Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Za chwilę pakuję lapka i po 11 wyruszam na drugą stronę mocy. Jak mi się nie chce, ale pieniądze same się nie zarobią. Miłego dnia.

@Baśka powtarzająca się płytki i szybki oddech nie wróżą najlepiej. Zapytaj pallativ, ale coś mi to przypomina. Trzymaj się.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesmialo zagladam i witam wszystkich, jestem zyje ....

dojechalam bezbolesnie na miejsce wczoraj po zaledwie 12 godzinach...cale 4 osoby mielismy w busie, chlopaczek dawal ile fabryka dala....dwie dlugie przerwy itd....a teraz jestem i zanosi sie na krotki ale baaaaardzo intenswyny urlop

jestem pod wrazeniem podrozy ale to z zupelnie innych wzgledow.... mimo awersji do kurdupla wladajacego naszym chwiejacym sie na nogach panstwem....powiem a raczej powtorze...chyba nikomu jak do tej pory z czasow ktore pamietam , nie udalo sie tak podzielic ludzi jak jemu...ale nie to nie ten watek nie czas i nie miejce...ide sie rozkoszowac kawa, blogim spokojem i musze psychicznie przygotowac sie na szok cenowy jakiego zapewne doswiadcze po wizycie w osiedlowej biedronce

milego dnia moi drodzy

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lucyna.beata napisał:

niesmialo zagladam i witam wszystkich, jestem zyje ....

dojechalam bezbolesnie na miejsce wczoraj po zaledwie 12 godzinach...cale 4 osoby mielismy w busie, chlopaczek dawal ile fabryka dala....dwie dlugie przerwy itd....a teraz jestem i zanosi sie na krotki ale baaaaardzo intenswyny urlop

jestem pod wrazeniem podrozy ale to z zupelnie innych wzgledow.... mimo awersji do kurdupla wladajacego naszym chwiejacym sie na nogach panstwem....powiem a raczej powtorze...chyba nikomu jak do tej pory z czasow ktore pamietam , nie udalo sie tak podzielic ludzi jak jemu...ale nie to nie ten watek nie czas i nie miejce...ide sie rozkoszowac kawa, blogim spokojem i musze psychicznie przygotowac sie na szok cenowy jakiego zapewne doswiadcze po wizycie w osiedlowej biedronce

milego dnia moi drodzy

Miłego dnia Lucynko, wypoczywaj miło nie tylko w lub na biedronce :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Za chwilę pakuję lapka i po 11 wyruszam na drugą stronę mocy. Jak mi się nie chce, ale pieniądze same się nie zarobią. Miłego dnia.

@Baśka powtarzająca się płytki i szybki oddech nie wróżą najlepiej. Zapytaj pallativ, ale coś mi to przypomina. Trzymaj się.

Aniu oddychaj spokojnie bez nerwa ;) bo tylko spokój nas uratuje, miłej pracy już tam na tej drugiej stronie :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Wstałam, ale jakos tak nie do końca. Jeszcze tydzień...........jakoś muszę to przetrwać, przeczekać, przetrzymać, dowlec się, doczołgać...........cokolwiek. Aby do następnego piątku,

Teraz pora na kawę i dodatek papierosowy do kawy.

Słońce już wstało, i zapowiada się kolejny upalny dzień.

Spokojnego, miłego dnia dla Wszystkich po tej i po tamtej stronie granicy.:kawa2:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrowie pytam :)

Miłego dzionka kochani i pysznej kawusi życzę, ja już na nogach od rana i słońce przywitałam po wczorajszych wichurach , koty i mewy nakarmione więc czas na śniadanko jakieś, ale jak to po świętach nic już w lodówce nie zostało i nie mam wyboru jak wciągnąć jogurt przedświąteczny śniadanieguggy.gif:p

Kawka wypita i mam chwilę dla siebie, potem odwiedziny u przypsiaciółki aż do wieczorka :)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Wstałam, ale jakos tak nie do końca. Jeszcze tydzień...........jakoś muszę to przetrwać, przeczekać, przetrzymać, dowlec się, doczołgać...........cokolwiek. Aby do następnego piątku,

Teraz pora na kawę i dodatek papierosowy do kawy.

Słońce już wstało, i zapowiada się kolejny upalny dzień.

Spokojnego, miłego dnia dla Wszystkich po tej i po tamtej stronie granicy.:kawa2:

Miłego dnia Ewuniu i smaczności  życzę, no tak wy już zjeżdżacie do domków a ja za tydzień na sztelę ehh :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Miłego dnia wszystkim życzę.

Mój będzie raczej pracowity,mam straszny bałagan w głowie i muszę coś z tym zrobić :szydera: .Uporządkować wszystkie "muszę" chcę" i "olewam to".A czas goni nieubłaganie.Ale wpierw kawa w dobrym towarzystwie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wiola7658 napisał:

Miłego dnia Ewuniu i smaczności  życzę, no tak wy już zjeżdżacie do domków a ja za tydzień na sztelę ehh :p

Witaj Wiolu.

Natura nie znosi próżni. 

Urlop, odpoczynek, reset , to jest to, czego najbardziej potrzebuję w ogromnej dawce.:oklaski:

 

 

Wyjeżdżającym w obie strony życzę szerokości i szczęśliwej podróży

 

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...