Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dzionka Ludziki!

Piję kawę... i myślę kuchnię i łazienkę dzisiaj ogarnąć gruntownie.

Już się nie mogę doczekać na przyjazd zmienniczki.

Będziemy 2 dni razem. Będzie przynajmniej do kogo

buzię po polsku otworzyć :oklaski:

A potem....urlop genisować będę :oklaski:

6c561e15923ac4a6d89377cd2498b82f.jpg

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień nastroił mnie nostalgicznie.Wróciły wspomnienia.Na szczęście już nie bolą :) .

Dobrze odrobiłam lekcję_nauczyłam się dziękować za to co było i radować tym co jest.

Radosnego słonecznego dnia nam życzę :) Słońca na niebie i jak to mówi @BabaJagusiarównież w serduchach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Obudziłam się wyspana ...kawa smakuje ...deser do kawy  w postaci papierosa również ...tv szemrze i bawi , bo włączyłam program " Seriale " a tam powtórka z " Alternatywy 4 " . Po zakończonym właśnie przed chwilą odcinku reklamy i te rozbawiają mnie czasem do łez . Przykład : powolutku odwraca się Lewandowski ...oczywiście odpowiednia otoczka muzyczna / normalnie jak w jakimś sensacyjnym filmie / ...Lewandowski jakby próbował a nie mógł zrobić krok do przodu i coś go zatrzymało . On , oczywiście piękna fryzurka i ukazał się napis " niech nikt i nic cię nie zatrzyma ....nawet łupież " ....I już mam humor poprawiony . Łupieżu nie posiadam , ale , że Lewandowski ma z nim kłopot i musi stosować do mycia głowy tylko jeden , jedyny szampon cieszy mnie bardzo . Ja sobie kupuję takie , jakie mi akurat podchodzą a on ...on tylko jeden ....O ...leci następny odcinek serialu .Sie luknie od czasu do czasu . Później szybciorem na malutkie zakupy i o 10 -tej konkurs drużynowy w Planicy ....Za robotę wezmę się później ...o ile będzie mi się chciało  xd

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Bo my szczęściary jesteśmy :) Możemy wybierać i zmieniać.Nie grozi nam nuda:szydera:

I to jest piękne . Nas cieszą małe rzeczy ....a i qwa łupieżu nie mamy a jeśli już ktoś ma  ten łupież , czy inne hemoroidy to nie chwali się w tv  wszem i wobec .xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Opiekunkowo, miłej soboty wszystkim życzę :całus:.

Jak sobie pomyślę ile jeszcze roboty przedemną to już mi sie nie chce.

A jeszcze dzisiaj mam wolne popołudnie.

No i chociaż z dwie walizki chcę spakować które potem i tak muszę ze soba przywieźć 1 maja. 

Nic to, na razie delektuję  sie kawą na tarasie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry piękne z rana :cześć2:tak mnie ta wiosna oszołomiła że na nic czasu mi nie starcza. ale spoko spoko, czytam i staram się być na bieżąco. mamy tu pewne trudności z dzidzią - efekt powoli, acz konsekwentnie rozwijającej się DEmencji Elki, sytuacja jest rozwojowa. opowiem, kiedy sie wszystko wyjaśni. a teraz do roboty. miłego dnia, weekendu, i w ogóle :d

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry  :d

U mnie dzis zakonczy sie armagedon hydrauliczny......:oklaski: 

Pogoda piękna....trzeba korzystać bo na wtorek zapowiadają śnieg z deszczem.....:mur:

W przyszłym tygodniu idę do lekarza po skierowanie do sanatorium....może za dwa lata mi przydzielą....:szydera:

Milego dnia  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

W związku z piękną pogodą i dobrym stanem zdrowia i ducha, wreszcie i nareszcie... muszę odgruzować balkon po zimie i przygotować na sezon letni :haha:. Także trochę mi zejdzie, bo "czarno wszędzie, ciemno wszędzie...", ale za trochę pięknie będzie. 

Pogodnego, ciepłego dnia Mordecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Bo my szczęściary jesteśmy :) Możemy wybierać i zmieniać.Nie grozi nam nuda:szydera:

O to..to..właśnie....nuda nie grozi. Nie był to szampon ale skarpetki złuszczające..

Kuźwa ile mam roboty... łazienka zasyfiona całymi płatami skóra schodzi.

Do tego muszę spać w skarpetkach żeby sobie syfu w łóżku nie zrobić.:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Dziś dzień zakupowy. Przy okazji chcę to i owo prywatnie zakupić. Przynajmniej dźwigać nie będę musiała.

 

Po wczorajszej pięknej pogodzie ani śladu, tyle że nie pada.

A szkoda, bo meble tarasowe syn wczoraj rozstawił po uprzednim obmyciu.

 

@Afryka, za jakiś czas powiem Ci, czy możesz się do mojej zmienniczki przyznawać.

Póki co karpia zrobiłam, gdy usłyszałam że język u niej słabiutki, więc nadrabia innymi rzeczami. I szczerze się zmartwiła, że ogrodem (3000 m2) syn się zajmuje.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ! Bardzo dobrze żeś mu dowaliła ....Geronimu temu xd

No a co ? niech sobie nie myśli ........no. Nastepnym razem  to aż dwa całusy dostanie i będzie miał za swoje .Nie ma  ten tego i basta:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

No a co ? niech sobie nie myśli ........no. Nastepnym razem  to aż dwa całusy dostanie i będzie miał za swoje .Nie ma  ten tego i basta:szydera:

Prawidłowo . Ostro ..jeszcze na złość dołóż " hehehe...hihihi " ! xdCichoooooo teraz ...drużynówka . Wolny w pierwszej grupie 237.5 m poleciał . Po pierwszej kolejce jesteśmy pierwsi !!!!!:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...