Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

I na jego otwarcie całkiem niegłupi pomysł. Z polskiej wody, na polskiej kuchni, woń roznosi się  w polskim powietrzu, komu, komu, bo częstuję z domu.

Słonko już dawno wstało. Biało, rześko, -3°C.

Pozdrawiam jakniewiemco:hura:

20190327_055503.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

W pogodzie bez zmian, za to Andzia się psuje.Rodzina na szczęście z tych kumatych i reaguje na moje sugestie. Na dziś wizyta u neurologa, bo tabsy wyciszające potrzebne. Jak po tabsach się nie poprawi, to już tutaj nie wrócę, bo moje zdrowie psychiczne dla mnie jest najważniejsze.

 

Miłego dnia Wszystkim:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

Jednak mam wolną chatę. Babkę zabrali do szpitala. 

Takie życie...A wszyscy się na jej Geburstag niedzielny wybierali. 

 

Udanej środy!

Szkoda babci , przykre , że nie będzie uroczystego , domowego Geburtstaga , ale ...są jakieś pozytywy . Babcia pod fachową opieką a ty masz luzik ....serwetki z prędkością światła  będą śmigane :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski: Normalnie szok przeżyłam :szok: Gwarno tu jak na jarmarku :haha: I nie wiem, jak przez ten tłok przebiję się z witaskami :haha: Ale spróbuję :szydera: Zatem witam was o poranku, z hoboczkiem kawuni w dłoniach, stukając w klawisze klawiaturki z serca płynące życzenia image.png.06aeefa99e66de020e0c68c1090d3975.png wszystkim, którym w smak są takie życzenia ode mnie :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Jako , że aktualnie  popitalam za rozleniwioną urlopowiczkę / jeżuuuu....jak mi dobrze :d/ nie mam zamiaru ścigać , bawić się w " kto pierwszy ...ten lepszy " . Ścigać się będę jak na roboty pojadę .Na urlopie moje palce ściskane są przez demona lenistwa . Wstaję o świcie ...ino ten mój rozruch jakiś spowolniony ....jakbym się przedwcześnie starzała :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tam się nie starzeję. :haha:

Rozruch poranny jak talala. Już po śniadanku, zaraz wykąpię Kasieńkę a potem siebie.

Dzień zapowiada się pięknie. :oklaski:

obraz.png.e21e9f746e95810e82f10e1569be845b.png

Na robotach jesteś . Na urlopie , na  spowolnione obroty wejdziesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.spokojnego dnia wszystkim życzymy.Aby do soboty .Pdp  rozpoznana,byłoby do wytrzymania pomimo 8-10 wstawań nocnych ale czas do domku.Wyjeżdzamy w sobotę..Z rozmów dzieci domyślam się że przyjeżdza ostatnia wymiana i pdp pójdzie do heimu bo za duże koszta.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka Ludziki!

Właśnie podłączyłam się pod kawę

i zastanawiam się co zjeść na śniadanko.

I siedzę sobie taka rozczochrana i nieubrana

i się genisuję i medytuję .........że już niedługo na wolność wychodzę :haha:

9160623a2454847f422a1e552169b032.jpg?b=t

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Jako , że aktualnie  popitalam za rozleniwioną urlopowiczkę / jeżuuuu....jak mi dobrze :d/ nie mam zamiaru ścigać , bawić się w " kto pierwszy ...ten lepszy " . Ścigać się będę jak na roboty pojadę .Na urlopie moje palce ściskane są przez demona lenistwa . Wstaję o świcie ...ino ten mój rozruch jakiś spowolniony ....jakbym się przedwcześnie starzała :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

 

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tam się nie starzeję. :haha:

Rozruch poranny jak talala. Już po śniadanku, zaraz wykąpię Kasieńkę a potem siebie.

Dzień zapowiada się pięknie. :oklaski:

obraz.png.e21e9f746e95810e82f10e1569be845b.png

"Za młodzi na sen, za starzy na seks, wypijmy przy stole by tam na dole źle nie działo się.

Za młodzi na sen, za starzy na seks, wypijmy przy stole by tam na dole byłoby ich mniej" 

Cytując Rynkowskiego i mówiąc dzień dobry zapraszam do przemyśleń może przy czymś bardziej pobudzajacym niż kawa. Wiem, to prawie perwersja ale od czego są szaleństwa

Albo nie...jednak kawa, zapraszam, postaram się być grzecznaundefined

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...