Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, 1bozka napisał:

Lubię swinine jeść:szydera: ślimakami się brzydzę:szydera: A co Ty taki przeciwnik świnek, masz coś przeciw tym biednym stworzonkom  może???:haha:

Jakoś ostatnio nie przepadam za jedzeniem świnek, ani krówek. Gdy oglądam w necie jakie są mądre to przechodzi mi ochota na ich spożywanie. Poza tym wieprzowina jest ciężkostrawna, a czerwone mięso (w tym wołowe) jest niezdrowe.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

Jakoś ostatnio nie przepadam za jedzeniem świnek, ani krówek. Gdy oglądam w necie jakie są mądre to przechodzi mi ochota na ich spożywanie. Poza tym wieprzowina jest ciężkostrawna, a czerwone mięso (w tym wołowe) jest niezdrowe.

Zgadzam się z Tobą w 100% nie mniej jednak:szydera: no cóż life....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, beatrix+ napisał:

Nie słyszałam. Masz na myśli zwykłą pedikiurzystkę? Moja Teściopedia  ma okropne stopy i paznokcie i jest cukrzykiem. Jeśli ją zatnie,  będzie problem. 

 

P.s.

Chociaż ta niemiecka nie dezynfekowała ani przed ani po frezowaniu sprzętu. 

 

U nas już jeżdżą panie z takim sprzętem po domach. Trzeba zaznaczyć, że będzie robota przy cukrzyku. One mają specjalne uprawnienia. Jak nie mają, to nie przyjadą. Poszukaj w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie dzisiaj dzalo!

Znalezli bombe i ewakuacja!

Z racji ze pdp na wozku, i nie mogli zapewnic ,,bariere frei,,klo

zabral nas specjalny transport i przesiedzialysmy w samochodzie.(jasne jak nie ma klopa, niech pdp wali w rajtuzy):oklaski:

Podziwiam 

1.uprzejmosc kierwocy, ktory co chwila pytal,czy nie zimno, nie goraco, odpiac pasy

a moze chce kawy, ciasta 

2.sprawna organizacja 

Zabezpieczone bylo wszystko.

Smiesznie, bo najpierw chodzili po domach i nakazali  opuscic .

Trafili na pijanego faceta, ktory potem gdzies dal noge.

Przez niego opoznila sie cala akcja, bo musieli go znalezc,

Mialysmy szczescie,ze facet nie uciekl do miasta...

W sumie po pol godzinie bylysmy w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...