Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Krista napisał:

@Afryka @Joy@Baśka powtarzająca się

Czy już mam przerabane? Limit przewinień wyczerpany?

Bo jak przeprosze to@1bozka mnie obsmieje i już nie wiem, która kara bardziej sroga:trele:

 

No już już miałam Ci przypomnieć że jeszcze dziś nie przepraszalas:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta powiedz, gdzie "wykazałaś się" naiwnością:szok:

Pierdzielony kotek! Robię za jego oddźwiernego. Przylazł z zakrwawionym pyskiem-znowu zeżarł ptaszka. Wiem, wiem-łańcuch pokarmowy ale:smutek:

 

Przecież na wsi jesteś więc kotki jedzą myszy i ptaszki Haha a w mieście kity katy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@1bozka No ale przyznaj, że ja chyba całkiem zgodnie z logiką to robię, najpierw zawinie a potem konsekwencje ponosze.

To i to pewnie ^po bandzie:haha::donos:

Wszystko ok  tylko odwróć kota ogonem hahahahahHahahaha tak się to mówi?? I nie przyznaj się do bandy:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krista napisał:

@Afryka @Joy@Baśka powtarzająca się

Czy już mam przerabane? Limit przewinień wyczerpany?:szydera:

Bo jak przeprosze to@1bozka mnie obsmieje i już nie wiem, która kara bardziej sroga:trele:

 

Zaraz tam przerąbane :szydera:Limitu przewinień też nie wyczerpałaś ...zawiniaj ..błądź . Przede wszystkim nie przepraszaj , bo ta @ jedna ( ta na 1b ) polewkę będzie miała ....ady to na pewno gorsza kara będzie :szydera:

Poprawiać , dla jaj też lubię , ale staram się poprawiać tych , którzy zazwyczaj  nie robią błędów ortograficznych i nagle sruuuu...jest ...i już jest mój/moja . O ..tak to lubię ...nawet bardzo . Nawet nie wiesz jak często sama napiszę coś z bykiem , tylko coś mi nie pasi i w porę go zatuszuję . Na gramatykę , błędy stylistyczne nie zwracam uwagi . Sama piszę byle jak , nie przejmuję się tym a na jakieś forum z czystą , bezbłędną polszczyzną nie mam zamiaru wchodzić . Dobrze mi tutaj ...i jak to niejaki LACHU mówi ....mandollina :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaraz tam przerąbane :szydera:Limitu przewinień też nie wyczerpałaś ...zawiniaj ..błądź . Przede wszystkim nie przepraszaj , bo ta @ jedna ( ta na 1b ) polewkę będzie miała ....ady to na pewno gorsza kara będzie :szydera:

Poprawiać , dla jaj też lubię , ale staram się poprawiać tych , którzy zazwyczaj  nie robią błędów ortograficznych i nagle sruuuu...jest ...i już jest mój/moja . O ..tak to lubię ...nawet bardzo . Nawet nie wiesz jak często sama napiszę coś z bykiem , tylko coś mi nie pasi i w porę go zatuszuję . Na gramatykę , błędy stylistyczne nie zwracam uwagi . Sama piszę byle jak , nie przejmuję się tym a na jakieś forum z czystą , bezbłędną polszczyzną nie mam zamiaru wchodzić . Dobrze mi tutaj ...i jak to niejaki LACHU mówi ....mandollina :szydera:

@Baśka powtarzająca się  no przecież, że ja nie po filologii polskiej jestem, ja się nie czepiam, ja się wymundrzam:haha:niestety to moja wredna uroda i jak wredota na czoło wyjdzie miast z tyłu głowy siedzieć cicho to pozamiatne:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się  no przecież, że ja nie po filologii polskiej jestem, ja się nie czepiam, ja się wymundrzam:haha:niestety to moja wredna uroda i jak wredota na czoło wyjdzie miast z tyłu głowy siedzieć cicho to pozamiatne:ostrzegam:

Przecież my też tylko żartujemy :szydera: Pisz , wymądrzaj się ...to i z nas wredna natura wylezie i....po bandzie ...po rajtuzach . Przynajmniej będzie wesoło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przecież my też tylko żartujemy :szydera: Pisz , wymądrzaj się ...to i z nas wredna natura wylezie i....po bandzie ...po rajtuzach . Przynajmniej będzie wesoło :szydera:

@Baśka powtarzająca się moje poczucie humoru podpowiada mi, że należałoby go dokształcić;) Wielu z was to poczucie ma level wyżej:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...