Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mirela wiesz ze czasami potrzebny jest bodziec...nega albo pozytywny ale potrzebny do dzialania 

Znam z autopsji :haha: I jestem mega zadowolona, że taki bodziec otrzymałam, bo jak wiesz, wyszło mi to na dobre :oklaski: I tego życzę każdemu :tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może czas coś zmienić? :tak2: 

Nie ma rozumu, który nie porusza się w stronę korzyści ... :d Adamowi nuda przyniosła Ewę :haha:Ja nie nudzę się, tylko robię swoje i staram się poza swoje nie wykraczać i w takim stanie osiągnęłam największe korzyści :tak2: Umiem to ocenić i docenić, i póki nie mam wyraźnej ścieżki opieram się o to w czym odniosłam korzyści. Inne ścieżki, które też znam, nie zaowocowały. ))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Nie ma rozumu, który nie porusza się w stronę korzyści ... :d Adamowi nuda przyniosła Ewę :haha:Ja nie nudzę się, tylko robię swoje i staram się poza swoje nie wykraczać i w takim stanie osiągnęłam największe korzyści :tak2: Umiem to ocenić i docenić, i póki nie mam wyraźnej ścieżki opieram się o to w czym odniosłam korzyści. Inne ścieżki, które też znam, nie zaowocowały. ))))

uhm..nic dodac nic ujac...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Znam z autopsji :haha: I jestem mega zadowolona, że taki bodziec otrzymałam, bo jak wiesz, wyszło mi to na dobre :oklaski: I tego życzę każdemu :tak2: 

nie kazdy ma adhd:haha: ale jezeli z tym dobrze sie czujesz to...trzmaj dalej swoj weg i daz tam gdzie masz swoj cel

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Aleś się rozgadała. :szydera:

U mnie też słoneczko się pokazało ale to tylko na chwilkę bo ciemne deszczowe chmury też są. Zaraz znów zacznie padać. :smutek:

Powiedziałam dzień dobry  i trzasnelam drzwiami, teraz mówię dobry wieczór :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To groźba? :haha:

O jezuniu, autokorekta naprawdę zrobi głupka z każdego >:(.  Zabić drania to za mało.  Miało być pobede. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ja juz wiem ze moj urlop na nicnierobieu nie spedze bo niestety chyba bedzie krotkointensywny ...spro spraw do zlatwienia oj calkiem sporo 

Też trochę mam,ale tym razem stawiam na luzik .Załatwię co koniecznie muszę,reszta zaczeka.Świat się nie zawali:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Niedzielnie się witam. :cmok:

Patrzę za okno i oczom nie wierzę bo na magnoliach pąki nabierają koloru i mają zamiar się rozwijać. Może zdążę przed wyjazdem zobaczyć jeszcze kwitnące magnolie w ogrodzie ? I to by był jedyny plus tego że jeszcze ponad trzy tygodnie kibluję. Tego chciałam bo nie cierpię jak w jakimś miesiącu nie dostaję wypłaty, choćby tylko na rachunki. :haha:

też zawsze tak robię i pracuję do 10-15 i wracam w połowie przyszłego..tym razem miałam po raz pierwszy od 6 lat 2,5 mca  i boli...ojjj, jeszcze do 15 kwietnia bedzie boleć..O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...