Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór towarzystwu  forumowemu:hura:już z De, koniec cyrków campingowych i koniec hiszpańskich zapachów,,tak dowaliliśmy towaru do przyczepy i auta,że o maly wlos byśmy zgubili przyczepę po drodze,bo hak by nie wytrzymał,,ale że jest niemiecki to dał radę:szydera:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór towarzystwu  forumowemu:hura:już z De, koniec cyrków campingowych i koniec hiszpańskich zapachów,,tak dowaliliśmy towaru do przyczepy i auta,że o maly wlos byśmy zgubili przyczepę po drodze,bo hak by nie wytrzymał,,ale że jest niemiecki to dał radę:szydera:

Dobrze, że papy z dachu nie zerwało!

:hura::szydera::hura:

Serwunio!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alina 1 napisał:

Jakoś ostatnio nie przepadam za jedzeniem świnek, ani krówek. Gdy oglądam w necie jakie są mądre to przechodzi mi ochota na ich spożywanie. Poza tym wieprzowina jest ciężkostrawna, a czerwone mięso (w tym wołowe) jest niezdrowe.

A ja pożeram mięso, obiad bez mięsa to nie obiad ,nie martw się ,,Twoje porcje ja przejmę,,:p

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór towarzystwu  forumowemu:hura:już z De, koniec cyrków campingowych i koniec hiszpańskich zapachów,,tak dowaliliśmy towaru do przyczepy i auta,że o maly wlos byśmy zgubili przyczepę po drodze,bo hak by nie wytrzymał,,ale że jest niemiecki to dał radę:szydera:

Witam Cię :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Uff..ulżyło mi że też jesteś mięsożerna:szydera:

Jestem i jak widzę śliczne mięso świeże w sklepie to z radoscią kupuję,,nie mogłam się napatrzec na mięso w Walencji na Central Markt,,,:oklaski: w rzeczywistosci piękniej wyglądało jak na zdjęciu,,

IMG_20190227_120318.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

W zasadzie to rzut kołem:haha:

Przejechałam 2 tys, km w dwa dni ,,jeden dzień wypakowanie i jeszcze jest trochę do wypakowania i juz mam blablacar i jadę na Pl, nakupilam moim wnuczkom wszystkiego ,że musżę je zobaczyć i obdarować ,,a one utęsknione czekają na mnie, jak ja je kocham,,pirdolca mam, co by nie powiedzialy ,że chcą to im kupię,dlatego ,że ja mam wszystko już,chyba to wszystko tak jest przez rozłąke,  zawsze mówilam ,że jestem rozrzutnica ,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...