Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, foczka63 napisał:

Pizga okrutnie,zimnica paskudna,ale słonko też jest póki co:)Trochę mnie wkurza ta pogoda, bo nic na zewnątrz zrobić nie mogę:( Może w weekend,bo jakieś duże plus zapowiadają.

Ten tydzień zapowiada się medyczno-remontowy:)Bawię się też projektowaniem mojej nowej  kuchni.To będzie kolejny punkt programu renowacja:)

Miłęgo dzionka wsiem:)

Uff .. renowacja kuchni Zabieram się za nią i odkładam w nieskończoność.Bo to nie tylko kuchnia . Trzeba kompleksowo, Przypomniałaś mi ,że miałam się za to zabrac:donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Uff .. renowacja kuchni Zabieram się za nią i odkładam w nieskończoność.Bo to nie tylko kuchnia . Trzeba kompleksowo, Przypomniałaś mi ,że miałam się za to zabrac:donos:

Gdyby nie to ,że nam kolega połozy teraz kafelki też bym odkładała,a tak to co?Nowe kafelki i stare meble?Trzeba po nowemu wsio zrobić,raz  a porądnie ,zeby wystraczyło na długie lata:)Poprzednie niby tylko 9 lat mają ,ale to były takie kupowane na szybko,najtańsze i już wyglądają na x lat.No i są mało funkcjonalne,nie tak jak sobie wymarzyłam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Śmieję się z własnej głupoty , bo wyszłam z domu bez czapki i w kurtce tylko wiatrem podszytej . Przewiało mnie do szpiku kości ....Głupich nie sieją ...sami się rodzą  :szydera:

Też jestem z "tego"gatunku:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a skoro plany urlopowe juz za mna milo powitam leniwym poludniem a...sorki zaraz windelnlandia mnie bedzie wolac ...i lenisto bedzie musialo poczekac do ..21ej

z pozytywow jutro sroda dzien tzw loda wiec moze sie jakos rozerwe ....jako ze zaciagnelo sie na czarno leje i leje z rowerowego wypadu raczej nici naciagne wiec pewnie jakiec cos na siebie i z kopyta rusze na podboj okolicznego miasteczka o zakupach trzeba myslec juz pomalu bo niebawem spadam na chate...po drodze malenki wypadzik w okolice kassel

 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i doopa....trza przewinac dzidzie.....teraz juz wiem dlaczego lezy sobie taka wyluzowana i  odprezona:haha:...cieplo i miekko:szydera: szczegolow oszczedze ale powiem wam na ucho :dyskusja:ze w takich momentach sie ciesze ze ma tak malo..urozmaicona diete :szydera:

milego wieczoru 

sie odmelduje moi drodzy 

pa:cześć:

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :oklaski: Wróciłam z lufrowania po okolicznych miejscowościach :haha: Miasta to nie są, ale lepszy cyc, niż nic :haha: Wydałam w pip kasy, zapakowałam jedną wielgachną torbę angebotami i teraz kłopot będę miała, bo trzeba wysłać ją do Polski :mur: A z przyjemniejszych rzeczy, to zakupiłam przecudnej urody torbą zamszową dla naszej forumowej koleżanki, która marzyła o niej od wielu miesięcy, a drugą dla mojej Mamy, zupełnie inną w stylu, ale lekutką i delikatną :oklaski: Ale mam radochę :oklaski: Teraz będę poszukiwać taniego transportu do Gdyni :haha: Ciężka robota przede mną :mur: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...