Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, geronimo napisał:

@Rozamunda No właśnie skończył się zapas, a nie palę papierosów tylko cygara, a żeby było śmieszniej to tylko je mogę dostac na stacji Agipxd

Mój dziadek palił kiedyś fajkę zapach był zajebczasty ja już nie pamiętam nazwy tego tytoniu Amfora czy jakoś tak może przekręciłem,,,, sama kilka razy pociągnełam ale nie wyciągnęłam do pluc:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, geronimo napisał:

@Blondi Sypiam cztery godziny w nocy i godzinkę po obiedzie, mnie to wystarcza:d

Zważywszy na Twoje serduchowe kłopoty,nie wystarcza:(Tobie się zdaje,że tak, ale serducho się dopomina wyczyniając fiki miki,o więcej .A  sen jak wiadomo nie od dziś dla regeneracji serducha najlepszym lekarstwem jest.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Nie śpię już od dobrej  godziny . Najpierw na palcach zejście na doliny i ....Ufffff...Katieńka ma bardzo płytki , szybki oddech ,ale go ma . Uspokojona wróciłam na górę i na spokojnie wzięłam prysznic . Teraz kawka , zaraz powtórka zapalenia papierosa ...w tych dwóch pierwszych nie mogłam doszukać się smaku . Nawet mam obawy , czy niechcący , przypadkiem nie oduczam się jarania ? Lecę sprawdzić :haha:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się przywitać przykulałam :cześć3: Wczoraj padł internet stacjonarny w moim apartamencie i mam nerw >:( Tak się nie robi na 3 dni przed zjazdem :haha:Nic to...na górce u Dziadeczka jest drugi :haha:Tylko z telefonu na dolinach nie chce się klikać :szydera: A teraz koniec marudzenia guggy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...