Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Poniedziałek minął, nawet żałuję choć byłam trochę zaganiana, trochę powisiałam na telefonach, nie udało mi się odsłuchać do końca żadnego Poniedzielskiego bo zawsze przerwał mi odbiór jakiś miły alert, a i tylko moje wrodzone poczucie odpowiedzialności spowodowało, że moja pdp miała na czas podaną kolację :haha:To tak trochę niedobrze zagłębić się dogłębnie w miłą sercu rozrywkę jak jest się w pracy xd Poza tym znowu zostałam ciotką, właściwie ciocio babcią O.o, bo ogólnie to my się już nie rozmnażamy :o Mam jeszcze troje rodzeństwa (razem nas czworo) z tego przyszło na świat pięcioro dzieci.., a z tych dzieci to tylko mój chrześniak doczekał się dwójki synów i to się nie śpieszył.., w ubiegłym roku skończył 40-stkę.., a pierwszy jego syn dwa lata :d

Znowu się rozpisałam, a przy kawusi to najchętniej się nagłówki czyta :szydera:, więc miłego dzionka i buziaki :cmok:

 

 

a jak sie na telefonach wisi:haha:?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Joy napisał:

@Baśka powtarzająca się to obijanie się po chałupie śni mi się już po nocach.Jak ja kocham się obijać :) jak nic na świecie:szydera:

Bardzo przyjemne jest to obijanie i nic na siłę , na czas , na " Barrrbarrrraaaaa ! " po schodach biegania nie ma . Cisza , spokój , miło :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo przyjemne jest to obijanie i nic na siłę , na czas , na " Barrrbarrrraaaaa ! " po schodach biegania nie ma . Cisza , spokój , miło :haha:

Przestań.Nie dręcz mnie :( .Uwielbiam ruch i tłum wokół.Ale co jakiś czas marzy mi się bezludna wyspa.A dzisiaj marzy mi się podwójnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BabaJagusia napisał:

@MeryKy jak ta wiosna będzie przelatywała koło Ciebie, to daj jej azymut na mnie. Błagam:haha:

Wczoraj była tuż...tuż a dzisiaj też już słoneczko świeci i się ociepla. Tylko nie wiem, czy chcę ją w Twoją stronę popędzić. Lepiej żeby na południe Polski ruszyła :haha:

54521790_2107205546043510_53295331599250

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Joy  internetu to na bezludnej wyspie raczej nie będzie. :haha:

To ja się właśnie tak czuję na swoich salonach tutaj jak na bezludnej wyspie z internetem :haha:

@Joy zapraszam we wrześniu na zastępstwo bo teraz już mam zmienniczkę zapewnioną.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

To ja się właśnie tak czuję na swoich salonach tutaj jak na bezludnej wyspie z internetem :haha:

@Joy zapraszam we wrześniu na zastępstwo bo teraz już mam zmienniczkę zapewnioną.

Meryjko:cmok: Dziękuję słońce ale tutaj mi dobrze :) Jak zmienią ruter to będzie ok.I jak przestaną tabuny mi się po kuchni pałętać:szydera:A zresztą kto wie co we wrześniu będzie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Pacnę Cię zaraz:szydera:

51094047_793171104380928_156260548135092224_n.jpg

głodnemu chleb na myśli, ale czemu szybko? nie rozumiem :p witam witam, i o zdrowie pytam. nie odzywałem się bo czułem się jak koopa. dziś jest piękny poranek, wiosny w sercach zatem wszystkim życzę. czuwaj :cześć3:

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

głodnemu chleb na myśli, ale czemu szybko? nie rozumiem :p witam witam, i o zdrowie pytam. nie odzywałem się bo czułem się jak koopa. dziś jest piękny poranek, wiosny w sercach zatem wszystkim życzę. czuwaj :cześć3:

Czuwam ...cały czas :szydera:

Dobrze , że już wyzdrowiałeś Grzesiu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...