Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, alina0610 napisał:

A mnie sie oczy same zamykaja...Pogoda fatalna!Pochmurno,wieje a przede mna sterta prasowania!

 

U mnie też się pogoda kiepści :( .Chyba wykorzystam czas i się zacznę pakować .Żeby znów nie było na ostatnią chwilę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

No już wiem!

Rodzina wypowiedziała umowę firmie,  zatem wracam do domku 6.kwietnia! Juhuuu!

Babci zrobią 90 urodziny w niedzielę,  potem ja pojadę A ona  pewnie do Heimu. 

Och....utyram się w ogródku,  róże i trawy przytnę!

Och! I wypiję kawkę na tarasie...jeszcze będzie cudownie,  Jeszce będzie wspaniale!

@beatrix+a jak sie piesy uciesza i

Szkodnik tez:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z wanderungu do Hanoweru i bałam się tu zajrzeć :haha:A tu przyjemna niespodzianka :oklaski: Wszyscy mają lenia i nie mam zaległości do czytania :szydera: Alleluja :szydera:

Ja też mam czasem taki lęk :haha:Niestety wielokrotnie jest uzasadniony :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alina0610 napisał:

A mnie sie oczy same zamykaja...Pogoda fatalna!Pochmurno,wieje a przede mna sterta prasowania!

 

U mnie tez były wszystkie pory roku dzisiaj :(, a wymieniały się co 5 - 10 min. Było gradobicie i to solidne, ulewny deszcz na przemian z ostrym słońcem. W tej chwili leje, więc ciesze się, że wybiłam mojej pdp popołudniowy spacerek z głowy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poskromiłam swój "artystyczny" nieład w pokoju:haha:Teraz tylko upchnąć do walizy i mogę lecieć:oklaski: Tak popatrzyłam na buty,wszystkie płaskie :( .Chyba cały urlop przelatam na obcasach bo już mam serdecznie dość deptania jak kaczka w płaskim obuwiu :szydera: No i wysoki obcas wyszczupla:szydera: A w ogóle to niech ten czas szybciej leci bo już mnie nosi:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

@beatrix+a jak sie piesy uciesza i

Szkodnik tez:oklaski:

A najbardziej z tego,  że  NIE  będzie musiał iść z jajami święcić do kościoła :szydera: bo to ponoć wstyd,  żeby  chłop chodził  z cudzymi jajami!xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesooo jak mi się czas wlecze. Jestem nieszczęśliwa bo dzień jest za długi, mógłby być o jakieś pięć godzin chociaż krótszy. :haha:

Chyba jeszcze nigdy aż tak mi się czas nie dłużył....

Jesteś już zwyczajnie zmęczona:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latawica wróciła, Dzień Dobry leniuszki, w Pl zero czasu na laptopa ,,dwa dni bylam tylko :smutek: ale moje serducho jest tak szczęsliwe :serce:,że już szukam znowu blablacar aby na weekend znowu moje kochane dziewczynki zobaczyć, nie odchodziły ode mnie na krok, przylepy takie , wszystko ale tylko z babcią :hura: na fajnych ludzi trafiłam na bla bla car ,normalnie w tempie błyskawicy bylam w domu, a teraz już wzięlam się dalej za swoją toaletkę,,za swoje graty ,trzeba trochę z robotą nadgonic,:hura:a tu patrzę pędzle wyschły, farba wyschła, połowa do wyrzucenia , nowe się kupi, ale ornamenty są i klej też, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki Niemców :szok: 2 euro za godzinę, Tak słucham jak się udziela mój Słodziak i jaką fortunę zgarnia, ale to robi z chęcią, jest sędzią na kręglach ,a tutaj to szał pał jest z tymi kręglami, seniorzy grają, dziadki ledwo ruszające ,ale dają radę, wyniki mają super, młodzież ,kobiety w różnym wieku, cała sobota i cała niedziela na kręglach,następna sobota i niedziela też , a potem koniec, bylam wczoraj po powrocie z Pl na kręglach to widzę ,nawet medale dostają i prezenty , statuetkę dostaje najlepszy, ale powiem,że potrafią się bawić, własciwie to nie zabawa, bo sa kluby i to wszystko na poważnie, mają kluby piękne stroje, wszystko na tip top,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...