Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Barbara48 Chyba dobrze Basiu zrobiłaś .Podziwiałam cię ,jak na parę dni jeżdziłaś do domu.Zawsze coś postanowisz ,co będzie najlepsze dla ciebie.A po takim długim pobycie rodziny Pdp często na zawłaszczają.I sytuacja zaczyna dziwna być.Podobnie miałam.Trzymam kciuki za Ciebie.:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magdzie  jakie podłogi Ty chcesz pastować,,,ło matko jedyna,kto to jeszcze pastuje, mnie w życiu by na takie tortury podłogowe nikt nie namówił,,jak sobie przypomnę u mnie w domu z dziecinśtwa te pastowania a potem froterowania, zapach mi się tylko bardzo podobał, ale robota nie:( Magdzie ale jak lubisz to zabieraj się do roboty,, każdy z nas ma innego bzika na punkcie sprzątania:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Miłego dnia życzymy.Jutro odwiedziny córki z dziecmi /3l.i 6 l./ do niedzieli.trzeba przeżyć.Słoneczko świeci -wiosno witaj.

Ja Wam też dziewczynki życzę super wspólnej roboty, fajnie że znalazło się miejsce dla Was dwóch:tak: jesteś kochana Michasia:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barbara48 napisał:

Dzien dobry Kochani. 

Basiu pierwszy krok już zrobiłaś i tak malutkimi kroczkami pójdziesz dalej,:tak2: rodzina zawsze myśli ,że może decydować o opiekunkach jakbyśmy były ich wlasnoscią,bo płacą,, ale nikt na zdrowie nasze nie patrzy,na rozłąkę i na życie osobiste,,a życie mamy tylko jedno,:serce: co byś nie zrobiła i jaką decyzję nie podejmiesz to będzie napewno tylko lepiej,też tak myślę, ale zmiany są naprawdę super:tak2::tak:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak od rana myślę ,o takiej pięknej dziewczynie opiekunce, nie dośc ,że mloda to piękna i się dzisiaj dowiaduje ,że nie pracuje teraz bo walczy z rakiem od roku, pisaliśmy na Whatsapp ale nie wspomniała o chorobie, a tu patrze ma inne włosy ,no i się okazało dlaczego,,chemia chemia,,:( szlak mnie trafia jak slyszę rak rak, bo to plaga jakaś się zrobiła, dlatego będę żyć dalej jak żyję, olewać będe wszystko co jest brzydkie i nieładne, kochać ludzi  mimo,że nie zasługują na to,życie jest piękne, lecę połapać trochę pięknych chwil, jestem taka heppi bo już mam przed oczami Pl,,:serce:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

@Barbara48 Chyba dobrze Basiu zrobiłaś .Podziwiałam cię ,jak na parę dni jeżdziłaś do domu.Zawsze coś postanowisz ,co będzie najlepsze dla ciebie.A po takim długim pobycie rodziny Pdp często na zawłaszczają.I sytuacja zaczyna dziwna być.Podobnie miałam.Trzymam kciuki za Ciebie.:serce:

O to , to . Wlasnie ja po 8 latach też jestem zawłaszczona i to juz od dawna.  A taki .....j jak słonia nos!!!! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LACH napisał:

@Dodzisława serwus!!!

Jak tam zasiewy???:szydera:

CZęsciowo przepikowane :d . Zbieram się do dalszego pikowania, ale mi brakło doniczuszek :d .

No tak czy tak, to będzie raczej jednorazowy incydent. Sadzoneczki jak malinki po parę groszy, a ja się narabiam, umartwiam. Nie mam takich ambicji :d . Zobaczymy czy coś z tego w ogole będzie. Do gruntu pójda za 12 dni dopiero.

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:


Oto i one, choć nie wszystkie sfotografowane :d 

sadzonki.jpg

sadzonki1.jpg

Aksamitki ślicznie odpłacą Ci pięknym za nadobne. Będziesz się prawie tak czuła, jak dumny ojciec z przychówku(tu nasionko, tam nasionko i uśmiecha się Słonko:hura::szydera::hura:). I mandollina!!!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Aksamitki ślicznie odpłacą Ci pięknym za nadobne. Będziesz się prawie tak czuła, jak dumny ojciec z przychówku(tu nasionko, tam nasionko i uśmiecha się Słonko:hura::szydera::hura:). I mandollina!!!

@Dodzisława Za to rozmnażanie cudów natury wystap z postulatem jakiegoś dodatkowego + żeby nie wypadli z wprawy jak zabraknie pomysłów na rozdawnictwo:d 

To natura i to natura, jak nie z in vitro to może przejdzie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista Moja droga, ależ ja to tylko i wyłącznie dla siebie wyprodukowałam i zabieram do Pl do własnego ogrodu. Jeszcze mi Bóg rozumu nie odebrał, żebym miała w niemieckich ogrodach siać, kosić, czy podlewac :d . Dodatkowy plus to będzie jak sadzonki się przyjmą i ucieszą me oczy, gdy będę na własnym osobistym tarasie kontemplować ich uroki. Uprzedzając Twoje zdziwienie, albo pytanie, to jestem tutaj samochodem, więc nie będę busem woziła rozsadnika i rozsad :d . Ogrodniczką jestem początkującą, więc pierwsze koty za płoty. Na nasiona wydałam około 10 euro, na naczynie do posiania tez prawie 10 euro , plus ziemia chyba około 5 euro. Razem daje to mniej więcej kwotę 100 zł polskich. Wiesz ile ja bym za to miała gotowych sadzonek? Około setki, no to na co mi się urabiać i stresować? Co innego, gdybym miała własne nasiona, no to mogłabym jeszcze zawalczyć. O tym, że musiałam kupic doniczki do pikowania to ja juz nie wspomnę. Darmo przecież nie dawali. 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dodzisława napisał:

@Krista Moja droga, ależ ja to tylko i wyłącznie dla siebie wyprodukowałam i zabieram do Pl do własnego ogrodu. Jeszcze mi Bóg rozumu nie odebrał, żebym miała w niemieckich ogrodach siać, kosić, czy podlewac :d . Dodatkowy plus to będzie jak sadzonki się przyjmą i ucieszą me oczy, gdy będę na własnym osobistym tarasie kontemplować ich uroki. Uprzedzając Twoje zdziwienie, albo pytanie, to jestem tutaj samochodem, więc nie będę busem woziła rozsadnika i rozsad :d . Ogrodniczką jestem początkującą, więc pierwsze koty za płoty. Na nasiona wydałam około 10 euro, na naczynie do posiania tez prawie 10 euro , plus ziemia chyba około 5 euro. Razem daje to mniej więcej kwotę 100 zł polskich. Wiesz ile ja bym za to miała gotowych sadzonek? Około setki, no to na co mi się urabiać i stresować? Co innego, gdybym miała własne nasiona, no to mogłabym jeszcze zawalczyć. O tym, że musiałam kupic doniczki do pikowania to ja juz nie wspomnę. Darmo przecież nie dawali. 

 

Ależ ja pisałam o postulacie w Pl bo tylko tam rozdawnictwo +++++ i jak żeby inaczej, by wynagrodzić trud i zrekompensować wydatek:haha:

Mam wrażenie, że nie zrozumiałaś żartu, zbyt zakamuflowany? Ja to potrafię skomplikowac, a niech to:oops::sorry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krista napisał:

Ależ ja pisałam o postulacie w Pl bo tylko tam rozdawnictwo +++++ i jak żeby inaczej, by wynagrodzić trud i zrekompensować wydatek:haha:

Mam wrażenie, że nie zrozumiałaś żartu, zbyt zakamuflowany? Ja to potrafię skomplikowac, a niech to:oops::sorry:

O nie.... komplikacje to moja specjalność:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista No chyba nie zrozumiałam :d , ale to pewnie dlatego, że żadne + mnie nie łapie :d . Rozdawnictwem się brzydzę, szczegolnie tym z moich podatków i tak generalnie to..........spójrz na mój avatar. :d Natomiast dowcip, przynajmniej w poscie skierowanym do mnie masz dość ......cięzki :d :d :d . Nie na moją to głowę staruszki bądź co bądź :d .

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława Ok pewnie ciężki a nawiązałam do tego rozmnażania, egal was, bo ponoć pierwszym powodem rozdawnictwa+ było rozmnażanie...co by dzietnosc poprawić a nie jakieś tam kupowanie elektoratu. To rozmnażanie mi do łba naszło podczas prezentacji twojej twórczości i jak to ja-poplynelam:ostrzegam: a rzucać żart to też trzeba umieć, a nie tak ni z gruchy ni z pietruchy się wy..ebac, co niestety popełniłam tu:ostrzegam:i znów:sorry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krista napisał:

@Dodzisława Ok pewnie ciężki a nawiązałam do tego rozmnażania, egal was, bo ponoć pierwszym powodem rozdawnictwa+ było rozmnażanie...co by dzietnosc poprawić a nie jakieś tam kupowanie elektoratu. To rozmnażanie mi do łba naszło podczas prezentacji twojej twórczości i jak to ja-poplynelam:ostrzegam: a rzucać żart to też trzeba umieć, a nie tak ni z gruchy ni z pietruchy się wy..ebac, co niestety popełniłam tu:ostrzegam:i znów:sorry:

 

image.png.3acb8219997bdd5112b43d74d21766f8.pngNajbardziej to mnie jednak ubawiło to tłumaczenie. No coś Ty, nie trzeba :d . Ja całkiem normalna jestem :d , nie obrażam się, bo nie ma zresztą na co :d .

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odezwała mi się nowa koleżanka :d Dziewczyna boi się wyjść z domu i zostawić pdp samej i tak się boksuje, choć przerwy ma uzgodnione :o Po oprowadzałam ją trochę bo choć jest tu drugi raz to zna tylko drogę do Aldika i z powrotem ... Ja w Aldiku byłam rano i zmroziło mnie bo nie mogłam znaleźć mojego Haribo Erdbeeren. Na szczęście przenieśli tylko w inne miejsce :oklaski:Wzięłam dwa pudła, ale doszłam do wniosku, że jeszcze dwa kupię w sobotę to może starczy mi do końca zlecenia O.o A ogólnie informuję, że wiosna całą gębą :oklaski::oklaski::oklaski:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, 1bozka napisał:

Biedactwo:haha: całe popołudnie tylko przepraszasz:haha:tak masz na codzien, czy tylko na forum:donos:,     masz :wino:oooo ..i basta

@1bozka Nie tylko w to popołudnie, pewnie nie zauważyłaś, że od początku uczestnictwa na forum:szydera: i nie wiem jaka przyszłość przede mną:p:haha::donos:

;)przepraszam, że żyję tylko już mi nie dowalaj tymi biedactwami:przekleństwa::trele::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...