Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BabaJagusia napisał:

@MeryKy  to może się zmienimy-na tej głuchej wsi ojraski zostaną tam gdzie są:haha:

Ja już myślami w domu jestem. Nikt mnie nie zaciągnie na żadne odludzie.:p

Jakbym na taką sztelę trafiła to tylko góra miesiąc i wypad.... w świat :haha:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Ale mała, urocza paskuda :szydera: mieszaniec nietoperza z psem :szydera::szydera:

Nie grzesz kobieto, to jest kot. Sfinksem zwany. :haha:Dobry dla alergików. Po pożegnanie mojej persicy zapragnęłam takiej paskudy.Na szczęście zrezygnowałam. 

Jak będę niemrawą staruszką siedzącą na doopie, to se zakupię psa. A nawet kota. Tylko czy mi wystarczy emerytury na żarcie dla tych domowników?! ;)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LACH napisał:

Sokojnej nocki

 

Na dobranoc to się wrzuca aaa kotki dwa a nie takie romantyczne kawałki :grzmotnąć:.Dobrze,że wczoraj tego nie widziałam bo by mnie całkiem zmiotło:szydera: Dziś jest już dobrze,mocno trzymam pion a korona siedzi fest na głowie:szydera:

No ale dzisiaj nie obchodzę żadnej rocznicy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Dziś  20.marca  przychodzi astronomiczna wiosna w  Polsce przynajmniej:szydera: a dokladnie o 22.58.

Dziękuję za dokładne informacje, bo ja mam też 21-go w głowie, czyli Dzień Wagarowicza xd jako pierwszy dzień wiosny :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Dziś udało mi się dospać do 7-ej . Teraz szatan , żeby toto rozmemłane co niby wstało , ale wybudzone za bardzo nie jest postawił na nogi . Sztachnąć się dymkiem na kompletny rozruch i do dzieła ....pomaleńku , bez pośpiechu ...coby się nie przemęczyć . Na tym , obecnym urlopie bardzo kochają mnie goście i dzisiaj też odwiedziny będą ....nudzić się nie pozwolą :szydera:

Miłego , słonecznego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Dziękuję za dokładne informacje, bo ja mam też 21-go w głowie, czyli Dzień Wagarowicza xd jako pierwszy dzień wiosny :haha:

W sumie to jest tak że dziś jest astronomiczna a jutro kalendarzowa Ale kto by się rozdrabniał:szydera: jest i basta

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

Ale kalendarzowa to - na bank-jutro. C 'nie:tak2:. Czyli od jutra mam "adekwatne" buciorki. No bo dzisiaj jeszcze mróz. Słońce wprawdzie świeci ale jest rześko. Aż "za"... :haha:

Tak tak spoko kalendarzowa jutro dziś astronomiczna.Ja i tak dziś mam tą prawdziwą:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Dziękuję za dokładne informacje, bo ja mam też 21-go w głowie, czyli Dzień Wagarowicza xd jako pierwszy dzień wiosny :haha:

Nie zwracam uwagi na godziny nadejścia , tylko na datę ....właśnie tych wagarów i były one zawsze 21 -go....musi @1bozkabyła z tych co grzecznie w klasowej ławce siedziały ...z rączkami na kolankach  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie zwracam uwagi na godziny nadejścia , tylko na datę ....właśnie tych wagarów i były one zawsze 21 -go....musi @1bozkabyła z tych co grzecznie w klasowej ławce siedziały ...z rączkami na kolankach  :szydera:

Tak dokładnie Basiu:szydera: ja zawsze we wszystkim byłam najlepsza i tak zostało mi do dziś:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...