Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Joy napisał:

@Mirelka1965 nie przebijecie mnie :) Kupiłam sobie śliczną lnianą sukienkę z krótkimi rękawkami i jakoś tak nie chciało mi się do lata czekać:szydera: Bogu dziękować,że zapalenia oskrzeli się nie dorobiłam,na lekkim bólu gardła się skończyło.Ale mam nauczkę:tak2:

Na pewno ślicznie wyglądałaś . Gardło przestanie boleć .....kiedyś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na pewno ślicznie wyglądałaś . Gardło przestanie boleć .....kiedyś :szydera:

Sukienka śliczna( prościuteńka)ja w niej niekoniecznie,ale czułam się kobieco to fakt.Już mi bokiem wyłażą wszelkie spodnie :( i płaskie buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Joy napisał:

@Mirelka1965 nie przebijecie mnie :) Kupiłam sobie śliczną lnianą sukienkę z krótkimi rękawkami i jakoś tak nie chciało mi się do lata czekać:szydera: Bogu dziękować,że zapalenia oskrzeli się nie dorobiłam,na lekkim bólu gardła się skończyło.Ale mam nauczkę:tak2:

Nawet nie będę próbowała cię przebijać :haha:Aż taka durna nie jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór w emocjach. Znaczy moich emocjach,  bo reszta nie. 

Sonia źle oddycha odkąd przyjechałem 2.marca. 

Od tygodnia bardzo źle,  jest słaba,  łapie powietrze jak ryba. 

Syn nic,  pflega nic,  Sonia jest zdrowa.

Dopiero wczoraj inną pflega  obiecała powiadomić lekarza. Bez odpowiedzi. 

Dziś wieczorem kolejna zadzwoniła po karetkę. 

Ciekawe jak się to skończy,  przed 90.urodzinami,  i przed moim odjazdem. 

P.s.

O, bleiben. Acha,  czyli bez zmian.

No, no...

 

Żeby tylko mi nie zeszła...A niech już jadą,.bo serwetkę muszę dokończyć. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem :oklaski: Wróciłam z lufrowania po okolicznych miejscowościach :haha: Miasta to nie są, ale lepszy cyc, niż nic :haha: Wydałam w pip kasy, zapakowałam jedną wielgachną torbę angebotami i teraz kłopot będę miała, bo trzeba wysłać ją do Polski :mur: A z przyjemniejszych rzeczy, to zakupiłam przecudnej urody torbą zamszową dla naszej forumowej koleżanki, która marzyła o niej od wielu miesięcy, a drugą dla mojej Mamy, zupełnie inną w stylu, ale lekutką i delikatną :oklaski: Ale mam radochę :oklaski: Teraz będę poszukiwać taniego transportu do Gdyni :haha: Ciężka robota przede mną :mur: 

no to zobacz o ile twoje zycie duchowe sie wzbogacilo....a ile ci ubylo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

@Mirelka1965 nie przebijecie mnie :) Kupiłam sobie śliczną lnianą sukienkę z krótkimi rękawkami i jakoś tak nie chciało mi się do lata czekać:szydera: Bogu dziękować,że zapalenia oskrzeli się nie dorobiłam,na lekkim bólu gardła się skończyło.Ale mam nauczkę:tak2:

czyli zwiewnie sie ubralas :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ludziska,,pózno już ,ale ja zapracowana baba jestem dzisiaj, wpadlam w wir swoich starych staroci:szydera:

czyli renowacja mebli, ciąg dalszy,malo mi było toaletki to przytargalam do swojego warsztatu krzesełko ludwikowskie i ogołocilam je , paluszki teraz bolą:( ale Ludwika pokryje sama:szydera: żaden tapicer mi jest nie potrzebny:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, ale jak to brzmi :haha:

 

A tak poważnie- ja szwendaczka jestem, więc plany wyjazdowe są, i to kilka.

 

Najpierw goszczę w swoich rejonach grupę forumowych przyjaciół (ponad 20 osób). 

Mamy wynajęty dom na kilka dni nad zalewem i będziemy zwiedzać Górny Śląsk (bardzo są go ciekawi, a wbrew opiniom jest piękny).

We wrześniu tropiki z przyjaciółką.

Na przyszły rok też już plany, na razie mgliste - Francja (z tą grupą, co na Śląsku) i Namibia w mniejszym gronie.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Basiaim Ciebie nie dogoniat:hura: ale ja jestem nie lepsza szwędaczka,, tydzień w domu i jazda , ale teraz może 2 tyg, wytrzymam,, Francję będę miała w kwietniu, Tobie też polecam jechac do ,,Elsaz"  Alsace nie wiem czy dobrze napisalam ,,ale tam jest pięknie,te miasteczka kolorowe i takie inne ,,jak z filmów, starych filmów,   a gdzie jest ta Namibia? :szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

jest ta Namibia? :szok:

Afryka dzika ;)

Mam kolegę podróżnika, świetne miejsca odwiedza. Stosunkowo tanio. Sam z żoną organizuje.Inaczej niż z biurem podróży.

Niedawno zdobyli Kilimandżaro, teraz dla odmiany pustynie planują.

A we Francji przede wszystkim zamki nad Loarą chcemy zwiedzić. Oczywiście wszystkich nie damy rady.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...