Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Przejechałam 2 tys, km w dwa dni ,,jeden dzień wypakowanie i jeszcze jest trochę do wypakowania i juz mam blablacar i jadę na Pl, nakupilam moim wnuczkom wszystkiego ,że musżę je zobaczyć i obdarować ,,a one utęsknione czekają na mnie, jak ja je kocham,,pirdolca mam, co by nie powiedzialy ,że chcą to im kupię,dlatego ,że ja mam wszystko już,chyba to wszystko tak jest przez rozłąke,  zawsze mówilam ,że jestem rozrzutnica ,,:szydera:

jesteś świetną babcią,ja jestem od niedawna dziadkiem ,mam cudowną wnuczkę ale do dziadkostwa nie moge przywyknąć- ja ,dziadek?:$:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

jesteś świetną babcią,ja jestem od niedawna dziadkiem ,mam cudowną wnuczkę ale do dziadkostwa nie moge przywyknąć- ja ,dziadek?:$:d

A tak to jest ,, nie martw się ,mi zawsze moje wnuczki przypisywali ,że to moje dzieci:szydera: fajnie bylo nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór towarzystwu  forumowemu:hura:już z De, koniec cyrków campingowych i koniec hiszpańskich zapachów,,tak dowaliliśmy towaru do przyczepy i auta,że o maly wlos byśmy zgubili przyczepę po drodze,bo hak by nie wytrzymał,,ale że jest niemiecki to dał radę:szydera:

Fajnie,że już wróciłaś :cmok:Mam nadzieję,że spakowałaś do przyczepy również hiszpańskie słońce :) Niech nam tu trochę na tym niemieckim niebie poświeci:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Napewno ,,ja to myślę ,że kiedyś w biegu ,świat jest mały:szydera: moment ,Ty teraz jedziesz 26 na Monachium? masz duże auto ? nie to cini mini,,bo ja mam torebusie

właśnie peszek ,bo do monachium jadę małym,mieliśmy kupić nowe ale za małokasy,więc trzeba zaczekać,mam jedno miejsce z małym bagażem:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

Fajnie,że już wróciłaś :cmok:Mam nadzieję,że spakowałaś do przyczepy również hiszpańskie słońce :) Niech nam tu trochę na tym niemieckim niebie poświeci:szydera:

A wiesz ,że mam u siebie piękne słońce w De, cieplutkie? do tej pory ponuro było i padalo a od poniedziałku slonce :oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

O! Zaradna dziewczynka:oklaski:

Aż za bardzo zaradna,,wyobraż sobie chyba z 10 razy  pralka - szmat tyle,że w głowie się nie miesci, raptem wszystko brudne, suszarka też poszla w ruch, moje szafy pękają w szwach,nie wspomnę o pełnych walizach,po co mi tyle? :szok: po jakiego czorta ja kupuję,,a już za butami sie rozglądam,mnie tylko gdzieś  zamknąc  i karmić,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

tylko cholera w tym aucie nie mam dachu:o

Chcesz mi łep urwać? a podłoga jest??? :szydera:żartuję,,,:tak2:dach  masz materiałowy składany,,wiem co to za cini mini auto,jedziłam takim MG, ale to było latem,to nawet fajnie, Ok! nie martw się, dam Ci spokój, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z pięknej pogody (wreszcie) wyrwałam się do miasta.

Wracam, a dziadek spaceruje przed domem. "Zameldowałam" się, akurat podjechała sąsiadka.

Myślę, nie będę im przeszkadzać, idę do siebie. Zresztą, nadjeżdżał jeszcze inny sąsiad.

Nie zdążyłam dojść do domu, słyszę, że mnie wołają.I słyszę polskie "dzień dobry".

Na tej mojej "ulicy" :haha: są 4 domy. I w jednym z nich dorabia jako ogrodnik Polak. Taki ten świat mały.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

@Blondi albo butik otwórz :) 

Miałam butik 30 lat temu,,co przywiozlam to na pniu sprzedane było,,fajne czasy,,:hura: teraz w życiu żadnego prywatnego biznesu, nabiznesowałam się przez prawie całe moje życie,biznes mnie wepchał na De,,ale bardzo słuszna decyzja, powinnam podziękowac ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

Chcesz mi łep urwać? a podłoga jest??? :szydera:żartuję,,,:tak2:dach  masz materiałowy składany,,wiem co to za cini mini auto,jedziłam takim MG, ale to było latem,to nawet fajnie, Ok! nie martw się, dam Ci spokój, 

nie masz mi dawac spokoju tylko sie skulić na miejscu pasażera:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos Wam jeszcze  napiszę,,Zapakowani po sufit jedziemy ,,auto ciągnie całe tabołki,, Jedziemy z Awinion , a ja zawsze wszystko sprawdzam bo roztrzepany Niemiec jak dziecko ,,połowę zapomni, ale tym razem dałam mu wolną rękę, jedziemy i patrzę w lusterku jakaś klapa lata, nie jakaś tylko od schowka,,stanąl na poboczu a tam klapa otwarta ,,, wiertarki i cała reszta dobytku:(, ale na szczęscie nic nie wypadło, niczego nie zgubiliśmy, normalnie czuje się jak matka jego,synusia muszę pilnowac:hura:czy wszystko dobrze pozamykał,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ale cos Wam jeszcze  napiszę,,Zapakowani po sufit jedziemy ,,auto ciągnie całe tabołki,, Jedziemy z Awinion , a ja zawsze wszystko sprawdzam bo roztrzepany Niemiec jak dziecko ,,połowę zapomni, ale tym razem dałam mu wolną rękę, jedziemy i patrzę w lusterku jakaś klapa lata, nie jakaś tylko od schowka,,stanąl na poboczu a tam klapa otwarta ,,, wiertarki i cała reszta dobytku:(, ale na szczęscie nic nie wypadło, niczego nie zgubiliśmy, normalnie czuje się jak matka jego,synusia muszę pilnowac:hura:czy wszystko dobrze pozamykał,

szkoda że mnie tak nie pilnujesz:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...