Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był czyściciel, pracę w godzinę wykonał profesjonalnie, czyli odpiergolił jaksièpatrzy, skasował 40Screenshot_20190319-081735_Gallery.thumb.jpg.5b9d6b4d8017df18b93f2d55f9728907.jpg€, taka godzinowa stawka w Hamburgu, za mycie okien z obydwu stron, przyniósł ze sobą piękną, bezwietrzną, słoneczną pogodę:hura:, co warte było każdych pieniędzy:szydera: (bo o piątej rano siekało, że ja Cię nie mogę). Zostawił powiadomienie o następnej wizycie i wybył:czytaj:. Słonko pozostało.:dobrze:
 I rakieta na cały dzionek!!!

:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) A ja się zgadzam dzisiaj na każdą pogodę.Może lać,wiać i sypać śniegiem.Niech tylko internet mi nie wariuje i żadnych gości :( Jeśli sprawdzi się powiedzenie,że jaki poniedziałek taki cały tydzień to zapowiada się doopnie.Ale póki co net jest i cisza w domu też jest :) Jest nadzieja ,że przeżyję:szydera:

 

Jaki wtorek, taki we środę humorek :szydera:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:d miłego dnia. Dzisiaj idę na ostatnią lekcje i powoli zaczynam myśleć że lepiej by było gdybym jednak nie zdała, nie kusiło by mnie podjęcie decyzji wyjazdu na dluższy czas. Jestem tak niezdecydowana na nic że aż samej mi wstyd bo wychodzi że nie wiem czego chcę. Najgorsze jest to że nie wiem.. 

Pozdrowionka:d

IMG_20190317_070520.jpg

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Skurwysyński katar nie popuszcza, spać nie daje, pocieszam się tylko tym, że jeszcze trzy dni i powinien przejść, bo wszak leczony czy nie trwa 7 dni :smutek:

Miluśkiego dzionka Milusińscy. :całus:

A mnie się wydawało, że to faceci, w pewnym wieku naturalnie, nie popuszczają i spać nie dają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich:d miłego dnia. Dzisiaj idę na ostatnią lekcje i powoli zaczynam myśleć że lepiej by było gdybym jednak nie zdała, nie kusiło by mnie podjęcie decyzji wyjazdu na dluższy czas. Jestem tak niezdecydowana na nic że aż samej mi wstyd bo wychodzi że nie wiem czego chcę. Najgorsze jest to że nie wiem.. 

Pozdrowionka:d

IMG_20190317_070520.jpg

Może twoja podświadomość daje ci znaki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie się wydawało, że to faceci, w pewnym wieku naturalnie, nie popuszczają i spać nie dają :haha:

Widzisz Mirabelka, tak się porobiło, że każde z nas w swoją rolkę papieru toaletowego sobie dmucha i to w oddzielnych pokojach :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu...ta demencja mnie wykonczy! Na razie Soni demencja..Już przy śniadaniu zauważyła,  że kącik internetowo-telefoniczny jest wg niej brzydki. I zaczęła tam grzebać,  przedstawiać...CIĄGNĄĆ KABLE OD WIFI :o ooo! Tylko nie tooo!! Tylko nie ruszaj kabli!! Można SE pogadać...na szczęście nie odcięła mnie od świata,  bo zajęła się ukladaniem pudełeczek na leki na każdy dzień tygodnia. 

Ufff....

Poza tym , na zachodzie bez zmian.;)

Miłego!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Przymroziło w nocy troszkę, ale dobra wiadomość jest taka, że niebo bez chmur deszczowych i nawet słońce widać.

Dziś po obiedzie rwę do miasta, bo zwariować można w domu. Po powrocie na zadupie znów narzekać będę na tłum i hałas w mieście...no cóż...taka nasza natura :haha:

 

Dla zainteresowanych- mój telefon wczoraj zadziałał i działa wciąż.

Wcześniej na próby zmiany ładowarki, kabli itp itd nie reagował.

Może dotrwa chociaż do końca zlecenia...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

Witam wszystkich:d miłego dnia. Dzisiaj idę na ostatnią lekcje i powoli zaczynam myśleć że lepiej by było gdybym jednak nie zdała, nie kusiło by mnie podjęcie decyzji wyjazdu na dluższy czas. Jestem tak niezdecydowana na nic że aż samej mi wstyd bo wychodzi że nie wiem czego chcę. Najgorsze jest to że nie wiem.. 

Pozdrowionka:d

IMG_20190317_070520.jpg

W górę uszy!!! :dobrze:

Lepiej zrobić i żałować, niż żałować, że się kiedyś nie zrobiło. :zdrówko:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Pierwszy raz była u Soni Fußpflege. 

I ja też pierwszy  raz widziałam taki sprzęt. Szkoda,.że u nas nie ma takich domowych specjalistow. Sonia ma teraz nóżki jak u bobaska. 

 

Są. Tylko trzeba zamówić i przejedzie...za odpowiednią opłatą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...