski:

Pogoda zmienną jest, ale mimo braku słońca jeszcze jest ciepło. Ochłodzenie meldowali od jutra. Nie wiem komu lato tej wiosny przeszkadzało.

Zatem Wszystkim życzę spokojnego, miłego piątku.:kawa2:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...