Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Basiaim Basiu, że język cienki jak polsilver to rozumiem, prawie każdy tak zaczynał, ale te zapędy małorolne :mur:. Z tego wynika, że do opieki zgłasza się w sosnę ogrodniczek hobbystek. :haha:, to może z korzyścią dla obu stron, byłoby się zatrudnić lepiej u bauera? Krajanka a jednak z innej bajki pt... "pamiętajcie o ogroda:haha:ch..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendowe dzien dobry:cześć2:

Dziwnie zaczyna się dziać, moja pdp dziś /dziw nad dziwy/ wstała o 7 /dla mnie to przed świtem/:o umyla się, ubrała i oznajmia mi dlaczego, otóż: śniło jej się, że dziś pełna chata i do łazienki walą tłumy więc odpowiedzialnie zachowała się jako gospodarz i chciała wcześniej udostępnić łazienkę dla tłumów.:haha:

To osoba z funkcjonującą głową, nie schorowana, wysportowana, z piczuciem humoru, inteligentna i nawet błyskotliwa nad wyraz. Wzbudza mój podziw, że w tym wieku /fast 90/idealnie reaguje i wypowiada się w określonych sytuacjach. No i dziś zonk, nie dała mi aktorzyc, że niby niezbędna jestem, że słusznie hajs wydaje:haha:i przepraszajac za zajście poleciła spac dalej.

Nie, nie, nie dam się z roli wyrugowac więc zaproponowałam wspólna tak wczesną kawę, po czym nie dopila jej bo sofa hat angerufen:szydera: śpi do tej pory.

Psuje się ewidentnie. Pewnie wkrótce będę miała wejściówkę na "poskarzyjki"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

Basiu, że język cienki jak polsilver to rozumiem,

Karpika zrobiłam nie dlatego, ze język ma słaby- mój pierwszy raz :haha: to był wyjazd z kartką, gdzie miałam napisane Guten Tag, Ich bin Barbara, a jak usłyszałam jak poprzedniczka szprecha z rodziną (była godzina 11, jak tam zajechałam), to pomyślałam- "hmmmm...walizki nie rozpakowane, bus powrotny jest o 16:30...jutro rano będę w domu...

Karpik był dlatego, że sama wprost powiedziała, że braki językowe nadrabia dodatkowymi pracami, w tym ogrodowe.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Basiaim napisał:

Karpika zrobiłam nie dlatego, ze język ma słaby- mój pierwszy raz :haha: to był wyjazd z kartką, gdzie miałam napisane Guten Tag, Ich bin Barbara, a jak usłyszałam jak poprzedniczka szprecha z rodziną (była godzina 11, jak tam zajechałam), to pomyślałam- "hmmmm...walizki nie rozpakowane, bus powrotny jest o 16:30...jutro rano będę w domu...

Karpik był dlatego, że sama wprost powiedziała, że braki językowe nadrabia dodatkowymi pracami, w tym ogrodowe.

@Basiaim Hahaha ucieczka od języka w prace ogrodowe, ubaw po pachy.

Mozna dukac słówka i robić doskonale to, co jest przedmiotem umowy, przykładem moja zmienniczka, która duka pojedyńcze słówka a jest bardzo akceptowana bez extra prac. Ja nauki niem. pobieralam w szkołach i jakoś tak wyreżyserowałam, że projekt stal się projektem towarzyskim /w 80% bo jednak 20% popitalam na odkurzaczu, z wózkiem zakupowym i na gotowaniu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Prawidłowo . Ostro ..jeszcze na złość dołóż " hehehe...hihihi " ! xdCichoooooo teraz ...drużynówka . Wolny w pierwszej grupie 237.5 m poleciał . Po pierwszej kolejce jesteśmy pierwsi !!!!!:oklaski:

Idż że Basienko na te zakupy ,myśli czymś zajmij:szydera: obiad dobry zrób albo coś :donos: bo Tobie tylko hahaihihi w głowie:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka dumna z siebie byłam.....

Że chociaż raz, jak dama z Niemiec pojadę, z jedną walizeczką.

Dzieciaki swoje zapytałam, czy coś chcą extra stąd. Listę zrobiły, co bym mogła przy okazji kupić i pech chciał, że prawie wszystko z tej listy w promocji dziś było. No to popłynęłam....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze wbic sobie do glowy  :grzmotnąć:  co to znaczy zu viel.Kolejny raz na stwierdzenie Babci,ze zu viel  - chodzilo o ziemniaki , ja stwierdzilam,ze jest dobrze.Zeby wyszlo na moje zjadlam kolejny raz podwojna porcje ziemniakow.ZU VIEL!!!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

@Basiaim Otóż to, lepiej się karteczkami ze słówkami w germańskim języku obkleić,  niż mieć rączki ziemią obklejone. 

Tak czytam o tych ogrodniczych zapędach,  i dalibóg mnie też korci,  ale obiecałam sobie że tu tak nisko nie będę...Wszak ja prawie panisko! 

Mogę się sponiewierać w ogrodzie,  ale swoim,  potem wypić kawę na tarasie z pamiątką ślubną,  pobujać na "hyśtawce " i zeżreć litr lodów z psami , ale  nie  Qurważ TU!! 

Poza tym odkąd ogarniać zaczęłam szydełkowanie,  łapki  muszę  mieć hrabiny, o !

P.s.

Spotkała mnie  sąsiadka,  gdy  nad Ren szlam. Sama idziesz? A Soni nie wzięłaś na wózku? 

Sonię  bolą kolana,  a ja nie mogę dźwigać bo mam chory kręgosłup.

Jeszcze czego! Podjazdu nie ma,  a droga nad Ren wyboista. Nie ma głupich. Ja MOGĘ tu być,  a nie MUSZĘ. 

Poza tym czekam nieustająco na rekrutację zmienniczki. Nadal cisza w eterze. 

No to dłubię  serwetki.paaa!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bozka napisał:

Idż że Basienko na te zakupy ,myśli czymś zajmij:szydera: obiad dobry zrób albo coś :donos: bo Tobie tylko hahaihihi w głowie:trele:

Byłam na zakupach , myśli czymś tam zajęłam . Obiad dobry zrobiłam , zjadłam , ale kuźwa hahaihihi z głowy nie chce wyjść xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ I slusznie!

Kto zadba o kregpslup i kolana opiekunki?

Ja mojej pdp chyba wybilam z glowy wojaze z wozkiem.

Kobitka utyta sie zrobila, ja mam problem z kolanami, te cholerne chodniki maja pochylone, nie ma mowy!

Nie bede pchac, pochylac wozka, .

Jest piekny ogrod, taras, ,,bitte sehr!,,

Jak by nie patrzec, jutro niedziela..

Czy zgodnie z tradycja bedzie obsrana???

Kombinuje co lekkiego dac jej do jedzenia.,tak aby jutro znow jej nie przeczyscilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MeryKy napisał:

O to..to..właśnie....nuda nie grozi. Nie był to szampon ale skarpetki złuszczające..

Kuźwa ile mam roboty... łazienka zasyfiona całymi płatami skóra schodzi.

Do tego muszę spać w skarpetkach żeby sobie syfu w łóżku nie zrobić.:haha:

Meryjko co Cię naszło z tymi skarpetami?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, sayonara 52 napisał:

@beatrix+ I slusznie!

Kto zadba o kregpslup i kolana opiekunki?

Ja mojej pdp chyba wybilam z glowy wojaze z wozkiem.

Kobitka utyta sie zrobila, ja mam problem z kolanami, te cholerne chodniki maja pochylone, nie ma mowy!

Nie bede pchac, pochylac wozka, .

Jest piekny ogrod, taras, ,,bitte sehr!,,

Jak by nie patrzec, jutro niedziela..

Czy zgodnie z tradycja bedzie obsrana???

Kombinuje co lekkiego dac jej do jedzenia.,tak aby jutro znow jej nie przeczyscilo.

Napchaj  bananami  i marchwianki  ugotuj. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joy napisał:

Meryjko co Cię naszło z tymi skarpetami?:szydera:

Chęć posiadania gładkich , niczym pupa niemowlęcia stóp ? :d

Nie raz na miesiąc , czy dwa , ale kilka razy ( 3-4 ? ) w roku też sobie taką gładź funduję . Płaty i mniejsze kawałki " wylinki " wkarwiają niesamowicie , ale efekty są fajne :d

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Chęć posiadania gładkich , niczym pupa niemowlęcia stóp ? :d

Nie raz na miesiąc , czy dwa , ale kilka razy ( 3-4 ? ) w roku też sobie taką gładź funduję . Płaty i mniejsze kawałki " wylinki " wkarwiają niesamowicie , ale efekty są fajne :d

Spróbuj peeling kawowo kokosowy.Działa na bieżąco i nie trzeba niczego skrobać:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Spróbuj peeling kawowo kokosowy.Działa na bieżąco i nie trzeba niczego skrobać:szydera:

Zapominam się i fusy wywalam a świeżej kawy zwyczajnie mi żal marnować . Taka sknerowata franca jestem  xdSkarpety złuszczające zakładam , zwykłe , bawełniane na nie , żeby nie jeździć jak na łyżwach  i ....popitalam w nich sobie po kwadratach tyle czasu , ile zalecają na opakowaniu . xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Baśka powtarzająca się to temat rzeka,można by godzinami więc chyba poszukam odpowiedniego wątku bo nas zaraz stąd pogonią:szydera:

 

No co pogonią ?! ...Przecież każdy może wejść nam w słowo , zmienić temat i gitarra . Nie chce nygusom się pisać ...no to se pitolimy o wyższości skarpet złuszczających nad peelingiem kawowo-kokosowym ....i odwrotnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 o wyższości skarpet złuszczających nad peelingiem kawowo-kokosowym ....i odwrotnie xd

Odwrotnie!:szydera: Zobacz jaka wygoda,rano kawka później prysznic i masz załatwiony peeling i kubek umyty:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Spać mi się kce,.A nie  pisać. O ! 

S.ać  nie spać ...pierdacys głupoty . Pisać , palce trenować  ! :szydera:Później znów ktoś zarzuci , że chciał coś napisać , ale bał się przeszkadzać , przerywać rozmowę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...