Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawać !!! Przyzwyczajać się  bo  z soboty na niedziele zajumaja godzinę czasu :d ponoć ostatni raz tak będą nam w głowach przestawiać O.o 

Czwarteczek, czyli wigilia piąteczku puckowego :| Tydzień minął biegusiem, a i w tym tygodniu miesiąc nam się kończy :), więc od przyszłego widać będzie datę mojego powrotu do domu :oklaski::hura:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Za oknem szaro, zimno i leje, a ja w ciepełku siorbię kawusię :haha: I taka myśl odkrywcza mnie naszła...jak to dobrze, że nie muszę spać w namiocie :haha: A skoro już wstałam, fajeczkę wyjarałam to mogę się przywitać :oklaski:1932316731_dziedobryczwarteczek.jpg.6628ec6b9189c32c1993b88338b76a43.jpg  I niech ten czwarteczek szybciorkiem minie w ciszy i spokoju...oraz w ciepełku, czego wam i sobie życzę z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki. Coś dzisiaj było mi trudno oderwać się od materaca. Cieszę się, że wracamy do czasu letniego-mojego ulubionego - bom skowronek.

Za torcik od Bożki wezmę się dzisiaj-chyba że pożary. 

 Torebka wygląda fajnie. Dużo kieszonek to skarb. 

                                                                                         Słońca w serduchach:cmok:                                                               

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Basiaim napisał:

@LACH @Baśka powtarzająca się @foczka63

Można na Was liczyć :)

 

@foczka63 w Primarku za całe 17€ :haha: 

Torebkę przeboleję.., choć całkiem mój fason (xd) gorzej jak mi tu buty zaczynają wystawiać :smutek:niedługo będzie jak osiem lat jeżdżę i przez ten okres może kupiłam 4 pary :smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Za miesiąc z malutkim haczykiem - trzaśniemy się do Magnolii. Obejrzyj sobie wcześniej buty w necie i sprawdź czy mają takie we Wrocku. Jeśli nie, to w ciągu 2 dni pojawią się w sklepie. No i wreszcie zdecyduj się na zakup w Zalando. Tam masz rozmiarówkę w całej rozciągłości. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta Za miesiąc z malutkim haczykiem - trzaśniemy się do Magnolii. Obejrzyj sobie wcześniej buty w necie i sprawdź czy mają takie we Wrocku. Jeśli nie, to w ciągu 2 dni pojawią się w sklepie. No i wreszcie zdecyduj się na zakup w Zalando. Tam masz rozmiarówkę w całej rozciągłości. 

Rozciagłość (duża) to na ogół od 35, a ja na zgrabnym obcasiku potrzebuję 34 :smutek:, ale jestem zdeterminowana, bo nakupiłam znowu kiecek i spódnic, a butów do tego nie mam ... xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Wczoraj znowu padłam na buzię...

coś się ze mną dzieje, że zasypiam prawie na stojąco..

Dzisiaj już od 6 na nogach..

Kawusię sączę i myślę co tu jeszcze muszę zrobić

boooo jutro już zmienniczkę powitam :oklaski:

96f78ea608e45e4715d7898a6edd91cb.jpg

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj biało, dziś ani śladu śniegu, +6°C, pochmurnie z nadzieją na słonko(miało być o 5.21), 1028hPa, fauna daje koncert, flora jeszcze drzemie, kaszanka po 12 zyla się na patelce w krążkach wygrzewa, człowiek świetnie się czuje. 

I tu chciałem wstawić dwóch orłów na nartach w filmie "Jak to się robi" ale yt uznał ten fragment za??? i wypipcył. A reklamy obejrzałem!!! To kurwawwalonkach!!! :czytaj:(...),(...),(...).

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...