Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i jestem...na moment wprawdzie ale co ak...siemprzywitam...kolejny raz

mielduje ze rowerek zaliczony chalupa ogarnieta  troba spakowana jeszcze z rana zapakuje resztki z lodowki ze sklepu u pani zosi  a  jutro spierd...m....

zaraz zaczynam obrzadki czyli windelnmanie z pflege potem zabawie odrobine szoguna bo musi przecie z kims pogadac moze go na jakies zakupy wygonie albo zajme sie krzeslami.....z nudow poniekad zaczelam doczyszczac krzesla...fajne ale qwa od nie wiem kiedy nie byly czyszczone..plam moze i strasznych nie maja ale i tak mnie draznia...i za pierwszym podjesciem wyszlo szydlo z worka...nie mylic z pewna pania:szydera:....teraz draznia mnie jeszcze bardziej wszystko ukryte z dawien dawna plamy ujrzaly swiatlo dzienne 

milego piatkowego dalejnicnierobienia zycze 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Kontynuuję wczorajszy elaboracik, w temacie pralki Miele...pełnoletniej :haha: Pofatyguje się w dniu dzisiejszym Specjalista Wysokiej Klasy celem obglądu sprzętu rzeczonego :haha: I okaże się, czy babka wyskoczy z kasy...mniejszej, czy większej :haha:A moje pranie czeka na tę ważną decyzję :tak2: Nic to...dzisiaj wanderung będę uprawiać i, niczym Scarlett O'Hare, pomyślę o tym problemie jutro :szydera:

ja ci to mowie niech kupi nowa od steueru odliczy 

szogun tez chcial naprawiac ale jak mu spec podliczyl....kupil nowa.....tez miele i tyle z tego mial...1000 z portfela mu spierdoli..o ale zwrot dostanie w czerwcu 

wanderuj ziwedzaj i co tam jeszcze w glowie ci siedzi

jutro kolo 8ej bede obok ciebie przejezdzac wpadniesz na stacje mi pomachac?/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj z techniką nie po drodze  :( Z rana problem z wrzuceniem filmu a teraz padł mi głośnik w srajtku :( I dzwonek też :( Pewnie pół wieczoru stracę zanim dojdę do tego co i gdzie nawciskałam :) 

Ale póki co,skoro nie udało się z rana to może teraz sobie poskaczemy :) :szydera:

 

 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Coś mi dzisiaj z techniką nie po drodze  :( Z rana problem z wrzuceniem filmu a teraz padł mi głośnik w srajtku :( I dzwonek też :( Pewnie pół wieczoru stracę zanim dojdę do tego co i gdzie nawciskałam :) 

Ale póki co,skoro nie udało się z rana to może teraz sobie poskaczemy :) :szydera:

 

 

To wszystko przez to że srajtka zamoczylas w rzece i się zbuntował.. dalej nie rozumiem po co do niej weszłaś.:d:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lucyna.beata napisał:

no i jestem...na moment wprawdzie ale co ak...siemprzywitam...kolejny raz

mielduje ze rowerek zaliczony chalupa ogarnieta  troba spakowana jeszcze z rana zapakuje resztki z lodowki ze sklepu u pani zosi  a  jutro spierd...m....

zaraz zaczynam obrzadki czyli windelnmanie z pflege potem zabawie odrobine szoguna bo musi przecie z kims pogadac moze go na jakies zakupy wygonie albo zajme sie krzeslami.....z nudow poniekad zaczelam doczyszczac krzesla...fajne ale qwa od nie wiem kiedy nie byly czyszczone..plam moze i strasznych nie maja ale i tak mnie draznia...i za pierwszym podjesciem wyszlo szydlo z worka...nie mylic z pewna pania:szydera:....teraz draznia mnie jeszcze bardziej wszystko ukryte z dawien dawna plamy ujrzaly swiatlo dzienne 

milego piatkowego dalejnicnierobienia zycze 

NIE rusza się gówna,  bo bardziej śmierdzi..

A nie możesz baranów liczyć,  gdy nuda dopada? Mniej męczące..

Jedynie MEEEECZĄCE. 

xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beatrix+ napisał:

NIE rusza się gówna,  bo bardziej śmierdzi..

A nie możesz baranów liczyć,  gdy nuda dopada? Mniej męczące..

Jedynie MEEEECZĄCE. 

xd

barany licze przed snem i dochodze do 5ciu a potem nie wiem co dalej...nicnierobienie bardziej mnie  meczy niz wyrabianie sobie bicepsow ....

poza tym skoro zainwestowalam w odrobine nowej garderoby nie chcialabym ufajdac sobie tego i owego jakims dziwnym rozmazem na krzesle...a wiesz stare plamy z nieznanego zrodla....moga wiele szkod poczynic :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z wanderunku...za szybko :haha: Ubrałam się jak na Syberię, a tu...19 stopni :szok: Zgrzałam się jak mysz i nie miałam przyjemności jakich oczekiwałam :( Ale jeden pozytyw mam...pralka działa :oklaski: Wysoko Kwalifikowany Specjalista wstawił jakieś plastikowe kółko do pompy i ruszyła :haha: Babka wyskoczyła z oszałamiającej kwoty 25 ojro :szok: To jest Angebot :szydera:  Ale cieszę się, że będę mogła wyprać to i owo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja "musimy skorygowac ulozenie pdp

- pflege:uwazam ze lezy prawidlowo

- ja: spojrz....lokiec prawej reki jest wygiety nieniaturalnie w druga strone to grozi urazem

-pflege " ja nie wiedze tu nic zlego...

czujac piane w paszczy przelknelam glosno sline

- ja: ok...wiec  inaczej...rozpakowujemy i pakujemy od nowa bez zbednych dyskusji 

foch.....czerowna geba az po delokt w okolicy pepka...

poduszka looops druga za nia....

powooooooli poukladalam je na swoje miejsce nie mowiac ani slowa...szogun rrowniez nie wypowiedzial ani jednego slowa

- pflege: czy teraz lezy prawidlowo?

- ja: tak ale prosze o skorygowanie walkow pod pieta prawej stopy ulozenie prawej dloni z wlaeczkiem tak zeby nie uciskala zglebnika 

- pflege" ale nie nalezy do moich obowiazkow

szogun nabral powietrza i powiedzial jedno zdanie" prosze zeby pani wyszla mysle ze nie spotkamy sie juz wiecej i poinformuje o mojej decyzji biuro"

foch ale tym razem pupurowy

no i tak minela nam godzina...zamiast pol...

mozna ? mozna...

 

 

 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z wanderunku...za szybko :haha: Ubrałam się jak na Syberię, a tu...19 stopni :szok: Zgrzałam się jak mysz i nie miałam przyjemności jakich oczekiwałam :( Ale jeden pozytyw mam...pralka działa :oklaski: Wysoko Kwalifikowany Specjalista wstawił jakieś plastikowe kółko do pompy i ruszyła :haha: Babka wyskoczyła z oszałamiającej kwoty 25 ojro :szok: To jest Angebot :szydera:  Ale cieszę się, że będę mogła wyprać to i owo :haha:

Owo najważniejsze . Upierzesz sobie i to i owo czyste będą ...świeżutkie , pachniejące xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z wanderunku...za szybko :haha: Ubrałam się jak na Syberię, a tu...19 stopni :szok: Zgrzałam się jak mysz i nie miałam przyjemności jakich oczekiwałam :( Ale jeden pozytyw mam...pralka działa :oklaski: Wysoko Kwalifikowany Specjalista wstawił jakieś plastikowe kółko do pompy i ruszyła :haha: Babka wyskoczyła z oszałamiającej kwoty 25 ojro :szok: To jest Angebot :szydera:  Ale cieszę się, że będę mogła wyprać to i owo :haha:

no to szczescie faktycznie miala twoja babulenka

a ty w koncu czysto ubrana chodzic bedziesz :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, 1bozka napisał:

Dobrze że chodzicie na spacery. Ja też chciałam:szydera: przy końcu mojej uliczki, pomyslalam:szydera: i doszłam do wniosku że nie będę oszczędzać benzyny:szydera: wróciłam po samochód.....no i nie jestem zmęczona:d:d

Bo Ty nie musisz zbijać wagi :) 

Edytowane przez Joy
poleciało bez tekstu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam,że moja niemiecka zmienniczka wyszła,twierdząc że więcej nie wróci .Nie pasuje jej robienie kolacji na 18.Albo ona jest jeputnięta albo ja nie kumam o co kaman ? :( No ale mój wolny wieczór poszedł się :( (..)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z wanderunku...za szybko :haha: Ubrałam się jak na Syberię, a tu...19 stopni :szok: Zgrzałam się jak mysz i nie miałam przyjemności jakich oczekiwałam :( Ale jeden pozytyw mam...pralka działa :oklaski: Wysoko Kwalifikowany Specjalista wstawił jakieś plastikowe kółko do pompy i ruszyła :haha: Babka wyskoczyła z oszałamiającej kwoty 25 ojro :szok: To jest Angebot :szydera:  Ale cieszę się, że będę mogła wyprać to i owo :haha:

Boszzz...ledwo  przeczytalam  Twój alarm o pralce,.zrobiłam  mojej babci  kąpiel,.kolacje  i chciałam  pralkę  nastawić..A tu ZONG!!

NIE DZIAŁAŁ!! I nie zgadniesz  jakiej  marki...

 

MIELE ta franca jest!! Buuu.....

Dzwonię do syna. Niech  kombinuje specjalistę. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...