Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć2:

Piękne słońce za oknem mam, chociaż trawnik nieco oszroniony, ale podobno w ciągu dnia ma być 20 stopni:oklaski:

Dzisiaj jesteśmy z Andzią zaproszone na śniadanie połączone z obiadem i deserem, czyli tzw.brunch

Zatem niedziela totalnie luzacka, bez gotowania, odpowiadania na dziwne , pozbawione sensu pytania.

Dzisiaj rodzinka będzie miała Andzię na głowie:haha::haha:

Zatem wypoczywajmy i cieszmy się piękną pogodą.

Spokojnego, miłego dnia Wszystkim życzę:cześć:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Barbara48 napisał:

Może nie uwierzycie, ale czuję się ch...wo.

Zostawiam tu część mojego życia. 

Ale wybrałam moją rodzinę. 

No i dobrze zrobiłaś, Basiu....zacznij żyć swoim życiem a nie pdp....złe samopoczucie minie wkrótce :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zapowiada się piękny , słoneczny dzień ....na razie tylko 2 stopnie na plusie , ale ma być cieplej ...podobno :d Dziś ostatnie w sezonie skoki narciarskie ( loty ) to se luknę , powku..podenerwuję się ciutkę . W międzyczasie podszykuję sobie obiad , niedzielny , samotny spacerek i unikać jak ognia będę odwiedzin .Zbyt częste odwiedziny też nudzą i .....aby do wieczora i niedziela zleci :szydera: i w związku z nią ....niedzielą tą  :

Miłej , spokojnej niedzieli ...ale nie nudnej :cmok:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie było moim zamiarem być złośliwą...raczej chodziło o rozluźnienie atmosfery :cmok: Dla pdp najlepsza jest zawsze pierwsza opiekunka, ale po jakimś czasie przyzwyczajają się do zmiany. Nie tłumacz. Wyjedź i już. Twoje życie jest w domu, a to, to tylko praca.

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Takie masz chody ? ...E....to może powiedz też , żeby postraszył tych niepiszących a wiszących na online , żeee....prącie bardzo ,wisisz to masz pisać i sosna a nie tylko czytaty a nie pisaty . Bo kuźwa wiedzieć to wszystko by chciały zarazy jedne a o sobie to ani mru mru ...Bierz sprawy w swoje kopytka i sruuuuu....:szydera:

Przecież już mają karę. Wiszą. :szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joy napisał:

Basiu to zrozumiałe,że czujesz pewien dyskomfort.Zżyłaś się z tymi ludźmi i ciężko Ci się z nimi rozstać .Ale....

Będziesz tam wracała więc nie zostawiasz ich na zawsze .I co najważniejsze będziesz miała więcej czasu na cieszenie się towarzystwem tych których kochasz. Moim zdaniem nic nie tracisz a zyskujesz.Nos do góry i nie marudź:cmok::serce:

:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witam, u mnie pogoda się jeszcze nie określiła >:(, a ja mam mieć dziś flohmark .., który będzie jak będzie ładna pogoda .., brzydka nie wchodzi w rachubę :przekleństwa: Jakiś planów zakupowych nie mam, ale jest to tutejsza atrakcja, która zdarza się rzadziej niż raz na miesiąc :(

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staję do apelu zakomenderowanego przez @Baśka powtarzająca się i jej punktujaca:trele: @Joy .Bo ja więcej czytam wisząc :ostrzegam:niż piszę i wydawałoby się, że dobrze robię wiedziona jakimś zmysłem, instynktem coby tych głupot nie pisać. A gdzie tam, zawodne te zmysły i instynkty bo jak palce niespokojnie przebierają w miejscu to głupotami walę nie bacząc.:haha:

No to tylko dobrego dnia, coby nie dac sie ponieść falixdundefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krista napisał:

Staję do apelu zakomenderowanego przez @Baśka powtarzająca się i jej punktujaca:trele: @Joy .Bo ja więcej czytam wisząc :ostrzegam:niż piszę i wydawałoby się, że dobrze robię wiedziona jakimś zmysłem, instynktem coby tych głupot nie pisać. A gdzie tam, zawodne te zmysły i instynkty bo jak palce niespokojnie przebierają w miejscu to głupotami walę nie bacząc.:haha:

No to tylko dobrego dnia, coby nie dac sie ponieść falixdundefined

Zastanawiam się czy za "punktującą" nie strzelić focha :szydera:.Z resztą wypowiedzi się zgadzam:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Słońce...słońce...słońce... Chce się żyć.

W taką pogodę i to moje zadupie ładnie wygląda-ptaszki latają ćwierkając, wiewiórka skacze pod oknem, konie rżą za domem...tęsknię za moim głośnym miastem trochę.

Dziś obiad proszony u syna pdp. Zawsze to jakaś odmiana, wyjście do ludzi ;) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Chyba muszę to sobie powtarzać jak mantrę aż uwierzę:szydera:. Bo olera spać mi się chce a nie pracować.

Ale fajne jest to,że jutro jest ten "ostatni" poniedziałek:oklaski:.

 

No pacz! Ja też mam jutro ostatni poniedziałek :hura:

Postanowiłam dzisiaj zamknąć kofer nr 1 i niech się dzieje.

I tak tu wracam, więc zostawię trochę mojego dobytku

ale jakoś ciężko mi to idzie jeszcze siedzę rozczochrana przy kompie :mur:

f883c1ca0389df94ab22a6a22ad398a3.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krista napisał:

Staję do apelu zakomenderowanego przez @Baśka powtarzająca się i jej punktujaca:trele: @Joy .Bo ja więcej czytam wisząc :ostrzegam:niż piszę i wydawałoby się, że dobrze robię wiedziona jakimś zmysłem, instynktem coby tych głupot nie pisać. A gdzie tam, zawodne te zmysły i instynkty bo jak palce niespokojnie przebierają w miejscu to głupotami walę nie bacząc.:haha:

No to tylko dobrego dnia, coby nie dac sie ponieść falixdundefined

Po co cię mają palce od głupot boleć :haha:

Lepiej powisieć i pomedytować xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry. Wstałam dzisiaj jak stukięta- o 4 a że nie lubię ponownie usypiać to:

2 kawy wypite, forum przeczytane wzdłuż i wszerz, 2 filmy zaliczone-oczywiście komedie. O takim rycerz i jego słudze co przeniśli się w XX wiek. Dwie części. Z Janem Reno. Obiad prawie ugotowany. 

Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...