Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdoberek na niedzielę Milusińscy :całus:

Słonko świeci, ptaszki świergolą, małżon pochrapuje po nocnej szychcie, a urlop zapier... ala jak dójka w kołchozie. :haha:, jednym słowem "och życie, kocham cię nad życie. Choć barwy ściemniasz, choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz (przynajmniej tak jakbym chciała)" :haha:

A i jeszcze muszę się pochwalić, że ja także w trakcie wylinki jestem, bo mnie moja ulubiona kobitka od stylizacji stóp zachorzała :haha:i poszłam po najmniejszej lini oporu. 

Cudnej niedzieli pańskiej Mordecki. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Padłam wczoraj jak sznita na asfalcie. Tak się zastanawiam czy jakieś choróbsko się nie kluje?

Może jakąś antygrypinkę zażyję. Zobaczymy co przyniesie dzień.:kawa2:

6c99eeb021562d7c58bf389a8a1c5431.jpg

Organizm powoli czuje ,że może juź chorować.Gdzieś podświadomość daje znać ,że powoli kończą się obroty wysokie,stres spowodowany powrotem do domu i coś cię może dopaść.Profilaktycznie pobierz coś ,żebyś w miarę zdrowa do domu dojechała.Najgorsza droga i ileś godzin w autobusie.Zdrówka Meryjko życzę.

 

Dzień dobry . Wiosna już na Mazowszu.Urlop w pełni.Genisuję się rodziną.Trochę rejwachu jest ,bo to dwoje małych dzieci, ale gorzej mnie ci starzy denerwują.Maluchy są kochane.Zaraz idę z nimi do parku.Mania już grzeczna ,za to Mikołaj jak czołg.Gdzie oczy poniosą i wszystko " cio to" i brrmmm.I tym miłym akcentem dla mnie życzę wam miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

Dzieńdoberek na niedzielę Milusińscy :całus:

Słonko świeci, ptaszki świergolą, małżon pochrapuje po nocnej szychcie, a urlop zapier... ala jak dójka w kołchozie. :haha:, jednym słowem "och życie, kocham cię nad życie. Choć barwy ściemniasz, choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz (przynajmniej tak jakbym chciała)" :haha:

A i jeszcze muszę się pochwalić, że ja także w trakcie wylinki jestem, bo mnie moja ulubiona kobitka od stylizacji stóp zachorzała :haha:i poszłam po najmniejszej lini oporu. 

Cudnej niedzieli pańskiej Mordecki. :d

peeling1-1d557c9bead8ffad7697cb424b6ae607_0635d8.jpg.4eca8635e59b12a95cb962ff64e27d79.jpgale za to jakie gladziole beda po...wylince 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

peeling1-1d557c9bead8ffad7697cb424b6ae607_0635d8.jpg.4eca8635e59b12a95cb962ff64e27d79.jpgale za to jakie gladziole beda po...wylince 

Ja od 4 lat robię "taki numer" w gabinecie kosmetycznym. Wystarcza mi raz w roku. Pumeks poszedł w odstawkę. Raz na jakiś czas moczę kopyta w soli Epsom i mam 2 w 1: magnez + mięciutkie piętki! 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Pierdzielony kotek! Robię za jego oddźwiernego. Przylazł z zakrwawionym pyskiem-znowu zeżarł ptaszka. Wiem, wiem-łańcuch pokarmowy ale:smutek:

Mam takiego grafitowego koloru bandytę! Raz kiedyś przytargał młodego zajączka, raz nawet zaskrońca, o jaszczurkach, ptaszkach nie wspomnę. Myszy i nornice to przynosi mi pod drzwi i zostawia. Ja go karmię, to on mnie też dokarmia. Hierarchia musi być!:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Jednego kleszcza mi wystarczy! Nigdy więcej zlecenia na wsi

Kleszcz z kota na Ciebie nie przeskoczy.:d W mieście na niekoszonym trawniku, czy w ogrodzie masz taką samą szansę złapać kleszcza (tzn kleszcz złapie Ciebie) jak na wsi.;)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kris napisał:

Kleszcz z kota na Ciebie nie przeskoczy.:d W mieście na niekoszonym trawniku, czy w ogrodzie masz taką samą szansę złapać kleszcza (tzn kleszcz złapie Ciebie) jak na wsi.;)

... a właśnie przelazł na mnie. Ok 10 dni temu. Na szczęście zauważyłam go w porę. Mnie jakoś "kocha" wszelkie robactwo. Jako pierwsza wiedziałam, kiedy moja psica przytargała pchły. Momentalnie miałam na nogach-siet>:(. A na dobitkę to kocisko ma jakieś parchy. 

Synuś wzrusza ramionami.

Jako ciekawostkę dodam, że będąc dzieckiem, pojechałam na wieś. No i nawet kury, gęsi, indyki i kaczki(chyba też) - gryzły mnie! Widocznie czuły, że boję się ich. Natomiast wszystkie Burki i Azory były moimi przyjaciółmi. Głaskałam je bez obaw. Najgroźniejsze psiury. :tak2:

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Dzieńdoberek na niedzielę Milusińscy :całus:

Słonko świeci, ptaszki świergolą, małżon pochrapuje po nocnej szychcie, a urlop zapier... ala jak dójka w kołchozie. :haha:, jednym słowem "och życie, kocham cię nad życie. Choć barwy ściemniasz, choć tej wędrówki mi nie uprzyjemniasz (przynajmniej tak jakbym chciała)" :haha:

A i jeszcze muszę się pochwalić, że ja także w trakcie wylinki jestem, bo mnie moja ulubiona kobitka od stylizacji stóp zachorzała :haha:i poszłam po najmniejszej lini oporu. 

Cudnej niedzieli pańskiej Mordecki. :d

Afryka, za przytoczenie części wykonu Geppert PLUS PLUS /najbardziej lubię jej ZAMIAST.

Pls pls pls nie obraz się za poprawke:" po najmniejszej linii oporu" prawidłowo:"po linii najmniejszego oporu" 

To nic złego poprawić prawdaż?:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Ja od 4 lat robię "taki numer" w gabinecie kosmetycznym. Wystarcza mi raz w roku. Pumeks poszedł w odstawkę. Raz na jakiś czas moczę kopyta w soli Epsom i mam 2 w 1: magnez + mięciutkie piętki! 

Czyli jaki zabieg zamawiasz?Napisz ,chętnie skorzystam.A potem co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Czyli jaki zabieg zamawiasz?Napisz ,chętnie skorzystam.A potem co ?

... chemiczny pedicure... Potem tylko jak się maźdygasz balsamem to pamiętaj o piętach a raczej o całych podeszwach. Zakupiłam sobie w Rossmanie bawełniane skarpetki i jak sobie przypomnę to na noc posmaruję nózie i nakładam skarpety. Rękawiczki też kupiłam ale czekają... :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie będę was dzisiaj zamęczać swoją obecnością :haha: Wyjazdówkę mamy i huk wie, o której przytłuczemy się z powrotem >:( Na urodziny jedziemy, ale na wszelki wypadek najadłam się obiadem, a w kieszeniach mam trochę czekoladek  :haha:

Kieszenie to bardzo dobry schowek . Rozgrzeją się czekoladki , mięciutkie będą ....ino se rękę do kieszeni włożysz i ....palce lizać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski urlopowe:)Pogoda słoneczno zimnawa,ale wena twórcza porządkowa jak dopadła mnie wczoraj tak nie opuszcza:)Chatka odgruzowana wreszcie,okna te mniejsze umyte,Na ogrodowe zapitalanie musze poczekac ,zeby trochę się milej na dworze zrobiło.

Dokończyliśmy remont komina,mamy teraz niemiecki komin:)Hi hi hi.Teraz pora na remont wewnętrzny i dalesze planowe remonta:)Nasz ukrainski przyjaciel ,majsterklepka do wszystkiego ,aż się pali do roboty.Mówimy na niego "Synek" bo to dzieciak jeszcze młodszy od naszych:)A póki się sezon wczasowy nie zaczął to trzeba wykorzystać czas.

Pan F.jakby lepsiejszy,ale jeszcze kuleje i narzeka na bolaki:(Neurolog w przyszłym tygodniu.Mnie od skakania po drabinkach w chałupie gnaty bolą.Nad morzem jeszcze nie byłam.Trzeba odrobić te skandaliczne zaległości.Może nawet dziś się bujnę na rowerku:)Dwa tygodnie już się urlopuje ,a zleciało ino mig:(Za szybko jak zwykle:(

Miłego ,niedzielnego popołudnia.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kieszenie to bardzo dobry schowek . Rozgrzeją się czekoladki , mięciutkie będą ....ino se rękę do kieszeni włożysz i ....palce lizać :szydera:

Wyobrazilam to sobie! Poplakalam sie!:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry wszystkim:d Lądowałam bezpiecznie, Londyn przywitał mnie słonecznie,ale dziś na mam ochoty na spacer trochę jestem zmęczona.Jutro napewno skusi mnie kawą i ciachem oczywiście na Oxford street .Pozdrowionka wszem i wobec:d

Mnie dzisiaj  na spacerek skusiło , ale nie na Oxford , tylko na Armii Krajowej street . Zlazłam się okrutnie , bo od bramy głównej to jeszcze jakieś 800 m trzeba  iść  a jeszcze jak doliczyć lawirowanie pomiędzy kwaterami to następna setka dojdzie ...W nagrodę za wyjście z domku przed obiadem , zafundowałam sobie loda ....włoskiego . Nażarłam się ...obiad musi jeszcze z godzinę poczekać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie dzisiaj  na spacerek skusiło , ale nie na Oxford , tylko na Armii Krajowej street . Zlazłam się okrutnie , bo od bramy głównej to jeszcze jakieś 800 m trzeba  iść  a jeszcze jak doliczyć lawirowanie pomiędzy kwaterami to następna setka dojdzie ...W nagrodę za wyjście z domku przed obiadem , zafundowałam sobie loda ....włoskiego . Nażarłam się ...obiad musi jeszcze z godzinę poczekać :szydera:

Loda :szok::haha:Basko!!!!!!:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...