Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich.U mnie dopiero  7.55 ale nie śpię już od 3.i każda godzine widziałam.Wcake ale to wcale się nie denerwuje bo i po co?? Ale głupio było by nie zdać jak już jestem Niech sobie Angole nie myślą że Polacy nie potrafią. Widzucie no głupoty opowiadam chyba przez tą kawę ichniejdzą kawę, niedobra jak cholera gorzka jakas i wogole wszystko jest do doopy po co ja tu jestem 

Dobra zmykam i proszę Was o kciuki.Egzamin ma trwać 3 godziny.

image.png.eb95d952707bfc319f5bc329340b40c2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich.U mnie dopiero  7.55 ale nie śpię już od 3.i każda godzine widziałam.Wcake ale to wcale się nie denerwuje bo i po co?? Ale głupio było by nie zdać jak już jestem Niech sobie Angole nie myślą że Polacy nie potrafią. Widzucie no głupoty opowiadam chyba przez tą kawę ichniejdzą kawę, niedobra jak cholera gorzka jakas i wogole wszystko jest do doopy po co ja tu jestem 

Dobra zmykam i proszę Was o kciuki.Egzamin ma trwać 3 godziny.

To już może po egzaminie ? 

Napisz koniecznie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wynika godz.15.Juz jestem po przerwie.Znalazłam temat dot.pierwszego zatrudnienia i zaczęłam czytać.Myślę,że znajdę tam sporo rzeczy dla siebie.Jestem dopiero na drugiej stronie ale już jestem trochę "dokształcona".Pewnie coś od siebie tam popytam.

Miłego popołudnia!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój egzamin czyli międzynarodowy test IETS popularny w środowisku medycznym.

Były 4 części na które miałam  2h 45 min.    

Część 1- słuchanie Przedstawiono mi nagranie które mogłam odsłuchać tylko raz ,do tego 40 pytań

Część 2-pisanie czyli przedstawione 2 teksty.Mialam napisać 2 krótkie wypracowania .Do jednego tekstu minimum 150 słów a  do drugiego 250 słów.Oczywiscie jak to wypracowanie trzeba było przedstawić tezę.

Część 3- Czytanie czyli 3 teksty tym razem zawodowe czyli praca w laboratorium.Do tego zadano mi  40 pytan na szczęście mogłam się posiłkować  tekstami.

Czesc 4 mówienie czyli luźna rozmowa jeden na jeden ot po  prostu o wszystkim i o niczym przez 15 min. Wiadomo padały pytania dlaczego?? po co?? Była to.... prawie najprzyjemniejsza forma egzaminu bo mam Haha gadane i trudno mnie zagadać.Ale właśnie rozmawiałam z egzaminatorka z Irlandii więc tej jej irlandzki  akcent doprowadzał mnie do brrrrrr...

Wyniki będą  do 13 dni kalendarzowych. Skala od 1 do 9, ale wyniki mieszczące się w skali 7 do 9 są pozytywne .O tak to wygląda

IMG_20190325_122148.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

No i nie mogę się zdecydować,polubić post czy nie:szydera: Jeśli życzysz 8 to lubię ale jeśli życzysz sobie ośmiu kawałków tortu to w życiu nie dostaniesz :)))) Coś nam musi zostać:szydera:

A ja myślę że chodzi o ilość punktow więc zdalabym:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem.

 

@1bozka, a jak czujesz- jak Ci poszło?

 

Ja dziś zrobiłam se wypad do miasta.

Ostatni raz chyba na tym turnusie.

Kupiłam kurteczkę dla wnuka, kilka t-shirtów dla siebie i torebkę/torbę.

 

A to moja droga do przystanku :haha: Tak popitalam ponad kilometr :

Udało mi się uchwycić akurat pustą jezdnię, ale zazwyczaj oba pasy zajęte.

 

 

54800194_2267361900250504_1388687914640080896_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...