Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Śmiem twierdzić , że kapusta z grochem  w całej Polsce jest znana :d

We Wrzeszczu posiadam familię, która to nadziewa pierogi tymże i nazywa je pierożkami z kapustką. Podobno i bigosikiem się tyż da :szydera::szydera::szydera:, byle za wodnisty nie był, bo się ciasto nie poklei:tak2:

 

:szydera: też śmiem:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

We Wrzeszczu posiadam familię, która to nadziewa pierogi tymże i nazywa je pierożkami z kapustką. Podobno i bigosikiem się tyż da :szydera::szydera::szydera:, byle za wodnisty nie był, bo się ciasto nie poklei:tak2:

 

:szydera: też śmiem:szydera:

Dobrze śmiesz :szydera:...Farsz do pierogów może być  różnisty , byleby ciasto było cieniuchne niczym skórka ....na tym ...no wiesz ...i dany do pierogów  farsz nie wypływał :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eugenia1 napisał:

Nikt kawą nie częstuje ?:o Zaparzyłam  więcej. Ktoś chętny? Proszę!:kawa:

Dzień dobry .....

Kurcze blade ....za wcześnie zaparzyłam sobie kawę , dopiero , kiedy odpaliłam laptopa to odczytałam , że @eugenia1częstuje ....Byłoby pite za friko a tak , przez mój pośpiech muszę pić swoją . Ano tak , za gapowe się płaci ....trzeba pić to , co się samemu naparzyło :szydera:....

Miłego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Kurcze blade ....za wcześnie zaparzyłam sobie kawę , dopiero , kiedy odpaliłam laptopa to odczytałam , że @eugenia1częstuje ....Byłoby pite za friko a tak , przez mój pośpiech muszę pić swoją . Ano tak , za gapowe się płaci ....trzeba pić to , co się samemu naparzyło :szydera:....

Miłego dnia :cmok:

 

I nawarzyło też :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka usiłowała zwiać mi na nocne rajzy. Spakowała się jak na długi wyjazd, nawet kocyk miała pod pachą. :haha:

Chyba coraz trudniej mi tutaj, coraz trudniej i trudniej a na dodatek rzuciłam palenie a tak mi chce zajarać. :smutek:obraz.png.fa1df037a32e154082f64cdf2e3a5e0c.png

ecb0f4d823ac5764a71a0f9c21cb3d18676edb84.jpg.1e730d56e832f4312ae23268f706f74a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...